• neochota

ani po 10 dnech od objednání, nemám info o zboží...….

v nabídce mají zboží co není na skladě

Ani po 10 dnech od úhrady zboží předem, nebylo zboží doručeno. Jedinou reakcí prodejce byl po 3 dnech od úhrady chybně vygenerovaný e-mail, že zboží nebylo uhrazeno....

• Dostala jsme jiné zboží, než jsem objednala

i sent a message to you but you didnt read it.. so i had to receive the package as it was... :-( seed quality is good ... shop is nicely and well suplied. thats a pitty my message didnt arrive and i was left with things i actualy dont need :-(( i wanted to get some other things but i couldnt cancel my order. make order carefuly and 5 stars. its partly my fault but im not satisfied almost at all :-(

nenabízet zboží které není.

• nelze zakoupit v běžném obchodě
    • nekvalitní semínka,nevyklíčila..ani jen tak do půdy daná nevzešla

neznám semínko osobně,jak vypadá,nevím, zda se nejednalo o bůhví co
    pokud znají semínko, ať zkusí nákup
    pokud ne, kupují zajíce v pytli

• Žádné
    • Potvrdí objednávku,nepošlou zboží a chtějí pochvalu.

Když se někdo ptá jak jsem spokojen s dodávkou,která ještě neposlal a k tomu jsou to semena která ještě nevyklíčila.To hovoří samo o sobě.

Vaše hodnocení nás mrzí.

Vaši objednávku jsem dohledala ,bohužel jsme čekali na naskladnění zboží a tím se odeslání opozdilo.

Jana Pěstík s.r.o.

• 16. 12. jsem objednala dárek k Vánocům. 19. jim přišla platba a dosud dnes 28. 12.nedorazil. Telefony ani emaily bez odezvy.

Nedoporučuji. Prakticky žádná komunikace potřebná ke spravnému obchodu. Pokud firmě zboží dodavatel nedoručí včas, musí přeci okamžitě uvědomit zákazníka a zeptat se, zda chce čekat nebo zrušit zakázku. A hlavně by kontakty měly být funkční a ne nedostupné nebo hlasová schránka a na email odpovědět až po Vánocích s tím, že 23. měli provozní volno.
    Na co vyplňujeme kontakty na nás? Za mě nejhorší obchod mého života.

• Zboží jsem zaplatila a nepřišlo..

Neplaťte předem

• Má zadané špatné EAN kody u zboží a proto dostanete jinou barvu zboží než si objednáta :-(

Omluva za jinou barvu zboží sice proběhla, ale žádná náhrada nebo kompenzace mi poskytnuta nebyla :-(

• výborná komunikace v případě změn zakázky
    • drahá doprava,tudíž se mi nevyplatí objednat,pokud chci jen pár sáčků semínek

• Komunikacia

Uz od nich nebudem objednavat

• nedoporučuji

zboží bylo objednáno 2.2. a doposavad nedorazilo

Objednal jsem si z obchodu semena...kdyz mi prisli,tak zde nebyly dva balicky semen,ktere jsem si objednal,to ani nejak neresim,stat se to muze,ikdyz by si to meli vse kontrolovat...ihned jsem do obchodu posilal email a obratem mi odpovedeli,ze mi zbyle dva balicky ihned posilaji...dnes,po deseti dnech,stale nic neprislo a ani se nikdo neozval...

• ZLODĚJI A PODVODNÍCI. Na Zboží.cz inzerují Bofix za 699, ale ve skutečnosti jej mají za 1069!!! Po urgencích prý chyba na Zboží.cz, nicméně dodnes je tam stále stejná.

NEBRAT, BANDA AMATÉRŮ A PODVODNÍKŮ

Dobrý Den,
    Bofix Original 500ml stojí běžně 1300 Kč.

Máme ho v akci za 1069 Kč. Tato cena je na našem webu.

Jak často aktualizuje ceny Zboží.cz nevíme, není to náš web. Informaci o ceně poskytujeme takovou, jaká je na našem webu.

Nazýváte nás podvodníky za to, co je na cizím webu.
    Žádného podvodného jednání se nedopouštíme a nejsme žádní zloději.

Pěkný Den
    Nikola
    Za tým Semena-rostliny.cz

• nabízí zboží které nemá skladem
    • Zadne,jelikoz zbozi jeste nedorazilo.

• Celková cena naskočí - včetně dopravy atd.až těsně před odesláním obj.a ta je náhle velmi vysoká.

Dobrý Den,
    celková částka objednávky jde samozřejmě vidět už v košíku a poté i v přehledu objednávky. Přibýt může pouze příplatek za dobírku 30 Kč, což je příplatková služba jak u české pošty, tak u kurýra.

Bez dobírky byste platil za dopravu podle váhy 77 Kč.
    Pro fanoušky na sociálních sítích pak máme i dopravu zdarma.

Vámi zakoupený produkt navíc nabízíme o 130 Kč levněji než nejlevnější konkurence.
    Pokud naleznete s dopravu výhodnější nabídku, dejte nám prosím vědět na [email protected]

s Pozdravem
    Tým Semena-rostliny.cz