• zboží bylo špatně zabaleno a přišlo rozbité

• velmi špatná komunikace obchodu
    • dlouhá doba dodání
    • neochota personálu

Bohužel jsme z nezkušenosti zakoupili sprchový kout Sanotechnik a žádné jiné těsnění na tento kout není vhodné, jen znovu od firmy Sanotechnik. Zakoupili jsme tedy těsnění dle mého názoru předražené a ještě nám byly dodány kusy, které byly na koncích poničené, resp. potrhané, takže ty koncové části nešlo použít. Pokud to shrnu - nekvalitní provedení, neochotný personál, dlouhá doba dodání. Co víc k tomu říct?!

K dnešnímu dni tj. od 22.8.19 jsem neobdržel zboží, ani zprávu v jakém stavu je objednávka. Společnost garantuje doručení do 10ti dní, leč dotazník na spokojenost došel dříve, než-li zboží, či zpráva od společnosti o stavu objednávky. Bohužel je me stanovisko v tuto chvíli negativní.

• dodání nebylo dodáno dle uzavřené objednávky
    • daňový doklad nebyl vystaven dle uvedených fakturačních údajů

• Asi jediný obchod, kde se dají pojezdová kolečka s ohybem koupit. Jiné obchody sice nabízejí "stejná" kolečka levnější, ale průměr šroubu skrz sklo je větší, než díra ve skle, což bohužel zjistíte až po obdržení zboží. V nabídce to nikdo neuvádí. Všude uvádějí jen průměr kolečka. Čeká vás tedy únavná reklamace a stejně pak skončíte v tomto obchodě.
    • Cena pojezdových koleček je přemrštěná, ale to asi není chyba jen obchodu.

Doposud se nikdo k objednávce nevyjádřil,natož aby mi byla doručena. Ale když chcete hodnocení tak ........

• snad úplně všechno

Sprchový box zakoupený v OBI od Sanotechnik je jedna velká katastrofa. Kdyby náš minulý neshořel, máme ho až do teď. Příbalová informace o sestavení boxu? Paráda. Rovnou by k němu ale mohli přibalit i nějakýho profíka, který by ho sestavil.
    Při montáži explodovalo boční sklo, které při vybalování nemělo žádnou vadu a ani nespadlo. U zadní stěny jsme se zhrozili, že je taky prasklá. Ale ne. Jen na všech místech poškrábaná.
    U sestavování jsme zestárli tak o 20 let a ještě plus k tomu je, že snad každý topenář co u nás byl se nás ptal, PROČ. Snad to za ty nervy stálo a vydrží alespoň rok.

• Není.
    • Zboží které jsem přebíral byl karton deformovaný : po otevření kartonové krabice byl obsah sesypaný a neupevněný proti pohybu . Doma při vybalení jsem zjistil promáčknutou horní lištu. Docela složitý a pro technicky zdatného člověka málo srozumitelný NÁVOD NA MONTÁŽ . Jsem z toho rozčarován .

Pokud si ČESKÝ prodejce takto představuje obchod a prodej zboží tak DĚKUJI NECHCI.

• Tři dni za sebou hovořím s majitelem a jeho zástupkyní na prodejně, že mám zájem o parní box a tři dni mi slibují , že pošlou nabídku a nic.

Pozor na sliby. Asi nepotřebují peníze.

Jednou za 2 roky si objednám

• Protože jako jediní mají náhradní díly ke sprchovému koutu Sanotechnik

• - výhodna cena
    • V OBI zakúpený sprchový kút SANOTECHNIK TW90S (3.099,- Kč). Pri montáži sprchového kúta bočné sklo pri vkladaní do rámu explodovalo v rukách. Došlo k malým rezným poraneniam na rukách a tvári. Sklo nebolo porušené, pri montáži nedošlo k nárazu skla s iným predmetom.
    • Reklamácia nebola uznaná, nakoľko sa na sklo nevzťahuje záruka!

Mrzí ma, že sa SANOTECHNIK takto postavili k reklamácií.

• dlouhé dodací lhůty
    • Loni jsem objednal pojezdová kolečka a nic mi nepřišlo.
    • Letos po dvou týdnech od objednání zatím nic nepřišlo

Reakce obchodu Sanotechnik-cz.cz

Rakouský Sanotechnik má problémy s dodáním náhradních dílů na sprchové boxy jenž už nevyrábí a klienti jsou při objednávce upozorněni na dodání do 14ti týdnů. Reakce klienta, že nedostal zboží po dvou týdnech tedy není smyslupná, když výrobce box již nevyrábí a přesto se snaží náhradní díl zajistit i když v horizontu 14-ti týdnů.

• Velký výběr koupelnových doplňků

fajn

• rychlé dodaní,skvělé ceny
    • nabídka

vše v pohodě

• Jsou jediný, kteří je měli
    • Nevím o nich