• Nepřišlo potvrzení objednávky ani zboží, e-shop zřejmě nefunguje

• V nabídce mají zboží skladem, přitom je dlouhodobě nedostupné.

Žádná reakce na objednávku i když je zboží označováno skladem.

• Na stránkách uvádějí že mají zboží skladem a ve skutečnosti nemají

Nedorazilo, ani ze strany obchodu nějaká reakce. Přitom bylo u zboží uvedeno, že je skladem.

E-shop nekomunikuje, nic nedorazilo, budeme muset koupit jinde

• Nevím, co mám hodnotit. Objednávku mi nikdo nepotvrdil, po mém následujícím dotazu, jestli moji objednávku obdrželi, rovněž žádná reakce. Nechápu, proč provozují e-shop, když na zákazníky kašlou. Objednávám někde jinde a zde již nikdy. Jen vás okradou o čas.

• Žádné.
    • Nefunguje.

Ani se neobtěžují odpovědět na objednávku. Až po mém tel. kontaktu cca po dvaceti dnech mi bylo sděleno, že zboží stejně nemají na skladě, uvádějí přitom "SKLADEM".

• Nikdo mi nedal ani vědět že zboží není skladem i přestože mělo být na skladu. Až po telefonické urgenci jsem zjistil že zboží bude až za měsíc.

Nikdo se neobtěžoval mi dát vědět že zboží již není ale fakturu mi klidně zaslali

• pro mě již žádné
    • Objenané lepidlo přišlo s odstraněnou respirační dobou, je zjevně prošlé - již částečně polymerované.

Na tento obchod si již dám pozor.

• ???
    • nekomunikace a nedorazeni zasilky

???

• Objednal jsem si zboží, dodnes nepřišlo. Je to již 12 dní. Žádný email, co se děje, žádný telefon, co se kde pozdrželo. Když jsem zavolal, následovalo ujištění, že mi ještě ten den přijde email o změně stavu objednávky, je to dva dny a stále nic.

• kupovala jsem sekačku,která byla v jiných obchodech vyprodaná,v tomto obchodě mi ji sehnali,komunikace byla dobrá
    • překvapilo mne,že v záručním listě sekačky Vega byla napsána firma v Račicích-Pístovicích¨-jezdíme tam s motorovou pilou a jsme spokojeni-alekdyž nám po 10minutách práce spadl řemen pohonu a my tam přijeli,zjistili jsme,že už 5 let s touto značkou nespolupracuje ,my jeli zbytečně 25km a pojedeme 25km do druhé v Kloboukách-doufám,že ne zbytečně-to bych ji asi vrátila
    • nabízí zboží ,které nedodá
    • absolutně nekomunikuje se zákazníkem

neobjednávat
    nenakupovat
    nedoporučuji

oěřit tefonicky dostupnost, před objednáním

• přestože bylo u zboží uvedeno, že doprava je zdarma, při objednávce byla doprava připočítána. Do komentáře jsem uvedl, že žádám o neúčtování dopravy tak,jak je u zboží uvedeno,ale místo toho mi přišly nabídky na jiné zboží (o což jsem vůbec nežádal) a dopravu jsem nakonec uhradil

Na základě výše uvedeného mi připadá obchod jako neseriozní.

• Lekce internetového "obchodu" ??
    • Obchod nejedna seriózně. Objednal jsem zboží, které zde bylo naceněno o několik stovek méně oproti veškeré konkurenci. Objednavku samozřejmě nepotvrdil a za několik dnů cenu v obchodě změnil. Když jsem pak volal, tak se vymlouval na akci, která prý skončila, a že mi tuto informaci posílal a jestli prej nechci zboží o třetinu dražší.. :-). Myslím že se tímto přístupem snaží oklamat srovnávače cen (heureka, zbozi)tak, aby jej řadili nahoru. Dle recenzí toto neudělal poprvé.

Doporučuji nenakupovat! Pokud se přece jen rozhodnete, tak vám držím palce ať nemusíte reklamovat. Jestli je vyřízení s podobným přístupem jak prodej, tak budete potřebovat pevné nervi.

Adept na návštěvu ČOI.

• Zajímavé zboží, nákup v pohodlí z kanceláře.
    • Neserióznost v jednání, ulhanost po telefonní urgenci. Výmysly mlžení, prostě už lépe lžou jen politici. Nevím jestli se z obchodu nestala prádelna nečistých záležitostí! Byla by to škoda ale bussnis je bussnis!

"Vyměnit, prášky nebo doktora a přestat hulit trávu"
    Jistě myšleno v nadsázce, ale je to první E-shop, kde se setkávám s takovým postojem že je smutno, že takto klamou své zákazníky!

• Profi nářadí
    • Vše ostatní