• Žádné
    • Telefonní kontakt: číslo neexistuje

Přestože mi byla fakturovaná částka za zboží které jsem si objednal, některé zboží nedorazilo. Ze sadby hub v podstatě nic nevyrostlo. Uvedené tel.číslo bylo neexistující

• neprodává, žádné
    • nedodá objednané

vyhněte se mu!!!

Dobrý Den,
    ačkoli vaši platbu máme 18.4, zboží nebylo odesláno.
    Zboží případně platbu samozřejmě pošleme jakmile zjistíme co se s objednávkou stalo.

Omlouváme se za komplikaci
    Tým Semena-rostliny.cz

• nabízel zboží za dobrou cenu , dobrý sortiment.
    • Zaplatil jsem předem a zboží nebylo skladem, takže nemám nic ani skleník ani peníze,

Asi neplatit předem.

• Nekompletní splnění původní objednávky, musel jsem "Mechostop" shánět u jiné firmy a znovu platit dopravné.

Průměr

• nemohu posoudit

nemohu posoudit

• Po urgenci zboží přislíbili, v termínu nedodali. Na další dotaz nereagovali .

První zkušenost s tímto, ale překvapivá, skoro vše zajišťuji přes internet a s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala, proto NADOPORUČUJI.

• Bez předchozí domluvy upravili množství zboží.
    • Dodaná travní směs po datu použitelnosti (2/2014)
    • Nelze se dovolat na kontaktní telefon -> "Volané číslo neexistuje"

Ceny zboží i ceny dopravného mají dobré, ale chtělo by zlepšit komunikaci.

Dobrý Den,
    Pokud se upravuje zboží, kontaktujeme o tom na email.

Vadné zboží nám prosím zašlete zpět s číslem objednávky, obratem ho vyměníme.

V sezoně bohužel nemáme kapacity na telefonické objednávky. Prosím kontaktujte nás na email [email protected]

Tým Semena-rostliny.cz

• Stromky v naznačeném termínu nedošly, během několika dní se objevila u stromků zpráva, že zboží je nedostupné, ač v objednávce bylo uvedeno, že se připravuje. Neochota komunikovat se zákazníkem zda stromky dojdou, nebo ne.

Vůbec se mi to nelíbilo, objednávku jsem zrušila.

Dobrý Den,
    stromky budou expedovány hromadně. Dělá se to tak se živými rostlinami.

• dobré ceny
    • dodací lhůta - ačkoliv všechno zboží bylo dle obchodu skladem a platbu jsem uhradila prakticky hned, ani po 14 dnech balíček nemám. A až poté, co jsem se já sama začala zajímat, co je s mou objednávkou, mi bylo řečeno, že jedna z objednaných položek není a čeká se na její dodání.

Vázne komunikace.

• Přehlednost obchodu
    • Široká nabídka
    • Vysoké ceny
    • Nulová komunikace

Nekomunikují, na uvedené tel. číslo se nedá dovolat

Dobrý Den,
    je sezóna a bohužel nemáme nyní kapacity pro telefonické objednávky. Na posilách pracujeme.

Naše ceny jsou doporučené ceny výrobků. Na celou řadu produktů máme i nejnižší ceny na trhu, http://www.semena-rostliny.cz/slevy

• Žádné
    • Poslali mi něco jiného,než jsem si objednal.

Pokud chcete dostat to,co jste si objednali,tak nakupujte jinde.

Dobrý Den,
    Prosím kontaktujte nás na email [email protected] s číslem objednávky. Taková situace se dá normálně řešit.

Pokud se stala chyba, tak se za ni se samozřejmě omlouváme.

• Zajímavá nabídka
    • delší dodací lhůta
    • dodány dvě adresy, přes upozornění bylo zboží dodánu na fakturační adresu místo dodací adresy
    • kvůli nepozornosti, zbytečné komplikace - pro mne

S tímto sortimentem je více obchodů.......

Dobrý Den,
    za tým Semena-rostliny.cz se omlouvám, že jste obdržel zboží na fakturační místo doručovací adresu, nepozornost samozřejmě na naší straně.

s přátelským pozdravem
    Jakub Gerža
    Semena-rostliny.cz

• Po první objednávce mám jistotu že byla také poslední
    • Chaotická komunikace, nespolehlivost

Je těžké hodnotit objednávku kterou jsem ještě nedostal. Ještě nevím kde nastala chyba, na straně obchodu nebo pošty? Přesto krátké shrnutí.
    4.1. jsem dostal potvrzenou objednávku 22178
    6.1. jsem provedl platbu převodem z účtu
    9.1.v 11.25 jsem obdržel informaci o odeslání zásilky
    9.1.v 11.26 jsem obdržel informaci- právě balíme ale zásilka není úplná
    9.1.v 15.28 další informace. Někdo se překlik, nedodanou věc nahradíme
    10.1.02.25 další zpráva. Chybíte nám a nabízí slevu 3% na další objednávku
    15.1.jsem dostal poděkování za nákup se žádostí o hodnocení. To si snad ze mě děláte srandu?
    Pěkný kocourkov. S trpělivostí jsem u konce. Kdy zásilku dostanu je ve hvězdách, hlavně že máte zaplaceno. Chtěl jsem si u vaší firmy zjednodušit nákup ale opak je pravdou.

Dobrý Den,
    nejprve se omlouváme za nedostupnost některého zboží, při stavu 5500 položek je někdy těžké to uhlídat.

Vaše objednávka byla expedována 9.1 jak uvádíte.

Sleva 10.1 došla, neboť jste stejný den jen hodinu od objednávky pracoval s jiným košíkem.

Semena-rostliny.cz

• nekomunikuje na e-mail

• objednávka se zřejmě neodeslala správně, stránka načítala příliš dlouho a poté mi nepřišlo žádné potvrzení o objednávce; na můj email nikdo nereagoval, i když garantují odpověď do 24 hodin, takže je také zvláštní, že mi přišel tento dotazník, protože v podstatě žádná objednávka provedena nebyla

• Ziadne
    • Úlohou, pomalosť.

Zrušiť.

V Balení kde mělo být 10 semen eukalyptu bylo asi 100 různých kousků. Nejspíš zbytky těch rozdrcených 10ti semen. To poškození muselo vzniknout už v obchodě protože zabaleno to bylo dobře a dopravou se to nemohlo rozdrtit.

Dobrý Den,
    balení může obsahovat i kousky z tobolky. Semena se skutečně při expedici rozdrtit nemohou a jsou zde celá.
    Oddělit semena od stejně velkých částí je poměrně obtížné, proto mohou být v balení i části rostliny.

• zadne
    • nedodrzeni slibu terminu dodani

nedoporucuji jsem pristupem zklaman nedodrzeni slibu

• z mých zkušeností žádné výhody nevidím
    • klamání zákazníka, absence korektních kontaktů (není ani telefon), na dotazy odpovídá úplně někdo jiný z jiné email. adresy, naprostá neserioznost, nedůvěryhodnost.

Krajně nespolehlivý obchod a mám silné podezření, že provozují také další portály se stejným sortimentem. Rozhodně nedoporučuji.

Dobrý Den,
    Telefonní kontakt máme dle zákona na webu samozřejmě uveden, je na stránce kontaktu eshopu společně s adresou! http://www.semena-rostliny.cz/content/2-kontakt-semena-rostliny-cz

Ano, provozujeme i jiný obchod. Na internetovém trhu jsme od roku 2009 a máme za sebou tisíce spokojených zákazníků.

K zastižení jsme na emailu do 24 hodin, podporujeme také sociální sítě Facebook, Twitter, Google plus.

Z naší strany se snažíme o maximální serióznost, proto dáváme také možnost vlastní recenze po nákupu, za nic se stydět nemusíme a nic neskrýváme.
    Pokud je shrnuté hodnocení Nedoporučuji za to, že jste nenašel stránku s telefonem, mrzí nás to. (odkaz je na každé stránce eshopu)

Za tým Semena-rostliny.cz
    Jana

• bohužel nikde nemáte žádné kvalitní návody na pěstování semen , nikde neni telefoní kontakt na poskytnutí rady , zdřejmě jde jen o kšeft

Kupovat tam, kde se o vás prodávající postará, a ne jen kup a vypadni

Dobrý Den,

O pěstování přímo tohoto bambusu, který jste zakoupil, jsme psali v článku zde: http://www.semena-rostliny.cz/article/78-bambusy-pro-nedockave-pestitele. Návod je uveden i na stránce produktu!

Článků o pěstování je na webu k dnešnímu dni 212. Nové píšeme témeř každý den.