• Platba paypal
    • Málo semínek:
    • Viz Plesnivec alpský (alpská protěž) 15 semínek za cca 13,- Kč. V jiných obchodech 200 semínek za 26,- Kč.

• Semena kotvičníku dorazila jen jako květní obaly. Semena tam nebyla přítomna, zkusila jsem i tak zasít, nic opravdu nevzešlo.

Je lépe nakupovat přímo od producentů semen.

Reakce obchodu SemenaOnline

Vazena pani Svehlova, dnes je to presne tyden od obdrzeni Vasi zasilky. Takze neni divu, ze za necely tyden Vam semena jeste nevyrostla. Klici nepravidelne, 2 tydny - 2 mesice,
    A nedorazily Vam zadne kvetni obaly, ale opravdova semena kotvicniku, jen semena kotvicniku vypadaji trochu jinak nez napr. semena hrachu.
    tym SemenaOnline, s.r.o.

• -nesrozumitelnost v zadání objednávky(i když jsem zadala,že si zboží vyzvednu osobně,tj.bez pošt.poplatku,zaslali jste mi celkovou částku k úhradě s poštovným)stále naskakovala částka i s poštovným!

-problém se zadáváním objednávky

Dobry den pani Obzinova,

velice dekujeme za Vasi komentar. Vy jste si sama zvolila zpusob dopravy bankovnim prevodem, proto je tedy jasne, ze Vam tam naskakuje doprava za zaslani. Pote jsme si spolu vymenili asi tri emaily a nakonec jste zbozi dostala postou, tak jak jste si prala. Tudiz, jedna hvezdicka za komunikaci ci jedna hvezdicka za dodaci lhutu nam prijde lehce nefer,

tym www.semenaonline.cz

• S největší pravděpodobností prodávají stará semena. Paulovnie mi vyklíčili asi na 25%. Čerstvá semena mívají 90%. Vistárie ze 7 nebo 8 semen žádná. Vzal jsem si semínka od kolegyni a vyklíčilo 6 ze 7mi. Takže asi nikdo nemůže oponovat, že je to rukama. Ještě mám dýně, ty čekají na jaro. Nakoupil jsem ve 3ech obchodech a obdobný výsledek. Nevím tedy,kde je chyba. Může to být samozřejmě i u mě.

Ze všech hlíz vzešly jen 3 rostliny.

Došlo plesnivé a zcela znehodnocené

• Slíbí návod na pěstování a potom se na to vybodnou.Jsou to lháři!
    • Semena bez návodu,jsou mi k ničemu!

Jsou to darebáci,zadarmo rdazí!!!

• objednávala jsem zboží, po dokončení objednávky se objevila hláška eror, proto jsem to zkoušela několikrát v různých dnech. Všechny tyto objednávky však byly platné a připravené k odeslání, což obchod nepotvrdil do emailu. Včas jsem další objednávky zrušila. Do schránky nechodí oznámení o odeslání balíku.

na semínkách není popisek jak pěstovat, je jen odkaz na internetové stránky, kde se člověk stejně nic nedozví.

• Tri dny absolutni nekomunikace, semena na zakliceni jsou nejspise sucha, stale nic...

cekani, jestli si objednavky nekdo vsimne

Dobry den pane Chrudimsky,

velice dekujeme za Vas email. Bohuzel nemohu dohledat email ci zmeskany tel. hovor od Vas, na ktery bychom nereagovali. Pokud se tak stalo, tak se omlouvame. Objednana semena klici nejmene dva tydny, takze po tydnu neni divu, ze jeste neklici,

krasny den,

• semena bylin
    • neobvykle malé množství semen v balení, zásilka nedorazila kompletní, musela jsem psát reklamaci, dosud nevyřízean

Vazena pani Mareckova,

veliec dekujeme za Vasi recenzi. Chyba se obcas stane, na Vas email jsme reagovali v ramci SESTI minut. Tuto recenzi jste psala ve stejne chvili jako reklamaci, takze proto jeste nebyla vyrizena. Behem sesti minut Vam bylo napsano, ze chybejici zbozi doposleme. Proto nam prijde velice zvlastni, hodnotit kvalitu komunikace jednou hvezdickou, i presto, ze jsme Vam odpovedeli v ramci nekolika minut,

Tym www.semenaonline.cz

• Široký sortiment, přehlednost
    • Neupozorní, že zboží přijde později
    • Hyacintů jsem koupila 4 ks a ne 1 ks od druhu, jak zde uvádí.
    • Dvě cibule byly plesnivé - rovnou na vyhození Jedna částečně chycená

• Jak píšete,objednala jsem dva druhy tabáku.Bohužel bez nějakého oznámení či omluvy-místo dvou druhů tabáku,přišel pouze jeden druh a to-tabák Burley dvě balení.

Vazena pani Kralova,

velice dekujeme za Vasi recenzi. Poslali jsme Vam presne to, co jste si objednala- tedy 2 x tabak burley - stejny druh. Zrejme jste se zmylila, zkontrolujte si znovu svou fakturu. Pozadejte prosim heureku, o stazeni teto nepravdive recenze,

krasny den,
    tym www.semenaonline.cz

• Všechna semena dioonů (6 ks)neuspěla v základním testu klíčivosti a tedy lze předpokládat, že z nich nic nevyroste a peníze přijdou vniveč.
    • Semínka nejsou v orig. balení.
  • Z 40 semen šalvěje bílé vzkličily pouze dvě a z 5. semen kotvičníku zemního nevyklíčilo ani jedno. Proto nemohu tento obchod doporučit.

• zakoupili jsme 170 ks semen jilmu sibiřského a vyklíčilo šest semen,takže o kvaliě zboží si myslím své a v tomto obchodě si již nic neobjednám.Semena víc než a pět set a je z toho šest rostlinek,no nekupte to.

• Musim objednat zbozi za urcitou castku i kdyz potrebuji mene

• pestrost nabídky
    • semena nevyklíčí

Semena neklíčí.

Ze čtyř balení semen kotvičníku ve dvou nebyl plný počet semen(jednou šest, jednou pět namísto sedmi). Obchod proto zatím nechci doporučovat ani nedoporučovat. Názor si udělám až podle toho jak semínka vzejdou (nebo nevzejdou).

• V několika balíčkách bylo méně semen a u semen, kde se jedná od 24 a méně kusů to považuji za podstatné. Např. u prhy, kde mělo být 13 semen, bylo v jednom 11 a ve druhém 8! A nebyl to jediný případ.

Vzhledem k tomu, že chybějící semena v balíčcích byla ve vícero baleních to považuji za systémovou chybu! Navíc při ceně a počtu semen to je opravdu špatný poměr výkon/cena.
    Ale jsem zase o zkušenost bohatší a vím, že semena přes web NE, neboť efekt příp reklamace vidím minimální-na to je čas drahý :-(