• Ochota
    • vstřícnost
    • Kvalita

Reakce obchodu Savicki

děkujeme mnohokrát za Vaši zpětnou vazbu. Vaší spokojenosti si nesmírně vážíme.

• Rychle doruceni
    • Darkove baleni
    • Super servis

Vzdycky jsem z vyrobkem spokojen.

Reakce obchodu Savicki

Vaše spokojenost nás nesmírně těší a budeme jen a jen rádi, pokud se na nás s Vaší důvěrou obrátíte i v budoucnu!

Krásný zbytek dne

• Přehlednost
    • Dobrý výběr
    • Skvělá komunikace
    • Rychlost poslání
    • Zájem o zákazníky

S obchodem jsem velmi spokojená. Hned se zajímali o náš nákup, nabídli pomoc a možnost vrácení. Když se objevil problém, velmi vstřícně ho řešili. Moc doporučuji.

Reakce obchodu Savicki

pevně věřím, že nově zvolené velikosti prstýnků sednou jako ulité a dodatečná změna velikosti nakonec nebude ani zapotřebí.

V tomto bodě je nutné připomenout, že s narůstající šířkou prstýnků je nutné úměrně vzato vzít i větší velikosti. Platí to především pro prstýnky o šířce 5 mm a více.

Doufám, že jsme vše vyřešili k Vaší spokojenosti.

Kdyby cokoliv - prosím, dejte vědět.

• Produkt odpovídá fotografii

Vše naprosto v pořádku. Doporučuji

Reakce obchodu Savicki

termíny doručení jsou pro nás naprosto závazné. Ideálním způsobem však zůstává domluva před dokončením objednávky, abychom nenechali nic náhodě. Ideální je v tomto ohledu chat našich stránek - neváhejte nás tedy kontaktovat.

V případě, pokud pro Vás produktové fotografie nejsou dostatečné pro finální rozhodnutí, zajistíme pro Vás dodatečné audiovizuální materiály.

• nabídka
    • komunikace
    • služby
    • slevy
    • webové stránky

Reakce obchodu Savicki

Vaše spokojenost nás nesmírně těší a pevně věřím, že jste s prstýnek uspěl na výbornou.

Pokud by nesedla velikost, dovolte, abych Vám připomenul, že jste zároveň získal i 120 denní lhůtu pro bezplatnou změnu velikosti. Stačí dát vědět a vše potřebné pro Vás zajistíme - prstýnek si přímo u Vás vyzvedneme, takže máte vše zcela bez práce a dodatečných starostí.

Kdyby cokoliv - prosím, dejte vědět.

Tým SAVICKI

• Možnost komunikace po chatu, později telefonicky
    • Možnost slevy pro další nákupy
    • Rychlé doručení
    • Odborné rady, doplňkové služby

Rychlé, vstřícné a profesionální jednání. Velká nabídka prstenů, doplňků.

Reakce obchodu Savicki

děkujeme za krásný výčet všech plusů :)

Komunikace na chatu je skutečně okamžitá a prospěšná - nikoliv všudy přítomný chat bot, se kterým se máte obavu skontaktovat.

Pokud si nejste jistí s výběrem té pravé velikosti, tápete ve výběru či potřebujete zajistit závazný termín dodání, prosím, dejte vědět.

Nákupem u nás zároveň získáváte 22% slevu pro příští nákup v podobě snubních prstýnků (tato sleva zároveň platí jako garance nejnižší ceny pro naše stálé zákazníky). Pokud nejsou snubní prstýnky na pořadu dne, nabízíme jako alternativu slevu ve výši 35 % na sortiment našich drobných šperků.

V případě zájmu nás prosím, neváhejte kontaktovat.

Prstýnek člověk nekupuje zrovna každý den, o to svědomitěji k této otázce přistupujeme.