• Ochota a komunikace.

rychlost, spolehlivost

Spolehlivost, sortiment, kvalita zboží.

Spokojenost, velmi slušná kvalita a příznivá cenová úroveň.

• Velice skvělí přístup

Je to naše několikatá objednávka a opravdu skvělí přístu a rychlost dodání. Moc hezké a kvalitní zboží DĚKUJEME

Výborný výrobek, snadná montáž, včasná a profesionální doprava, příjemný řidič :-)

• Ochotný a příjemný personál
    • Rychlost vyřízení

• přehledný eshop
    • rozumné ceny
    • zdá se, že kvalitní produkty
    • rychlé doručení
    • doprava od 5000 Kč zdarma

Vše v pořádku, doporučuji!

• velký výběr
    • příjemné ceny

• Rychlé vyřízení, výborná komunikace,kvalitní zboží a dobré ceny

Dobra jakość w rozsądnej cenie. Łóżeczko bardzo funkcjonalne.

• pěkné zboží
    • široký výběr
    • jednoduché složení

Jeden typ postýlky ve více provedení (což je moc fajn), složit ji bylo jednoduché a celková konstrukce postýlky vypadá bytelně. Neviklá se, drží, ale je celkem lehká, takže se s ní dá i jednoduše manipulovat v případě potřeby. :) Celkově velmi spokojení.

• Zboží bylo zasláno obratem. Krásně zabalené. Prostě úžasná spokojenost

• Velký výběr postýlek

Zboží přišlo v pořádku, vše proběhlo rychle a bez problémů :-)

• Dobrá cena
    • Kvalitní zboží
    • Zboží dorazilo v pořádku
    • Nelze nic vytknout ;-)
    • Žádná negativa jsem nenašla

Ve středu 12. 4. 2023 jsem do obchodu před objednáním volala, abych se dotázala na aktuální počet zavinovaček na skladě. Pán byl velmi ochotný, počet mi ihned sdělil. Rovněž jsem se dotazovala, kdy by objednávka mohla být odeslaná, pokud bych ten samý den večer zavinovačky objednala. Pán mě ujistil, že by objednávka odešla hned následující den. Tentýž den v noci jsem objednávku vytvořila s dodáním přes GLS a zaplatila převodem (okamžitou platbou).

Ve čtvrtek 13. 4. 2023 jsem do obchodu znovu volala, abych se ujistila, že je s objednávkou vše v pořádku. Pán byl opět ochotný, slíbil mi do půl hodiny zavolat zpět, až ověří, že došla platba. Pán opravdu volal zpět s tím, že platba došla, objednávka je již zabalená a ten den odejde. Ten den dorazil i email o odeslání zásilky a balík byl vyzvednutý kurýrem.

V pátek 14. 4. 2023 objednávka dorazila. Byla jsem mile překvapena, že dorazila v pevné krabici a každá zavinovačka byla ve svém originálním obalu.

Zavinovačky jsou perfektní, kvalitně ušité. Barva je krásná, odpovídá obrázku, čehož jsem se při objednání obávala po zkušenostech s jinými dodavateli. Na žádné z 22 objednaných kusů jsem nenašla vadu. Obchod předčil má očekávání a určitě v případě potřeby nebudu váhat a objednám znovu zde. Děkuji za profesionální a rychlou spolupráci.

rychlost dodání

• Prostě super

• Stylish
    • Very functional

The store was very quick with the delivery. On their page it mentions 7 days but it arrived to our address the next business day. The cot is very stylish and easy to use. You can adjust it as side crib because from one side you can unlift the piece. I was hesitant because there was no comment or showroom for this brand but I highly recommend it. Plus we got the wheels and it’s super easy to move around now