• poměrně přehledný e-shop
    • dobré ceny
    • solidní nabídka
    • nečitelný český návod (špatně tištěný)
    • obchodník nereaguje na dotazy či jen občasně
    • doporučená elektrocentrála na 3kW nestačí na spotřebič na 2kW
    • v době dodání jsem neměl být doma, balík měl přebrat soused. Dopravce tuto informaci nedostal.

• přehledný web
    • mizerná komunikace při odstoupení od smlouvy.celkově nedoporučuji ani zboží ani obchod.

zakoupeno dětské elektrické autíčko:zboží neodpovídá uvedeným rozměrům,navíc přišlo nefunkční.Plánek k sestavení mizerný,po sestavení autíčko nepojízdné a nešlo nabít.Odstoupení od smlouvy,vrácení zboží a peněz až trvalo přes 14 dní a to je musíte uhánět v komunikaci,jinak sami takřka nekomunikují.Při koupi komunikace ok,při odstoupení takřka žádná.Nedoporučuji.Výrobek dorazí z Polska,víc třeba nekomentovat.

• Rychle dodani
    • komunikace
    • kvalita zbozi

Minuly tyden jsem psal reklamaci na zbozi, ktrere nesplnuje inzerovane technicke parametry, ale zatim na reklamaci nikdo nereagoval.

• Objednávka doručena jen z části bez jakéhokoliv vysvětlení.

Zboží dorazilo rozbité, prodejce dělá mrtvého brouka že to není jeho problém, spediční firma zamítla reklamaci. Zboží je na vyhození.

centrála ani v nejmenším nesplnuje to co o ní vykládá prodávající výkon 2,8 kw ?připojil jsem na ni stípačku 1,9kw a nic ani se nehla ,centrála tak na nabíjení telefonu nebo stolní lampičku ,ve skratce super šmejd made in poland

Auticko je pekne ale nevihovujuce pre vetsie dieta , skor vhodne pre dieta do 2 rokov , do kopca to vitiahne len tak tak niesom spokojna aj ked je pekne ocakavala som viac .

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Vyobrazen 2pístový kompresor, ve skutečnosti je 1pístový. Technické údaje nejsou pravdivé.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Velmi špatná komunikace s dodavatelem
    • Neodpovídají písemně na e-maily v rozporu se svými obchodními podmínkami
    • Špatná fakturace (na nesprávnou adresu, bez náležitosti, podpisu a v rozporu s předpisy o DPH)
    • Nereagují na výzvu k nápravě.

Působí na mě nevěrohodně, nemají české IČO, nelze je najít v OR. Komunikují z jiného telefonního čísla než je uvedeno(to neberou)a mluví nedobře česky.

Zakoupili jsme dětské elektrické autíčko, až po doručení bylo vše v pořádku, rychlé a bezproblémové. Po rozbalení jsme však zjistili, že zboží je poškozené. Pochopitelně, stát se to může, proto jsem hned e-mailem kontaktovala prodejce, již jsou to 4 dny a nikdo z obchodu nereagoval. při opakovaných pokusech dovolat se na prodejcem uvedené číslo se mi s prodejcem nepovedlo spojit. Budu zboží vracet a doufat, že jej prodejce převezme a vrátí peníze.

• velmi špatná komunikace v případě, kdy mají plnit své povinnosti
    • majitel nemluví a nepíše dobře česky, obtížně se řeší reklamace
    • stále jen protahují a oddalují řešení problému, písemně komunikují max. jednou větou

Nákup na tomto e-shopu mě stál 5000Kč. Poškozené zboží jsem v 14-ti denní zákoné lhůtě zasla zpět do obchodu.
    Nyní jsem ve stádiu, kdy nemám ani zboží, ani peníze, které ze zíkona mají do 14-ti dnů vráti!!!
    Stále jen tvdí, že zjišťují, kde došlo k poškození zboží atd.
    Pokud obchod nevrátí peníze, zvažuji podat žalobu.

Střední prodejce polského zboží

Zklamání z poskytujících služeb. Při objednání píší 20 ks na skladě a nakonec z Vám při urgenci poví, že měli poslední poškozený kus a ani Vám nedají vědět. 3 dny čekáte na zboží a nakonec jdete přátelům přát s nulovým dárkem v ruce. Doufám, že jsem byla výjímka, co potvrzuje pravidlo.

• strašně dlouhá doba dodání

Vážená paní,

děkujeme za Vaši recenzi.
    Zboží bylo objednáno v týdnu, kdy byly 2 svátky a z tohoto důvodu měli dopravci omezené možnosti. V obchodních podmínkách máme uvedeno, že zboží odesíláme nejpozději do 48h od objednání, tomu bychom vyhověli, kdyby nebyly svátky.
    Omlouváme se Vám za komplikace a děkujeme za pochopení.

tým segu.cz

• Žádné

Objednané zboží sice dorazilo po 10 dnech od zaplacení ( objednal jsem si gumové autokoberce do Hyundai IX 35 ) nicméně tvarově ani velikostně neodpovídaly.
    Zboží jsem vrátil ( náklady na poštovné 141 Kč ) a dodnes nedošlo k vrácení peněz ani žádné reakci. V žádném případě zde nenakupujte !!! Eshopů je tisíce , tento vynechte !!!!

děkujeme za Vaši recenzi.

Skutečně potvrzujeme, že s koberci do Hyundai IX35 byl problém, nebyly úplně přesné a proto je taky už ani neprodáváme.
    Odstoupení od kupní smlouvy jsme od Vás přijali, máme 14 dnů na vrácení pěněz ode dne obdržení zboží, takže do této lhůty můžete očekávat platbu na svém účtu.
    Za vzniklé komplikace se moc omlouváme a děkujeme Vám za pochopení.
    Zdraví Vás tým segu.cz

• Zboží přišlo bez českého návodu, pravděpodobně nakoupeno v zahraničí a přímo distribuováno v ČR.

Pokud nepotřebujete český návod, tak ok.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Zboží neotvíráme aby si zákazníci nemysleli, že je zboží použité a tudíž se může stát, že u některých výrobků návod chybí. Vždy v takové situaci nás stačí kontaktovat a my Vám návod dodatečně zašleme mailem.

Zdraví Vás tým segu.cz

Koupené hodinky po vložení paměťové karty během čtyř dnů přestali dvakrát fungovat. Přesněji tedy hlavní ovládací tlačítko. Hodinky nešli rozsvítit, tedy ani přejít do základního menu. Navíc hlasitost mikrofonu ani reproduktoru nebyla při telefonování dostačující, takže jsem musel při volání držet ruku v blízkosti hlavy. Dnes 5.4. jsem odeslal dodavateli zboží zpět s dopisem o odstoupení od smlouvy, tak čekám na vrácení peněz na účet.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Je nám moc líto, že Vám hodinky neslouží, tak jak mají.
    Vždy nás stačí kontaktovat a my vadné zboží obratem měníme za nové. Dle Vašeho rozhodnutí, Vám vrátíme peníze na účet do 14 dnů od obdržení zboží.
    Příště prosíme podobnou recenzi zařadit k recenzím o výrobcích.

tým segu.cz

Všechno se zdálo v pořádku, ale zboží bylo nepoužitelné. Nebylo poškozené, jen nefungovalo tak, jak má .