• skvělá komunikace
    • prozákaznický přístup
    • kvalita produktu
    • dobrá cena

Skvělá a ochotná komunikace se slečnou z podpory. Rychlé dodání. Krabička na prsten za příplatek přišla rozbitá, obratem bez vyptávání zaslali novou, která dorazila v pořádku. Prsten krásný, včetně certifikátu. Doporučuji všem kupujícím.

Reakce obchodu Savicki

Vaše spokojenost nás nesmírně těší. Zároveň si vážíme si Vašeho pochopení v souvislosti s poškozenou krabičku. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na první místě a jsme rádi, že ani Vy jste nebyl výjimkou.

Pevně věříme, že nyní Vaše plány klapnou na výbornou a s prstýnkem sklidíte patřičný úspěch. Pokud by nepadla velikost na první dobrou, neváhejte nás opětovně kontaktovat. Prstýnek si na základě předchozí domluvy přímo u Vás vyzvedneme, takže Vás nečekají žádné starosti navíc. Právě naopak, zajistíme pro Vás vše potřebné.

Zároveň připomínáme možnost využít Vaši věrnostní slevu pro nákup prstýnků snubních. Jakmile bude pro Vás celé téma aktuální, budeme jen a jen rádi, pokud se na nás opětovně obrátíte.

Krásný zbytek dne

• nádherné zboží
    • milá a vstřícná komunikace
    • zákaznický servis denně od 8 do 22 hodin
    • luxusní balení šperků

Na sociální síti mě zaujala reklama na prsteny. Po vyplnění dotazníčku kvůli slevě mi volal zaměstnanec ze Savicki. Vedli jsme velmi milý a zajímavý rozhovor. Pán mi vysvětlil všechny druhy kamenů, ryzostí a druhů zlata. Popsal mi všechny doplňkové služby. Během objednávky mi jiný, ale také velmi milý pán, pomáhal s výběrem správné velikosti a provedl mě krok za krokem celým procesem. Jako bych byla v kamenné prodejně. Zboží šlo do výroby a po 14 dnech mi přišel prstýnek domů. Krásně zabalený a v luxusní krabičce. Krabička byla tedy trochu příliš mohutná, takže prstýnek vypadal menší, než jsem čekala. Ale jakmile jsem dala prsten na prst, zamilovala jsem se do něj. Je nádherný, přesně podle mého přání a na sluníčku z něj nemůžu spustit oči, jak se kameny nádherně lesknou. Celou dobu jsem měla pocit, že jsem vážená zákaznice a jakákoliv komunikace se zaměstnanci byla milá a podnětná. Všude doporučuji.

Reakce obchodu Savicki

mnohokrát děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Vaše spokojenost a radost z prstýnku nás nesmírně těší a jsme skálopevně přesvědčeni, že Vám prstýnek bude přinášet potěšení po dlouhá léta.

Děkujeme také za pochvalu našeho proaktivního zákaznického přístupu. Ne každý je šperků znalý, a tak jsme rádi, že Vám veškeré informace, které jsme Vám předali, pomohly s výběrem toho pravého prstýnku. Uvědomujeme si, že výběr mezi různými drahokamy a vlastnostmi zlata může být nelehký, proto děláme maximum pro to, abychom našim zákazníkům výběr co nejvíce zpříjemnili a usnadnili.

Vážíme si Vaší přízně a přejeme krásný den.

• Přehlednost
    • Dobrý výběr
    • Skvělá komunikace
    • Rychlost poslání
    • Zájem o zákazníky

S obchodem jsem velmi spokojená. Hned se zajímali o náš nákup, nabídli pomoc a možnost vrácení. Když se objevil problém, velmi vstřícně ho řešili. Moc doporučuji.

Reakce obchodu Savicki

pevně věřím, že nově zvolené velikosti prstýnků sednou jako ulité a dodatečná změna velikosti nakonec nebude ani zapotřebí.

V tomto bodě je nutné připomenout, že s narůstající šířkou prstýnků je nutné úměrně vzato vzít i větší velikosti. Platí to především pro prstýnky o šířce 5 mm a více.

Doufám, že jsme vše vyřešili k Vaší spokojenosti.

Kdyby cokoliv - prosím, dejte vědět.

• nabídka
    • komunikace
    • služby
    • slevy
    • webové stránky

Reakce obchodu Savicki

Vaše spokojenost nás nesmírně těší a pevně věřím, že jste s prstýnek uspěl na výbornou.

Pokud by nesedla velikost, dovolte, abych Vám připomenul, že jste zároveň získal i 120 denní lhůtu pro bezplatnou změnu velikosti. Stačí dát vědět a vše potřebné pro Vás zajistíme - prstýnek si přímo u Vás vyzvedneme, takže máte vše zcela bez práce a dodatečných starostí.

Kdyby cokoliv - prosím, dejte vědět.

Tým SAVICKI

• Možnost komunikace po chatu, později telefonicky
    • Možnost slevy pro další nákupy
    • Rychlé doručení
    • Odborné rady, doplňkové služby

Rychlé, vstřícné a profesionální jednání. Velká nabídka prstenů, doplňků.

Reakce obchodu Savicki

děkujeme za krásný výčet všech plusů :)

Komunikace na chatu je skutečně okamžitá a prospěšná - nikoliv všudy přítomný chat bot, se kterým se máte obavu skontaktovat.

Pokud si nejste jistí s výběrem té pravé velikosti, tápete ve výběru či potřebujete zajistit závazný termín dodání, prosím, dejte vědět.

Nákupem u nás zároveň získáváte 22% slevu pro příští nákup v podobě snubních prstýnků (tato sleva zároveň platí jako garance nejnižší ceny pro naše stálé zákazníky). Pokud nejsou snubní prstýnky na pořadu dne, nabízíme jako alternativu slevu ve výši 35 % na sortiment našich drobných šperků.

V případě zájmu nás prosím, neváhejte kontaktovat.

Prstýnek člověk nekupuje zrovna každý den, o to svědomitěji k této otázce přistupujeme.

Přeji krásný zbytek dne