• Naprostá spokojenost, šperk překrásný
    • Perfektní dárkové balení

Není co vytknout

Reakce obchodu Savicki

velmi nás těší Vaše spokojenost a budeme se těšit na další spolupráci! Byla by přeci jen škoda končit pouze u jedné objednávky, co myslíte? :)

• profesionalita
    • kvalita
    • skvělý zákaznický servis

Reakce obchodu Savicki

pevně věříme, že jste s Vaší objednávkou maximálně spokojena a vše je naprosto v pořádku :)

Budeme se těšit na další spolupráci :)

Reakce obchodu Savicki

pevně věříme, že jste s Vaší objednávkou spokojena a vše je v pořádku :)

Budeme se těšit na další spolupráci

Hezký den

• pomoc při výběru
    • rychlé zaslání
    • nádherný prsten
    • možnost výměny v případě špatné velikosti

Reakce obchodu Savicki

velmi nás těší Vaše spokojenost, zároveň doufám, že jste se s velikostí trefila na první dobrou :) Za předpokladu, že velikost nesedí - byť o půl velikosti, prosím dejte vědět a postaráme se, aby prstýnek padl jako ulitý!

Zároveň připomínám 22% slevu, kterou jste získala Vaší objednávkou :)

Kdyby cokoliv - pamatujte, jsme Vám i nadále k dispozici!

• efektivní komunikace
    • kvalitní provedení zakoupeného zboží
    • zájem a následně aktivita prodejce uspokojit individuální potřeby a požadavky nakupujícího
    • formulář objednávky v průběhu nákupu občas generuje typografické chyby, s čímž jsem prodejce upozornila (problém oddělení IT)

Já jsem se svým nákupem u tohoto obchodníka zcela spokojena.

Reakce obchodu Savicki

děkujeme za Váš hodnotný komentář :) Klademe důraz především na kvalitní komunikaci se zákazníky a maximální informovanost, o to víc nás těší, že jste vypíchla právě tento aspekt.

Za problém s automaticky generovanými maily se omlouváme, nyní by mělo být vše již v pořádku. Děkujeme za upozornění, díky Vám jsme zase mohli o něco více zkvalitnit naše služby :)

Pevně věříme, že další objednávkou navážeme na naši spolupráci

• zakoupeno v Savicki před 2 měsíci

Velký výběr, velmi rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Savicki

pevně věříme, že jste s Vaší objednávkou spokojena a vše je v pořádku :)

Budeme se těšit na další spolupráci

Hezký den

• pěkné prstýnky
    • možnost úprav po dobu 180 dnů
    • zkušební kroužky zdarma
    • péče o zákazníka

Zásnubní prstýnek jsem kupoval u konkurence a přístup konkurenčního obchodu byl úplně katastrofální. Proto jsme měli jasno, že snubní prsteny koupíme jinde. Po zjišťování si informací jsme pro nákup snubních prstenů zvolili právě obchod SAVICKI.

Nejprve jsme si objednali zkušební kroužky, které byly zdarma a byly nám doručeny prakticky hned. Následně jsem měl telefonát z centrály, ve kterém mi pracovnice obchodu velmi ochotně sdělila všechny potřebné informace k výběru prstýnků a k celému obchodnímu případu.

Po vyzkoušení velikosti jsme objednali snubní prstýnky. Prstýnky nám byly dodány v poměrně rychlé době a byly pěkně zabaleny. S prstýnky jsme spokojeni, moc se nám líbí a vypadají přesně tak dobře, jako na internetu.

Velmi oceňuji možnost úprav velikosti či doplnění rytiny po dobu 180 dnů zdarma.

Když srovnám, jak probíhal nákup zásnubního prstýnku u konkurence a jak nákup snubních prstenů u SAVICKI, tak zpětně lituji, že jsem u SAVICKI tehdy nenakoupil i ten zásnubní prstýnek.

S obchodem SAVICKI jsme velmi spokojeni a určitě jej doporučuji.

• Perfektni domluva
    • Rychla vyroba a dodani (na strankach maji 21-40 dni, prstynek vsak byl vyrobeny a doruceny do tydne)
    • Moznost (i dodatecne) rytiny zdarma
    • Profesionalni pristup
    • Diskretni zabaleni

Pokud se chystate koupit zasnubni prsten jako ja, urcite bych se obratil predevsim na ne. Navic dostanete moznost -22% na snubni prsteny.

Reakce obchodu Savicki

velmi si vážíme Vašich milých slov a mockrát děkujeme!

Pevně věřím, že s prstýnkem bylo vše v pořádku, včetně Vámi vybrané velikosti - kdyby ne, pamatujte na Vaši 120 denní lhůtu pro bezplatnou změnu velikosti. Spokojenost Vaše, tak i Vaší slečny, je pro nás tím nejdůležitějším.

Přesně jak zmiňujete výše - svojí objednávkou jste získal 22% slevu na příští nákup, tak ji neváhejte využít!

Prozatím držíme palce, ať se Vaše plány s prstýnkem vydaří na 100 %!

Budeme se těšit na další spolupráci :)

• Zboží bylo perfektně zabaleno
    • Vysoká kvalita produktů
    • Dokázali jsme se domluvit i na expresním doručení

Reakce obchodu Savicki

nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků, která pevně věřím, že ve Vašem případě byla zajištěna :) Zároveň si uvědomujeme, že v mnoha ohledech je doba doručení naprosto klíčová a snažíme se zákazníkům maximálně vyjít vstříc.

Pokud si to nyní čtete a sháníte prstýnek na poslední chvíli - neváhejte nás kontaktovat, ideálně telefonicky či na chatu. Je spousta způsobů, jak Vám můžeme pomoci a vše maximálně popohnat. Stačí nám dát pouze vědět.

Kdyby cokoliv - ať už co se úpravy velikosti týče, či čehokoliv dalšího, jsme Vám i nadále k dispozici.

• zakoupeno v Savicki před 4 měsíci

• Pomoc při výběru velikosti prstenu. Pečlivost a ochota.

Reakce obchodu Savicki

pevně věříme, že jsme Vám byli dostatečně nápomocni s výběrem prstenu a celkový výsledek splnil Vaše očekávání!

• zakoupeno v Savicki před 4 měsíci

• Vstřícnost
    • Přátelsky přístup
    • Flexibilita
    • Zaden

Najlepsi obchod aky som si mohla vybrat pre naše snubne prstene. Konkrétně sa má ujal Kristián Dohnal. So vsetkym poradil vsetko doporučil. Pomohli mi jeho dlhodobe skusenosti. Skutocne ani s jednou vecou som nemalá problém a takto by mal předně vyzerat přístup k zákazníkovi! Dakujem Kristián, ze ste mi takto sprijemnili nákup :) - zazitok. Dakujem

Reakce obchodu Savicki

děkuji za Vaši krásnou recenzi. Vy jste mimo jiné důvodem, proč cítím, že tahle práce má opravdu smysl :)

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější a jsem velmi rád, že i Vy jste důkazem našich kvalitních služeb. Zároveň nás velmi těší, že jsme se mohli stát součástí jednoho z nejdůležitějších okamžiků ve Vašem životě.

Máte-li zájem o prstýnek ať už zásnubní, čí prstýnky snubní - využijte našich bezplatných měřících kroužků. Velikost si sami ověříte, my se již postaráme o zbytek. Spojíme se telefonicky a poté vše dostatečně probereme, aby nebyl žádný prostor k pochybnostem.

Děkujeme

• Rychlost vyřízení
    • Kvalita
    • Ochota operátora na telefonu
    • Krásné webovky
    • Příznivé ceny

Vše skvěle od začátku do konce nádherné šperky za super ceny.. zákaznický servis také skvělý, pan na telefonu byl moc ochotný.. pošlou vám zdarma měřicí kroužky..bohužel mne prstýnek i přes měření nesedí, takže budu muset nechat zmenšit.. ale věřím ze ani to nebude problém.. určitě plánujeme zakoupit zde i snubní prsteny

Reakce obchodu Savicki

velmi nás těší Vaše spokojenost. I přes to, že jste se s velikostí prstenu netrefil na první dobrou, nic se neděje. Nic nekončí dokončením objednávky a vložením prstýnku do košíku - naopak vše končí Vaší, potažmo spokojeností Vaší partnerky. A o to se nyní postaráme!

Jsme rádi, že jste využil možnosti našich měřících kroužků - nakonec se budou nejen hodit při úpravě velikosti, ale také při výběru snubních prstenů.

Vaše 22% sleva na Vás stále čeká, jakmile budete rozhodnuti udělat další krok, budeme velmi rádi, pokud se s Vaší důvěrou obrátíte opět na nás.

Kdyby cokoliv, pamatujte - jsme Vám i nadále k dispozici

• Kvalita zbozi a rychledodani

Reakce obchodu Savicki

v první řadě doufám, že náhrdelník splnil Vaše očekávání a jste s ním spokojena.

Rychlost dodání se snažíme z naší strany maximalizovat na potřebné minimum, abychom mohli dát prostor našim dopravcům v této nelehké době, při které veškeré nákupy probíhají pouze online.

Děkujeme za důvěru, kterou jste v nás svým nákupem vložila

• Rychlost,skvělá komunikace,kvalita

Díky moc za krásný zásnubní prsten a za skvělý přístup!Jen asi budu potřebovat prsten trochu zmenšit.Tak snad to bude ve stejném duchu jako při nákupu.

Reakce obchodu Savicki

vzhledem k tomu, že nákup zásnubního prstene je natolik jedinečnou a specifickou záležitostí, přistupujeme ke každé objednávce individuálně a s vědomím toho, že předznamená velikou změnu v životě. Proto se na nás neváhejte obrátit ať už telefonicky či formou chatu na našich stránkách, kde jsme k dispozici a rádi pomůžeme.

Úprava velikosti nebude žádný problém, velmi rádi Vás nyní přesvědčíme o dalším z benefitů, který jste získal nákupem v našem e-shopu.

PS: nezapomeňte na svoji 22% slevu!

• zakoupeno v Savicki před 5 měsíci

Jednalo se jen sice o drobnost, která mi bude neustále připomínat mou nejmilejší fenu, ale musel jsem si to dopřát. Od objednávky k dodání to bylo velice rychlé. Přívěsek došel s certifikátem ( o ten mi tak moc nešlo ) a velice vkusně zabalený. Ještě jednou týmu SAVICKI a panu Dohnalovi děkuji.

Reakce obchodu Savicki

spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, o to víc nás těší, že jsme vše stihli zajistit v tak rychlém termínu.

Většina šperků, které máme v naší nabídce, jsou pouze drobnosti - nicméně právě tyto drobnosti jsou krásným připomenutím důležitých chvil v našich životech.

Děkujeme za moc krásnou recenzi a děkuji i já - nesmírně si toho vážím :)

• zakoupeno v Savicki před 5 měsíci

• Okamžitá komunikace přes chat na stránkách
    • Dobrá přehlednost

Reakce obchodu Savicki

zakládáme si především na kvalitním zákaznickém servisu a chat patří mezi nejrychlejší a zároveň nejpohodlnější formu komunikace.

Proto jsme velmi rádi, že zrovna tento aspekt jste vypíchnul :)

Pamatujte, kdyby cokoliv - ať už například úprava velikosti, jsme Vám i nadále k dispozici. Stejně tak připomínám 22% slevu, kterou jste u nás získal nákupem zásnubního prstene.

• Rychlost, ochota na chatu

Reakce obchodu Savicki

rychlost je v mnoha případech tou naprosto klíčovou, proto jsme opravdu rádi, že jsme stihli zajistit tak rychlé doručení.

Pokud máte termín, na kdy daný šperk potřebujete - neváhejte se nám ozvat a uděláme vše proto, abychom Vám balíček expedovali co možná nejdříve.

Děkujeme za Vaši objednávku a pevně věřím, že se na nás obrátíte i v budoucnu

• zakoupeno v Savicki před 6 měsíci

• Velmi dobrá komunikace, milí lidé, poskytnou dobré rady ještě před koupí.

Reakce obchodu Savicki

pevně věřím, že jste se snubními prstýnky naprosto spokojena. Vše jsme společně probrali, proto nemám pochyb, že by cokoliv bylo v nepořádku!

PS: pokud by neseděla velikost, neváhejte nás kontaktovat - bude maličkost, tuhle nesrovnalost vyřešit!

Děkujeme za důvěru, kterou jste v nás vložila

• super komunikace
    • vstřícný přístup
    • okamžitá reakce a rada po telefonu a emailu
    • osobitý přístup pana Kristiána Dohnala
    • kvalitní zpracování a super ceny

Celkově musím vyzdvihnout ososbitý přístup a jednání tohoto klenotnictví. Umí poradit a snaží se najít nejlepší a nejrychlejší cestu jak vyjít zákazníkovi vstříct jeho požadavkům. Za mě jeden z nejlepších e-shopů co se týče komunikace a zpětné vazby na zákazníka. Mohu jen doporučit a teším se na další nákup u nich

Reakce obchodu Savicki

ani nevíte, jak mě Vaše slova potěšila. Děkuji opravdu mnohokrát - díky zákazníkům, jako Vy, má práce dostává ten správný smysl. Opravdu se to krásně čte a je to velmi milé, obvzlášť, když to člověk takto nečeká :)

Ve své podstatě jste vystihl přesně moji vizi o tom, jak bychom jako e-shop měli fungovat a jsem opravdu rád, že má vize funguje a setkává se se spokojeností :)

Zároveň pevně věřím, že s prstýnkem jste maximálně spokojen a došli jsme společnými silami k výběru toho pravého.

Těším se s Vámi na další spolupráci

• Sortiment
    • Vstřícnost a ochota
    • Kvalita

Reakce obchodu Savicki

děkujeme za Váš komentář. Co je však nejdůležitější, tak Vaše spokojenost. A vše začalo jen díky tomu, že jste nás kontaktoval na chatu a dal nám možnost Vám pomoci a poradit. Za to my, děkujeme Vám :)

Opravdu je vždy lepší se předem ozvat, výběr prstýnku není zrovna snadnou záležitostí a my jsme tu od toho, abychom Vám pomohli!

PS: nákupem u nás jste získal 120 denní lhůtu pro bezplatnou změnu velikosti - kdyby cokoliv - jsme i nadále k dispozici.