• různorodost sortimentu
    • zboží naprosto neodpovídá popisu a fotografii z e-shopu obchodu (kvalita dodaného zboží byla tragická)

Nabízené zboží vypadalo na webových stránkách zajímavě. Dodané zboží však bylo z naprosto odlišného (nekvalitního) materiálu, než byl deklarován, velikost byla zcela jiná (minimálně o 3-4 velikosti menší než na visačce šatů) a uvnitř přešívané švy šatů, jako by se někdo pokoušel upravit tvar a velikost dodatečně (a ještě diletantským způsobem).
    V žádném případě nedoporučuji. Zbytečně platíte balné, poštovné pak 2x při odesílání zpět.

• Kvalitní, skvěle padnoucí šaty.
    • Unikátní modely.

Doporučuji. Z šatů jsem naprosto nadšená.

• Rychlý a vstřícný přístup. Většinu zboží skladem. Kvalitní materiály i zpracování šatů. Záruka 2 roky !
    • Malé prostory, ale to je zanedbatelné...

Vyzkoušejte, nebudete litovat, já jsem z šatů nadšená...

• Neotřelé originální šaty.
    • Menší výběr.

Rozhodně doporučuji.

• super rychlá a ochotná komunikace přes chat

komunikací prodejce a rychlostí dodávky jsem naprosto nadšena, byla jsem smířená s tím že zboží nedojde nebo nebude moc kvalitní ale vše předčilo moje očekávání

• Nemusím hodiny chodit po obchodech a vybírat šaty!

• Rýchlosť a kvalita
    • uvádzanie niektorých velkostí ktoré nie sú ako aj malý výber velkostí zväčša len velkosť S

vynikajúci rýchly a kvalitný nákup

rychlost dodání i vrácení peněz, objednala jsem pak jiné zboží a opět dorazilo do druhého dne a to jsem si již nechala.

• Na prodejně výborný osobní přístup. Velmi kvalitní ručně šité zboží.

• materiál neodpovídal prezentaci na stránkách, ani velikosti neodpovídají
    • po vrácení zboží se mi sice ozvali, že do 14ti dnů peníze vrátí, ale bohužel se tak nikdy nestalo, přes několikateré urgence .... a to už je víc než půl roku .... bohužel to budu muset řešit také právní cestou

rozhodně nedoporučuji ..... dělají ostudu internetovému obchodu !!!!

Reakce obchodu 1001ŠATY

Dobrý den paní Radko,
    děkujeme za Váš názor, i přesto že s výše popsanou situací rozhodně nesouhlasíme. V systému neevidujeme žádnou nevyrovnanou objednávku a všechny vracené objednávky zpracováváme do 14 dnů ode dne převzetí.
    Není možné, abyste čekala na vráceni peněz půlroku jak píšete a vzhledem k tomu, že jste napsala anonymní recenzi, nemáme údaje o Vaší objednávce a nemůžeme tuto situaci prověřit.
    S pozdravem,
    1001SATY team

• Zásilkovna, kvalitní produkty

• Naprosto neprofesionální přístup ze strany obchodu. Zboží jsem uhradila přes platební bránu a přesto mi přišlo zboží na dobírku. Protože jsem při doručení nebyla doma, syn to převzal a uhradil. Je to již skoro měsíc, nikdo na nic nereaguje, jsem nucena to řešit právní cestou.

Zboží dodáváno na 2x. V první dodávce byla jen polovina zboží. Peníze za dvojí úhradu doposud nevráceny. Obchod nekomunikuje a dělá "mrtvého brouka".
    Naprosto nedoporučuji ostatním, již dlouho jsem se nesetkala s tak neprofesionálním přístupem. Pro mě nespolehlivý obchod!

• Nereagují na e-maily,nezvedají telefony. Přes měsíc řeším objednávku a do dnešního dne bez odezvy!Čekám na vrácení peněz!

Tento obchod nedoporučuji. Nekorektní jednání!

• došlé zboží se vzhledem a kvalitou ani náhodou nepřibližovalo nafocené nabídce. Po vrácení jsem sice celkem rychle dostala email s potvrzením doručení vráceného balíčku a oznámení o vrácení peněz do 14 dnů, nicméně do dnešního dne 24.5. ( zboží jsem vracela začátkem dubna) - nevrátili peníze, nereagují na emaily ani na telefony - z tohoto důvodu nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě přes internet....

nedoporučuji

• - krásné šáty,
    • - přehlednost,
    • - dobrá komunikace

• špatná komunikace, pozdní vrácení peněžních prostředků při vrácení zboží

V tomto obchodě už nikdy více nakupovat nebudu. Ze začátku, když jsem měla zájem si šaty objednat, tak byla emailová komunikace celkem rychlá. Ale když mi šaty neseděly a já je musela vrátit, tak začala komunikace drhnout. Za 14 dní mi nebyli ani schopni odpovědět, zda jim zboží dorazilo, přitom jsem od České posty věděla, že už tam šaty mají právě 14 dní. Teď po 3 týdnech mi konečně dorazily na účet vrácené peníze, i když dle Občanského zákoníku je musí vrátit nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. A to ani nemluvím, že dle Občanského zákoníku musí vrátit všechny prostředky - včetně nákladů na dodání, což se ani nestalo. Takže pro mě je tento obchod velmi nedůvěryhodný a rozhodně tu už nebudu nic nakupovat. Jedna zkušenost mi opravdu stačila!

• Kvalitní zboží

• Šaty byly menší a materiál krásný.

• saty vypadaji skutecne jako na obrazku
    • vyborna komunikace
    • rychle dodani

doporucuji vse bylo OK

• Rychlá dodací lhůta, operativní přístup při změně přepravní společnosti.