• Jelikož jste neměli konzervu tak mi paní řekla že mi tam dá nějaký pamlsky pro pejska a přitom je tam dala tři balíčky toho samého čeho jsem koupil 12 kg tak Jelikož zvané vzorky takže jsem velmi nespokojen už u vás nebudu nic objednávat S pozdravem Miroslav Provazník

Náš pes granule nežere proto nemohu doporučit

Nic jsem neobjednávala. Nechápu, proč mě tento obchod pořád spamuje!!!

Koupila jsem minigranule pro mou malou fenku. Zatím jen přidávám trochu k původnímu krmivu (také lisované, ale moc velké). Od té doby krmivo nechce, ani když ke granulím přidám konzervu. Pokud trochu zaliji vodou, tak je z minigranulí bláto. Tyto už nikdy!!!

OBCHOD ASI OK ALE PO PRODUKTU PES ZVRACÍ A NADÁLE HO ODMÍTÁ.

Komunikace s cizím státním příslušníkem který neví co je pes a co fena mi chce dávat otázky a doporučovat krmivo

Reakce obchodu Rufruf

Dobrý den, pane Pavle,

děkuji za vaši zpětnou vazbu a mrzí mě, že jste nebyl spokojen s vašim nákupem. Dle mých informací vás kontaktovala naše Kolegyně Hana Nguyen, která je odbornicí na psí výživu a pohybuje se v nutričním poradenství pro psy posledních 6 let, je narozená v ČR a mluví plynule česky.

V době vašeho hovoru jste údajně byl v autě a nešlo vám rozumět. Hanka navíc byla první den v práci, takže je možné, že se projevila určitá nervozita. Důvodem, proč klientům voláme je to, že jim chceme pomoci. Ze stejného důvodu jsme volali i vám.

Mnoho našich klientů mnohdy neví jak má postupovat při zkoušení nových krmiv, tak naše rady vítají.

Osobně mě mrzí, že to u vás nezafungovalo.

Přeji vám pěkný den.