Nedoporučuji, zboží které objednáte je jinak než co jste si objednal, objednal jsem si windows 7 a přišel starý kód z nějakého laptopu a když jsem se ptal proč nebylo doručeno instalační médium bylo mi řečeno, že není součástí objednávky, opravdu parta blbců a podvodníku, objednávky jsou zavádějící a nepřehledné.

Byla mi odepřena reklamace

Vážený pane Petře,

buďme prosím k sobě upřímní.

Vy jste chtěl vrátit produkt, který dle zákonu vrátit nelze, konkrétně se jedná o § 1837 zák. 89/2012 Sb.
    Produkt byl plně funkční bez jakýchkoliv závad.
    Takže Vám nebyla odepřena reklamace, ale zamítnuto vrácení produktu, na které jste dle českých zákonů neměl nárok.

I přes to jsme se snažili Vám nabídnout na naše náklady řešení ve výměně produktu za novější verzi, protože jste si vybral 20 let staré řešení, které Vám s aktuální technologií nešlo zprovoznit.

Snažíme se docílit spokojenosti zákazníka a pokud byste stále měl zájem o řešení, tak jsme Vám k dispozici na [email protected] nebo na tel. 778 555 222

tým Růžovka.cz a.s.

• nulová ochota jednat se zákazníkem
    • výměna zboží není možná

Dobrý den,balikovna Žabka Kladno Úl.Obranci politických věznů .Zde jsem si měl balík vyzvednout a i když jsem viděl svůj balík i jméno prodavačka mi řekla ze tam nic není !!!!!!

• Good selection of Lego
    • Not delivered in the time specified

• Obchod mi zaslal email s info ohledně odevzdání objednávky dopravci. Když se dopravce dlouho neozýval, kontaktovala jsem e-shop mailem, bez odezvy. Pak telefonicky, buďto byl obsazovací tón, že někdo z toho telefonu volal, anebo moje opakovane volání každý den zrušili a ignorovali.

Celé zle. Od nekomunikaci až po to, že mi zboží nebylo doručeno.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

V po. 4.12.23 jsem obdržel potvrzení o zaplacení. Od té doby již podruhé žádají hodnocení nákupu a přitom jsem teprve dnes (t.j. 8.12..23) obdržel zprávu od čes.pošty, že zásilku mi budou doručovat v po. 11.12.23 ?!

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží bylo třeba platit předem, stále jej nemáme. Snad brzo dorazi, ale nemám vůbec žádnou zpětnou vazbu k termínu doruceni od obchodu.

objednávka nebyla vyřízená ani po 14 dnech

• LEgo
    • Nahradni dily
    • Problemy pri odstupu od kupni smlouvy
    • Zbozi ktere jsem koupil nebylo to co sem zaplatil
    • Pri vykupu zlodejske ceny
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• byl to jediný obchod, kde zboží nabízeli
    • dodávka zboží trvá už přes týden a stále nemám žádné informace

Bohužel jsem si nevšiml, že na oficiálních stránkách lego je toto srdce o polovinu levnější!!! Tudíž prodáváte zboží s velkou marží, tudíž se dá říct, že okrádate zákazníky......

Komunikace obchodu zacala az po me reakci, v jakem stavu je zbozi. Od te doby dobry. Zbozi prislo poskozene, odvolavali se na dopravce. Dle meho soudu nemozne, odpovidalo spis stylu zabaleni. Nicmene vymena se realizovala a opet prislo poskozene zbozi. Takze za me poprve a naposled.

Reakce obchodu Růžovka.cz a.s.

Dobrý den, ano, pochopitelně jsme s Vámi komunikovali, když jste nám položil dotaz. Nic jiného se ani čekat nedalo :-) Obzvláště LEGO stavebnice se snažíme zabalit co nejdůkladněji, zvláště pak sběratelské sety. Bohužel i přes sebelepší zabalení někdy dopravce prostě zásilku poškodí. Vždy nás však můžete požádat o výměnu, kterou jste měl zdarma na naše náklady. Pokud problém nechcete řešit, je to samozřejmě Vaše rozhodnutí. Děkuji za pochopení. Růžovka.cz a.s.

• Zboží došlo včas a v pořádku. Došla jiná konfigurace notebooku.
    • Ani po opakovaných dotazech na chatu se nenamáhali odpovědět.

Objednávka vyřízena a obdržena v pořádku. Notebook měl v konfiguraci uvedenou čtečku otisku, kterou nemá nebo ji neumím zprovoznit. Na opakovaný dotaz na chatu o informace se nenamáhali reagovat.

Reakce obchodu Růžovka.cz a.s.

Dobrý den, bohužel jste nás na chatu kontaktoval, když jsme byli offline a nezanechal jste na sebe kontaktní údaje. S jakýmkoliv problémem nás můžete kontaktovat na [email protected] a rádi jakýkoliv problém vyřešíme k Vaší spokojenosti. S pozdravem Růžovka.cz a.s.