• Nekomunikuje

• zboží od 26.2.2018 do 2.5.2018 nedorazilo

Zboží objednané a zaplacené 26.2.2018 do 2.5.2018 nedorazilo. Trochu dlouhý termín doručení. Obchod nedoporučuji je nespolehlivý.

• saty z Ali expresu totalne predrazene a navic zbozi neodeslano ani po tydnu!
    • Aboslutne neni mozne s obchodem komunikovat...nedovolate se tam a na emailove dotazy neodpovidaji
  • Zboží zatím nedorazilo. Jediné, co dorazilo, je hodnotící formulář :-(

Velmi nemilé překvapení, šaty jsem objednala 11.12. a do Vánoc nedorazily. Obchod mi ani nedal vědět, že nedorazí, nebo případně kdy dorazí.

• různorodost sortimentu
    • zboží naprosto neodpovídá popisu a fotografii z e-shopu obchodu (kvalita dodaného zboží byla tragická)

Nabízené zboží vypadalo na webových stránkách zajímavě. Dodané zboží však bylo z naprosto odlišného (nekvalitního) materiálu, než byl deklarován, velikost byla zcela jiná (minimálně o 3-4 velikosti menší než na visačce šatů) a uvnitř přešívané švy šatů, jako by se někdo pokoušel upravit tvar a velikost dodatečně (a ještě diletantským způsobem).
    V žádném případě nedoporučuji. Zbytečně platíte balné, poštovné pak 2x při odesílání zpět.

• Naprosto neprofesionální přístup ze strany obchodu. Zboží jsem uhradila přes platební bránu a přesto mi přišlo zboží na dobírku. Protože jsem při doručení nebyla doma, syn to převzal a uhradil. Je to již skoro měsíc, nikdo na nic nereaguje, jsem nucena to řešit právní cestou.

Zboží dodáváno na 2x. V první dodávce byla jen polovina zboží. Peníze za dvojí úhradu doposud nevráceny. Obchod nekomunikuje a dělá "mrtvého brouka".
    Naprosto nedoporučuji ostatním, již dlouho jsem se nesetkala s tak neprofesionálním přístupem. Pro mě nespolehlivý obchod!

• Hezke zbozi
    • Prehledne stranky
    • Zadna komunikace ohledne objednavky. Nevim, jestli zbozi neni na sklade, nebo bylo pripraveno k osobnemu vyzvednuti, nedostala jsem zadnou komunikaci.

Dodnes obchod na mou objednávku nereagoval. Rozhodně nedoporučuji, ne dočkáte se.

Reakce obchodu 1001ŠATY

produkty na objednávku mají dobu dodání 1-3 týdny.
    Vaše objednávka byla vyřízena do 11 dnů, tedy do poloviny tohoto data.
    Protože tuto informaci uvádíme v našich obchodních podmínkách se kterými jste při nákupu sama souhlasila, nepřijde nám toto hodnocení vůbec korektní a už vůbec ne pravdivé.

100ŠATY Team

• slušné zboží, ovšem jen na webu
    • webová stránka není aktualizovaná, objednávka byla zrušena ze strany obchodu z důvodu ukončení výroby modelu, přitom je stále nabízen, na telefonický dotaz jediná odpověď - nevím.....

moje potvrzená objednávka ze dne 7.7.2015 ( s termínem dodání 10.7.2015 )byla obchodem zrušena mailem 20.7.2015
    ...zklamání...nedoporučuji

Dobry den,
    děkujeme za Váš názor.
    Šaty, které jste si objednala, byly vyprodané. Doba dodání takových produktu se pohybuje od 1 do 3 týdnu.
    My jsme se pokoušeli udělat vše proto, abychom je pro Vás objednali. Ozvali jsme se Vám jakmile jsme dostali odpověď z centrály a jako omluvu jsme Vám nabídli slevu na veškeré zboží skladem. Tuto nabídku jste, ale nevyužila.

1001ŠATY Team

Nekvalitni zbozi za vysoke ceny

děkujeme za Váš názor.
    Šaty z naší nabídky jsou ručně šité a na výrobu se používají pouze kvalitní látky. Cena samozřejmě odpovídá kvalitě a jedinečnosti našich produktů.
    Může se o tom přesvědčit každá zákaznice, protože zkoušení je u nás zdarma. Vy jste si ovsem šaty ani nevyzkoušela!

1001ŠATY Team

• pokud chytete akci, tak pěkné šaty za rozumný peníz
    • asi komunikaci, na odpověď si budete muset počkat, určitě nečekejte odpověď obratem

Objednala jsem šaty, které byly skladem, dle uvedených rozměrů jsem objednala velikost S ale do poznámek jsem uvedla skutečné mé rozměry (i když odpovídali objednané vel.S). Cca po 4 dnech mi došla odpověď, že na uvedené rozměry se vztahuje vel. L, ale tu nemají, Mohu ale prý vyzkoušet vel.M, která by mohla odpovídat (to bylo super, M je mi úplně skvěle)
    Jako výtku musím ale uvést zkutečnost, že šaty byly v akci s dopravou zdarma, ale ta mi byla naúčtována (+110,- Kč) To mi nepřipadá fér....

Reakce obchodu 1001ŠATY

děkujeme za Váš názor. Na dotazy se snažíme odpovídat ihned, ale o víkendu zákaznická linka na eshopu nefunguje, odpovídáme pouze na telefonické dotazy na prodejně. Vy jste si objednávku udělala v pátek večer, odpověď se k Vám dostala v úterý.

Dopravu zdarma máme při nákupu nad 1000 kč, dopravu zdarma zajišťuje společnost InTime, Zvolila jste si dopravu PPL, ta je za příplatek a ceny za dopravu jsou uvedeny v košíku při dokončení objednávky. S konečnou částkou jste souhlasila vytvořením objednávky.

1001ŠATY Team

Dotazovala jsem se na rozměry,ty mi nebyly poskytnuty, zato mi ihned bylo posláno zboží o číslo menší.Za to,že jsem je jen vyzkoušela a poslala zpět, mi bylo strženo 600Kč. Kvalita absolutně neodpovídala ceně. Za mě absolutně NE!

Reakce obchodu 1001ŠATY

děkujeme za Váš názor, nicméně bych ráda věc uvedla na pravou míru.
    Šaty, které jste vrátila, byly zřejmě použité, roztržené na dvou místech, měli stopy po deodorantu a zapáchaly potem. My jsme Vám vyšli vstříc a přesto všechno jsme přijali použité zboží zpět. Částka 590Kč za opravu a čistírnu Vám byla ztržená po předchozí domluvě a sama jste si tímto způsobem vyřízení souhlasila.

1001ŠATY Team

Zboží jsem objednala 12.2.2015, po týdnu jsem se zajímala, kdy zda zásilka byla odeslána. Z obchodu jsem dostala info, že vybrané šaty již nemají ani mít nebudou, že si mám vybrat jiné případně zaslat číslo účtu, kam mají vráti peníze. Je 22.2.2015 a nemám šaty ani peníze!!!

Reakce obchodu 1001ŠATY

Vaše objednávka byla již vyrovnána v plné výši. Platební příkaz byl zadán v pátek 20. 2. 2015, bohužel mezibankovní převod trvá jeden až dva pracovní dny, takže během víkendu Vám peníze dojít nemohli, očekávejte je na svém účtu následující pracovní den tedy zítra v pondělí 23. 2. 2015.

Nyní k dostupnosti šatů, už 17. 1. jsme se Vám vyjádřili že šaty jsou vyprodané, tedy hned jak jsme dostali tuto informaci od dodavatele. Bohužel tato situace se občas stává a my ji nejsme schopni ovlivnit. Také jsme Vám proto jako omluvu nabídli 10% slevu na jiné šaty, kterou jste nevyužila.

S pozdravem,

• Velký vyber