Objednávka mi byla povrzena a čekám už 25 dní a nic

Zboží objednáno více než týden, žádná komunikace, po slibech, že se ozvou opět nic. Nakonec zboží neměli, ale na jejich stránkách bylo stále skladem!!!

• Žádné výhody nenabízí,jelikož vůbec nekomunikují a pokud není komunikace ,nemůže proběhnout ani žádný obchod. Zcela zásadně tento obchod nedoporučuji.
    • Naprosto laxní přístup k zákazníkovi a nulová komunikace. Jedním slovem KATASTROFA.

Naprosto nespolehlivý a mrtvý obchod,NEDOPORUĆUJI !!!!!!!!!!!!!!

• Nevím o žádné, asi tedy mohla být cena.
    • U zboží bylo uvedeno "skladem u dodavatele" , což nebyla pravda = neověřena informace,nejistota.
    • U popisu tabletu nepravdivé informace o parametrech zboží, zase tedy neověřena informace,nejistota.

Dobře prověřit parametry zboží přímo na stránkách výrobce !!!
    Dodácí lhůta může být nejistá !

• Zboží jsem objednala a zatím nepřišlo

• Trikrat jsem jsi objednavala zbozi a pokazde mi rekli,ze sef zapomel odeslat objednávku,takze jsem to koupila jinde
    • Nevím, když zboží nedorazilo a nikdo se mi neozval.

• Nekomunikují,už mám zboží od jinud
    • Je to katastrofa

Kupovat,ale jinde

• Mají nízké ceny (tím to taky končí)
    • Dodací lhůta

Dne 25. července (čtvrtek) jsem si v obchodě objednal telefon (Sony Xperia L Red) na webu bylo uvedeno že telefon je skladem. Objednal jsem si ho a vše bylo v pořádku, přišel email s potvrzením o objednávce.
    To je poslední kladná věc, když telefon pořád nepřicházel napsal jsem jim email (31. července, středa) s dotazem "Zda-li mi telefon dorazí domů ještě tento týden?" a na tento email jsem dostal odpověď "Dobrý den, telefon vám dnes zašleme." (stále 31. července, středa).
    v Pondělí 5. srpna, jsem napsal další email s dotazem "Jaký je momentální stav mojí objednávky?" na který se mi již nedostalo odpovědi. Dnes 6. srpna(úterý) na telefon stále marně čekám (nebo na odpověď jaký je stav objednávky).
    Rozhodně bych obchod nedoporučil.

• Dodací lhůta

Ceny pěkné, přehlednost obchodu jde, ale vypadá to, že o ten obchod snad ani nemají zájem

• Napsali mi e-mail, že si mám vyzvednout připravené zboží. Když jsem přijela, přes celou Ostravu do obchodu, zboží tam nebylo a bylo mi sděleno, že bude až za další dva dny.

Nedoporučuji. Odpovědná osoba mi měla zavolat, ať nejezdím, že zboží nemají a říct mi nový termín dodání zboží.

• rozhodla jsem se zde nakoupit..jelikož inzerovali zboží o které jsem měla zájem..faktem je ..že neuváděli skladem ale u dodavatele..přesto jsem objednala..
    • Po objednání zboží jsem dostala automaticky potvrzenou objednávku..a poté se 7 dní nic nedělo..takže jsem zaurgovala..a až poté mi bylo sděleno..že se zboží doposud..nepodařilo od dodavatele naskladnit..že se omlouvají za nedorozumění..a objednávku stornují..hm a já nevím..jestli kdybych nenapsala..nečekám stále..Takže podle mě..komunikace je největší slabinou..

Nemohu se nijak zasvěceně vyjadřovat..byl to můj první a též poslední nákup..je mi jasné ..že chyba se stane..ale stala se mě..takže spokojená jsem nebyla..Ze této své jediné zkušenosti ..obchod doporučit nemůžu...

• O žádné nevím.
    • Nekomunikuje. Veškerá komunikace na stav objednávky byla jednostranná ze strany zákazníka
    • Neinformuje zákazníka o stavu zakázky.
    • Moje nejhorší zkušenost s internetovým obchodem.

Obchod nedoporučuji nikoliv proto, že zboží bylo "dobíhající" - to se může stát. Ale proto, že průběžně neinformoval mně jako zákazníka o stavu vyřízení obejdnávky, stažení zboží z nabídky a ukončení prodeje tohoto druhu telefonu.

• Prodá klidně někomu jinému již zarezervované a objednané zboží

nespolehlivý

• nenacházím žádné
    • nikdo mě nekontaktoval, že zakázku nejspíš nejde vyřídit...

dejte si pozor na tento obchod!

• nekomunikuje velice špatná spolupráce

vžádném případě nedoporučuji

Po objednání přišla jen automatická zpráva o zpracování objednávky a dál už žádná odezva. Z tohoto obchodu už nikdy nic objednávat nebudu.

Reakce obchodu rychlemobil.cz

Děkujeme za recenzi, i když je negativní, každá recenze je pro nás dobrá. Snažíme se z ní poučit. Avšak v případě, že si u objednávky zvolíte osobní vyzvednutí v prodejně, je nutné si pro mobil také osobně přijít. Navíc, když to máte za rohem:) Krásné svátky ....

• Nedodržení termínů dodání. Nepřesné informace.

Reakce obchodu rychlemobil.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. V případě, že nejsme schopni dodržet termín zákazník je vždy informován.

• brzké dodání
    • není přiložen český manual

• Po deseti dnech od objednání i přes žádost žádná odpověď kdy zboží dorazí.