Vybíral jsem, jak snubní prstýnek tak zásnubní prstýnky.
    Jsme moc spokojení s ochotou paní prodejkyně.
    Vše jsme díky ní dořešili do nejmenších detailů. Velké pozitivum bylo rychlé a velmi kvalitní zpracování.
    Jsme rádi, že jsme si vybrali prstýnky od Savicki.

• Nevídaná slušnost, ochota, profesionalita a vstřícnost!

• Jednání
    • Přístup
    • Komplexnost služby
    • Žádná

Super obchod, jednání, komunikace, nemám co vytknout.

• Skvelá komunikace
    • Osobný prístup

Veľmi osobný prístup, všetko prebehlo hladko a personál bol veľmi nápomocný.

• Odborný výklad
    • Ochota
    • Profesionalita

Jsem absolutně spokojen s přístupem a ochotou. Všechno proběhlo jak slíbili. Dodání proběhlo v termínu. S prstýnkem jsem spokojen. Děkuji moc.

• Výběr
    • Profesionalita
    • Osobní přístup
    • Kvalita
    • Žádná není!

Při objednání prstenu, okamžitá reakce zda jsem vybral správně, po té telefonát kde jsme si ujasnili veškeré informace.
    Bohužel jsem netrefil velikost, tak jsem zavolal, okamžitě mi byla nabídnuta pomoc, zaslali měřicí kroužky zdarma do 2 byly doma poté další telefonát udělali jsme reklamaci další den byl u mě kuryr prsten jsem poslal a vše v naprostém pořádku!

Velice doporučuji tento obchod a při vyberu snubních prstenu znovu využijeme tyto služby.

• Rychlé a ochotné jednání
    • Bezproblémová změna velikosti
    • Osobní, prozákaznický přístup (pomoc s výběrem)
    • Zájem o zpětnou vazbu
    • Kvalita

Jsem nadšený z kompletního zákaznického servisu a veškerými službami před, během i po nákupu zásnubního prstenu. Paní Ilona byla od začátku velmi ochotná, pomohla se vším, o co jsem si řekl. Změna velikosti byla naprosto bezproblémová, rychlá a navíc zdarma. Ztotožňuji se se všemi ostatními pozitivními recenzemi. Rozhodně se snoubenkou využijeme služeb Savicki i při výběru snubního prstenu! :-)
    Savicki jednoznačně mohu doporučit!

• perfektní zákaznická péče
    • diskrétní balení zásilky
    • snadná a bezplatná výměna velikosti

Přístupem obchodu jsem byl příjemně překvapen, při výběru zásnubního prstenu mě po vyplnění údajů kontaktoval pán z podpory a vysvětlil mi vše od velikostí po materiály a bonusové služby. Obvykle se těmto hovorům vyhýbám, ale v tomto případě jsem byl rád že se mi pán takto věnoval. Prstýnek dorazil rychleji než jsem čekal a později když jsme zjistili že velikost nesedí jak by měla, jsem potřeboval velikost upravit. Opět bez nejmenších problémů, jelikož měřící kroužky se dají zdarma přidat do každé objednávky a požadavek rychle vyřídit přes formulář. Když si člověk není jistý zaměstnanci v chatu vždy poradí. Nyní už máme prstýnek upravený doma a snoubenka se na něj nemůže vynadívat. Jsem rád že jsem vybral tento obchod a snubní prsteny budeme stoprocentně vybírat taky tady.

vše ok

• Skvělá komunikace
    • Rychlé odeslání
    • Rychlé a vstřícné řešení problémů

Nákup proběhl po telefonické domluvě. Pán uměl poradit, vysvětlit, byl velice milý a ochotný. Naprostá skopojenost !!

• Nadstandardní pro zákaznický přístup

• Perfektni sluzby
    • Rychla doprava
    • Vyborna komunikace
    • Velky vyber
    • Bohate znalosti v oboru sperku

Potreboval jsem zasnubni prstynek na zakazku v hodnote cca 75 000 Kc. Diamanty sli az z Hong Kongu a vse stihli do 3 tydnu. Vyborna komunikace a nejlepsi ceny ;)

Naprostá spokojenost.Dobrá komunikace,rychlé vyřízení a krásný design prstýnku.

Skvělí klientský servis i rychlé dodání

Zakoupili jsme si zde snubní a zásnubní prsteny v provedení černé zlato.

S provedením jsme velmi spokojení, rychlé a vstřícné jednání. V obchodě mi telefonicky se vším pomohli a vysvětlili mi klady a protiklady materiálu.

Servis taky naprosto suprový, museli jsme si nechat zúžit zásnubní prsten. Celé zavedení úpravy vyřízen ze strany prodejce a to vše v ceně prstýnku.

Nemáme nic co by jsme vytkli, vřele doporučujeme :-) rádi zde v budoucnu zase nakoupíme

• Prozákaznický přístup, rychlost, cena, krásné zboží

Po naprostém zklamání z chování personálu kamenné prodejny ( ne vůči nám, ale během zkoušení prstýnku začala managerka prodejny dostova řvát na zaměstnankyni prodejny kvůli nějaké malichernosti) jsme se rozhodli, že se nejdřív inspirujeme na internetu. Narazili jsme na stránky Savicki a po několika dnech, kdy jsme jinde neobjevili pro nás hezčí prstýnky než u nich, jsme se rozhodli objednat testovací sadu na velikost. Od té chvíle už se nám aktivně věnovali, vše telefonicky vysvětlili a dnes nám dorazili nádherné snubní prstýnky. Za nás to byla naprosto pozitivní zkušenost, moc za ni děkujeme.

• Rychlé vyhotovení
    • Ochota
    • Zvětšení prstýnku bezplatně

S manželkou jsme obcházeli jednotlivá klenotnictví, ale pořád ne a ne najít takové prsteny, které by nám padly do oka. Až nějakou náhodou na mne vyskočila reklama na stránku Savicki...tehdy jsem si pomyslel - o tom jsem nikdy neslyšel, to bude nějaký divný...ale měli široký výběr a různé cenové kategori... tudíž i my s manželkou jsme našli to, co jsme hledali a odhodlali se objednat prsteny "naslepo".

Prsteny nám přišly asi po necelém 1 a půl měsíce, takže taky super. A nejvíce mne potěšilo, když pro můj těsný prsten ( nějak jsem podcenil zkoušení velikostí a možná malinko přibral:) ) sami poslali kurýra, za 2 až 3 týdny prsten zvětšili a zaslali na adresu zpět...a to vše zcela bezplatně!

Za mne a manželku veliká spokojenost. Děkujeme :)

• Ochota a komunikace
    • Rychlost vyhotovení
    • Možnosti úprav
    • Zaslání videa všech vybraných prstenů abych měl představu jak vypadají ve skutečnosti

Byl jsem velmi spokojen s nákupem zásnubního prstenu v tomto obchodě.
    Jejich komunikace byla rychlá a ochotná, což mi výrazně usnadnilo proces výběru.
    Díky skvělému poradenství personálu jsem našel ideální prsten, který splňuje mé představy o kvalitě a designu. Služby obchodu byly profesionální, dodání proběhlo rychle a měl jsem možnost upravit prsten podle svých preferencí.
    Celkově jsem s nákupem velmi spokojen a rád bych tento obchod doporučil ostatním.

• Servis před, při i po koupi - ochota se vším pomoct

Asi jako spousta dalších lidí jsem objednával snubní prsten poprvé v životě a upřímně, čekal jsem docela peklo :-D náhodou jsem mezi všemi prodejci prokliknul na Savicki a jsem za to rád. Co jsem nevěděl tak poradili, nikam nebylo potřeba chodit, ptotože všechno probíhalo přes kurýra, úprava velikosti naprosto v pohodě. Vždy vše hezky zabaleno, s certifikáty apod. Jako neznalého a někdy skeptika mě navíc přesvědčili bezplatnou delší dobou na na vrácení zboží a po objednávce i před ní servisem, že se na člověka prostě nevykašlou. Takže za mě palec nahoru.
    A že mají kladné recenze naprosto chápu :-)