• Zpočátku komunikovali pak totální ignorace

Objednal jsem si před Vánocemi čerpadlo kalové psali s drtičem a hadicí 20metru 2",objednal jsem si ešte další hadicí navýše ,po vánocích čerpadlo dorazilo v balíčku byl jen papír že hadice je v dalším baliku,no dodnes nedorazila ani jedna hadice

Tento eshop nedoporucuji, poslali mi vykonove jine čerpadlo i s jinou barvou nez ktere jsem si objednal na eshopu. Objednal jsem si zde poprve ale nejspis naposledy. Cerpadlo jsem vratil a penize mi byly vraceny, to probehlo bez problemu.

Precetl jsem si negativni komentare a zdesil jsem se. Nakonce je ma zkusenost velice pozitivni. Pan telefon nezvedal, nicmene po cca 30 minutach volal zpet. Je mozne ze je to polak, jak jiz nekdo psal. Pan umel velice dobre cesky, poradil, vstricne jednani. Poslal jsem platbu odpodledne, druhy den okolo 11h uz byla zasilka na caste (kalove cerpadlo + 2" hadice) a dalsi den doruceno.

• ma dobre ceny
    • zbozi nedorazi

Tak vazeni, chci varovat kazdeho, kdo by chtel nakupovat u firmyy SEGU. Bohuzel jsem shanel rychle kalove cerpadlo s pozarni hadici a zabudovanou drtickou za nejakou rozumnou cenu, protoze potrebuji na stavbe odcerpavat spodni vodu ze zakladovych spar. A pujcovne 500 na den, je silene. Tahle firma mela spoustu cerpadel za fajn ceny a skladem. Tak jsem objednal a zaplatil online. Ze to budou polaci, me bylo jasne. Koukal jsem, kde spolecnost sidli, kontakty, jmena. Ale rikal jsem si...nebud paranoidni. Vzdyt jsem uz par veci od polskych firem objednal a ok. No, takze 27.7 zaplaceno, vystaven doklad a poslan na mail s infem, ze cekaji na dopravce a budou me informovat. Ve ctvrtek 29.7. volam, zda to poslali. Pohadka o tom, ze jim PPL bere jen 200kg denne a maji toho moc. Poslou v patek 30.7. V patek volam a nic, hluchy tel. V pondeli 2.8. teleefon kde to je, zda to poslali. Opet pohadka o PPL. Streda 4.8. volam a opet pohadka o PPL. Zrusil jsem tedy objednavku. Doklad o zruseni prisel na mail. Ted budu cekat 48h na vraceni penez na ucet. Pokud tedy prijdou. Tento obchod naprosto nedoporucuji!! Podle me klasicke letadlo, kdy majitel zije z penez z objednavek a postupne sice neco posila, ale mezitim mu na uctu naskakuji dalsi penize za dalsi objednavky...

• nedodržují dodací lhůtu
    • komunikace strašná
    • poškozené zboží

OBCHOD NEDOPORUČUJI !!!, objednal jsem hydr. 20T lis a hydr. stahovák, po týdnu nedodání zboží jsem volal že nedodržely dodání do 48h a potom zboží poslaly, ale jen 20T lis a ještě s vyteklím olejem, balík omotán černou strečovou folií aby olej netekl ven, prostě katastrofa. Nikdo mě neinformoval že objednávka nebude kompletní. Po třech tydnech jsem volal znovu kde mám druhou část oblednávky a odpoveď..nemáme skladem, na stránkách psáno skladem 35 kusů. Tak že boží na e-schopu mají několikanásobně skladem, přitom nemají ani kus, nedodržují doručovací dobu, pokud samy nevoláte od obchodu komunikace žádná. Zboží nebudu rači ani reklamovat, stejně bych s tímto obchodem neuspěl a raci si zboží opravím-i kdyz ztratím záruku. NENAKUPUJTE v tomto obchodě a rači si trochu připlaťte a nakupte jinde.

Nedoporučuji tento obchod

• Velice pochybný prodej

Pozor na tento obchod. Nemám nic proti polské kvalitě, ostatně ceny jsou příznivé a nepočítám tak s top kvalitou. Co mne ale zprvu zarazilo je komunikace, naprosto nulová. Obchodník nereaguje na telefon ani mail. Pozor! Výdejní a vratné místo Avalon PRO je usneseím Krajského soudu v Ostravě ze dne 18. 12. 2019, č.j. 5 Cm 217/2019-10, které nabylo právní moci dne 18. 1. 2020, zrušen s likvidací. Veřím, že tento obchod není pro ČOI velkou neznámou. Pokud se obchodník neozve, podám návrh na mimosoudní řešení sporu, případně podnět k prošetření obchodních praktik prodejce. Rozhodně nedoporučuji.

• výrobek je pěkný ale nefunkční
    • špatná a lživá komunikace

V tomto eshopu , zakoupena elektrocentrála : Elektrocentrála Tagred TA950 1200W za 2499 kč .
    Centrála přestala fungovat , poslal jsem ji na reklamaci do eshopu SEGU.CZ .
    Elektrocentrála byla zaslána jako balík do ruky , ale eshop si výrobek nepřevzal a nechal zásilku uložit na poště .
    Poté mi pošta poslala sms , že mi bude zásilka vrácena .
    Po emailové komunikaci mi eshop lživě tvrdí , že jsem výrobek zřejmě zaslal na špatnou adresu .
    Vypadá to , že tento podvodný eshop takhle běžně jedná a zkouší trpělivost lidí .
    Dám podnět ČOI aby si posvítila na tento eshop .

Dlouhá dodací lhůta.

• Nízké ceny, ale za ty nervy to nestojí a nakonec Vás to stejně vyjde dráž.
    • Komunikace hrozná, dodací doba dlouhá, zboží nekompletní.

Nedoporučuji. Špatná komunikace, telefon neberou, na email odpovídají za pár dní. Zboží nám přišlo až skoro po měsíci, přestože na eshopu bylo uváděno skladem. Zboží přišlo nekompletní. Objednávali jsme čepradlo se dvěma hadicemi, které nepřišli. Po urgování nám do 14-ti dnů přišli, ale byli o deset metrů kratší a jedna kompletně děravá, tudíž nepoužitelná.... Už nikdy více tento eshop!!!

Objednávku jsem stornoval z důvodu nedodržení 48h lhůty expedice jak udává eshop. Eshop odpověděl polsky i česky že je objednávka stornována a vrátí peníze.Od té doby komunikace žádná, neodpovídají a peníze nebyly zatím vráceny. Nedoporučuji obchod.

Zboží nedorazilo kompletní. Obchod nekomunikuje, nezveda telefony

• SLUŠNÁ CENA,DOBRÁ KOMUNIKACE,
    • ZATÍM NIC
  • nešlo zaplatit na dobírku

• Dobré ceny ALE !!! Stojí to za ty nervy ??? NE nestojí...
    • Asi jsem měl nakonec štěstí že mi dorazilo alespoň něco ???
    • Pozor !!! Polská firma maskujicí se jako Česká.
    • V internetovém obchodě udávané množství na skladě NEODPOVÍDÁ skutečnosi.
    • Komunikace ŽÁDNÁ !!! nezvedají telefon neodpovídají na email...
    • Modlím se abych do budoucna nemusel s nimi řešit reklamaci ...

Zboží jsem si vyhledal přez portál Heureka a ani mě nenapadlo, že česky vyhlížející eshop je Polský. Po provedení objednávky byla platba možná pouze Online v dnešní době OK budiš. Dodávka do 48 hodin se jaksi nepovedla cca týden. Zboží dorazilo přepravce OK balik nepoškozen . Ale jaké bylo překvapení po otevření baliku mi poslali uplně jiný kompresor a příslušenství které jsem si objednal mi tam nedali PROČ ??? Kompresor na mnoha místech poškrábaný jedno kolečko bylo jaksi ohnuté a platový kryt pístu byl praský HÉÉÉJ lidi co to jako má být to ho jako prodejce před odeslaním otestoval baseballovou pálkou nebo co ??? No a nakonec telefon NIC email NIC komunikace NIC !!! Takže jsem si to opravil sám a Vám radím nakupte raději někde jinde !!!

• Bohužel obchod nereaguje na email i telefon

Komunikace s obchodem velice špatná. osmkrát x mi vůbec nikdo nezvedal telefon. Ve fázi kdy už bylo zboží zaplaceno opět nikdo nebral telefon přitom jsem volal v časech 9-14 hodin.

• Komunikace na telefonu nulova

• S obchodem a informacemi ohledne objednavky jsem byl naprosto spokojen
    • Chyběla platba kartou, tudiz delší doba odeslání objednavky z důvodu jediné možnosti a to byla platba převodem na účet.

Obchod v pořádku az na dopravce PPL.
    Pro mě nepřehledný e-shop, možná více filtrů by to vyřešilo, ale určitě mě to neodradí od dalších nákupů.

Vše výborně klaplo