Dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky.

Byla mi odepřena reklamace

Reakce obchodu Růžovka.cz a.s.

Vážený pane Petře,

buďme prosím k sobě upřímní.

Vy jste chtěl vrátit produkt, který dle zákonu vrátit nelze, konkrétně se jedná o § 1837 zák. 89/2012 Sb.
    Produkt byl plně funkční bez jakýchkoliv závad.
    Takže Vám nebyla odepřena reklamace, ale zamítnuto vrácení produktu, na které jste dle českých zákonů neměl nárok.

I přes to jsme se snažili Vám nabídnout na naše náklady řešení ve výměně produktu za novější verzi, protože jste si vybral 20 let staré řešení, které Vám s aktuální technologií nešlo zprovoznit.

Snažíme se docílit spokojenosti zákazníka a pokud byste stále měl zájem o řešení, tak jsme Vám k dispozici na [email protected] nebo na tel. 778 555 222

tým Růžovka.cz a.s.

Komunikují a snaží se. Vše OK.

Zboží doručeno, rychle spokojen

• Rychlost dodání.
    • Široký sortiment a a velké množství zboží skladem.

• Nabídka i ceny
    • Nesoulad mezi skladem a počtem inzerovaných kusů

Disků WD-1TB mělo být skladem 9-20 kusů, objednal jsem 2 ks, ale našli jen 1 kus.

Výborná cena pro MO zákazníka, rychlé doručení.

• Vyhodna cena zbozi, ktere jsem chtela (jednalo se o monitor)
    • Kameny obchod (s moznosti vyzvednuti) je v centru Prahy v blizkosti metra
    • Pan v obchode byl milej
    • Obchod jsem drive nezmala, jednalo se o muj prvni nakup, tak jsem byla trochu nervozni, co dostanu. Ale vsechno probehlo v poradku.

Byl to muj prvni nakup v tomto obchode. Vzhledem k velmi vyhodne cene mnou kupovaneho zbozi (jako fakt, tu cenu za tento konkretni monitor nikde za posledni pulrok, co jsem to sledovala, nemeli) jsem byla trochu nervozni, co vlastne dostanu - jestli bude zbozi skutecne nove, bez poskozeni a funkcni, resp. jestli to zbozi vubec maji a objednavku treba casem nezrusi, protoze na webu meli u ceny chybu. Proto jsem zbozi neplatila predem a sama si ho i vyzvedla v obchode. A musim uznat, ze jsem byla nervozni zbytecne. Vsechno probehlo v poradku. Takze jsem velmi spokojena.

mohu doporučit

Bleskový obchod, vše 100 %.

• výběr

• Velký výběr
    • Přijatelné ceny
    • Špatná komunikace
    • Delší doba dodání

Přes veškeré výhody a nevýhody je obchod OK

• Z mého pohledu a zkušenosti s komunikací, mají velmi dobré pochopení a okamžité řešení vzniklého problému k oboustranné spojenosti účastníků, jako zákazník jsem mile potěšen, to se už jen tak nevidí, mohu jenom vřele doporučit služby obchodu...
    • Nemám co bych měl špatného dodat, vše v pohodě

Super

• rychlost dodání
    • bezchybná komunikace

Vše ok.

Máme osobní předchozí zkušenost, jsme dlouhodobě velmi spokojeni.

• Rychlé vyřízení zakázky

• Rychlost a spolehlivst

Objednávka vyřízena rychle ,vyzvednutí již druhý den a to již po několikáté.