• Nekomunikuje

• dobre jednani

• super!

• zboží od 26.2.2018 do 2.5.2018 nedorazilo

Zboží objednané a zaplacené 26.2.2018 do 2.5.2018 nedorazilo. Trochu dlouhý termín doručení. Obchod nedoporučuji je nespolehlivý.

• Pohodlný výběr zboží z domova

• saty z Ali expresu totalne predrazene a navic zbozi neodeslano ani po tydnu!

• rychlost - pěkné šaty
    • Aboslutne neni mozne s obchodem komunikovat...nedovolate se tam a na emailove dotazy neodpovidaji

• šaty jsou opravdu luxusní, kvalitní s jedinečným střihem, skvěle tvarují postavu

• Na stránke som nemohla nájsť, na ktorú adresu sa tovar môže vrátiť

Obchod je super, veci sú kvalitné a pekné

• Zboží zatím nedorazilo. Jediné, co dorazilo, je hodnotící formulář :-(

• ojedinělé zboží, které opravdu sedí
    • ceny, pouze jedna prodejna

příjemné, kvalitní zboží

Šaty jsem bohužel musela vracet, ale jen proto, že mi nesedly. Zboží přišlo v pořádku, rychlé dodání. Zboží jsem vrátila a peníze mi zaslaly ihned zpátky na účet. Celková spokojenost s jednáním obchodu, doporučuji ;)

• -neotřelé střihy šatů, nadčasové, elegantní

Super!

• rychlost dodání, super komunikace

opravdu přesně sedí tabulka velikostí, kvalitní materiál, pěkně ušité

Skvělá komunikace,rychlá výměna...jsem nadšená

• že šaty nemohu předem vyzkoušet, jsou mi malé a musím je vrátit, což mne mrzí

• Pro nákup jsem se rozhodla, protože jsem zde nalezla v nabídce šaty podle svých představ.
    • Nevýhodou je, že nelze před zaplacením vyzkoušet.

Zboží sedělo a splnilo mé představy.
    Doporučuji ostatním.

Velmi nemilé překvapení, šaty jsem objednala 11.12. a do Vánoc nedorazily. Obchod mi ani nedal vědět, že nedorazí, nebo případně kdy dorazí.

• různorodost sortimentu
    • zboží naprosto neodpovídá popisu a fotografii z e-shopu obchodu (kvalita dodaného zboží byla tragická)

Nabízené zboží vypadalo na webových stránkách zajímavě. Dodané zboží však bylo z naprosto odlišného (nekvalitního) materiálu, než byl deklarován, velikost byla zcela jiná (minimálně o 3-4 velikosti menší než na visačce šatů) a uvnitř přešívané švy šatů, jako by se někdo pokoušel upravit tvar a velikost dodatečně (a ještě diletantským způsobem).
    V žádném případě nedoporučuji. Zbytečně platíte balné, poštovné pak 2x při odesílání zpět.