Dorazil jen automatický potvrzovací e-mail z objednávky a dále od 23.6. žádná komunikace (dnes je 9.7.). Jednalo se o 60ks chemických světel za 879 Kč. Určitě zde nic nenakupujte raději. Ještě, že jsem neplatil předem.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

11. Června jsem si objednal prut který byl skladem na eshopu čtyři dny se nic nedělo nedostal jsem ani potvrzení že by se něco vyřizoval tak jsem tam volal, bylo mě řečeno že ho nemůžou najít ve skladě a že se ještě po něm ohlédnou a že zavolají, jelikož jsem čtyři dny nedostal žádnou ozvěnu tak jsem znovu volal bylo mi řečeno že ještě hledají a že mě zavolají, po dalších čtyřech dnech zase žádný telefonát od firmy gammarus....

Kromě automatické odpovědi na objednávku ani po týdnu žádná odezva

• O objednávce nemám žádné informace

• Nulová komunikace. Do dnešního dne mě nebylo řečeno v jaké fázi se objednávka nachází. Po objednání přišel akorát automatický email s potvrzením objednávky. Toť vše.

• mají zboží skladem, ikdyž ho skladem nemají - kouzelníci!
    • Otřesná komunikace a péče o zákazníka

Objednal jsem si zboží, které měli skladem. Pár hodin po objednávce se u položky ukázal znak že skladem není, ale obchod mě nijak neinformoval. Po týdnu jsem jim tedy zavolal sám, ale bylo mi řečeno at si zavolám já osobně do jejich skladu. Tam mi bohužel telefon ani neráčili zvednout.

• Nejhorší komunikace z internetových obchodů. Firma nereaguje na mslx

• Zbozi min.za 14 dni nedorazilo!!!

• Obchod nekomunikuje.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• špatná komunikace
    • dlouhé trvání
    • zmatek v zakázkách
    • platil jsem dvakrát (nejprve převodem a poté také kurýrovi při doručení)

• Nikto má nekontaktoval,žiadna spätná odozva
    • Nezáujem

Veľmi má sklamali

• Žádné výhody obchod nenabízí.
    • Špatná komunikace se zákazníkem.
    • Dlouhé vyřízení objednávky.
  • Zboží jsem od 22.11.2011 neobdržel

Obchod je bohužel stejný jako mnoho dalších českých eshopů. Skladem buď není skladem vůbec nebo se shání zboží u dodavatelů až po objednání zákazníkem. Zboží jsem nakonec objednal v rakouském eshopu, kde bylo opravdu skladem a dorazilo za 5 dnů.

• Zatím jsem nic nedostal a doporučuji nechat doručovat vaše zboží jinou přepravní firmou .... dva týdny urgování a nic ......

• Nakupoval jsem vzdy v prodejne v Brne a vzdy naprosta spokojenost. Poprve jsem objednal pres net, zbozi melo byt skladem a za 10 dni jsem dostal info o odeslani, ale na dpd o me zasilce nic nevedi. Neverim, ze byla prepravci skutecne predana.
    • Rychlost dodavky

Radeji se priste zase stavim primo na prodejne.

• Pestrý sortiment třpytek Mepps
    • Nepoužitelná dodací doba

Dobrý sortiment, ale problém s dodáním.
    Objednání před 10 dny a zboží zatím nedorazilo.
    Problémy s komuninikací, nejde se dovolat a zmíněné číslo.
    Tvrdík

• kontrola zboží na svých stránkách. jestli je nebo není!!!!!!

Když má obchod na svých stránkách, že je zboží na skladě a po dvou dnech vám zdělí, že zboží na skladě není a objednávka se ruší. Není nad to chodit na osvědčené stránky.

• Dorazilo jiné zboží
    • Neškolený personál