• Nepřišlo potvrzení objednávky ani zboží, e-shop zřejmě nefunguje

• Tohle rozhodně nedoporučuji,lháři,jednání pod úrověň-u mě to jsou šmejdi !

Tak tohle absolutně NEDOPORUČUJI !!!

• V nabídce mají zboží skladem, přitom je dlouhodobě nedostupné.

Žádná reakce na objednávku i když je zboží označováno skladem.

Ok došlo to v pořádku a rychle. Dík.

• Na stránkách uvádějí že mají zboží skladem a ve skutečnosti nemají

Nedorazilo, ani ze strany obchodu nějaká reakce. Přitom bylo u zboží uvedeno, že je skladem.

E-shop nekomunikuje, nic nedorazilo, budeme muset koupit jinde

• Nevím, co mám hodnotit. Objednávku mi nikdo nepotvrdil, po mém následujícím dotazu, jestli moji objednávku obdrželi, rovněž žádná reakce. Nechápu, proč provozují e-shop, když na zákazníky kašlou. Objednávám někde jinde a zde již nikdy. Jen vás okradou o čas.

• Všetko
    • Nič

Doporucujem

• Z důvodu dovolené v obchodu jsem byla nucena objednávku zrušit a zboží objednat jinde.

• Žádné.
    • Nefunguje.

Ani se neobtěžují odpovědět na objednávku. Až po mém tel. kontaktu cca po dvaceti dnech mi bylo sděleno, že zboží stejně nemají na skladě, uvádějí přitom "SKLADEM".

• Napríklad možnosť sa dohodnúť. Výborná komunikácia a vôbec prístup k zákazníkovi!
    • Viac prepracovať internetové stránky. Chýba podpora filtrov pri vyhľadávaní. Veľmi by to zvýšilo navštevovanosť.

Vrelo odporúčam. Ak viete, čo chcete kúpiť - ideál. Ak niečo hľadáte - lepšie je osobný kontakt - predajca vie poradiť.

• Nikdo mi nedal ani vědět že zboží není skladem i přestože mělo být na skladu. Až po telefonické urgenci jsem zjistil že zboží bude až za měsíc.

Nikdo se neobtěžoval mi dát vědět že zboží již není ale fakturu mi klidně zaslali

• Zájem o zákazníka

Původně jsem sháněl sekačku jiného typu a dle prodejce už byla vyskladněna bez možnosti nového naskladnění asi v centrálním skladu.Ale s ochotou mě bylo navrženo náhradní řešení se kterým jsem naprosto spokojen.Byl jsem v kontaktu ještě se třemi obchody a tam jsem se setkal jen se strohým-nemáme nebo vyprodáno.Dík že jste.Vřele doporučuji.

• pro mě již žádné
    • Objenané lepidlo přišlo s odstraněnou respirační dobou, je zjevně prošlé - již částečně polymerované.

Na tento obchod si již dám pozor.

• Dobré ceny.
    • Uvítal bych možnost osobního odběru v Praze, třeba přes uloženku atp. Kurýr většinou dorazí v době, kdy jsem v práci a je pak složité si zásilku převzít.

Vše ok

• nízké ceny
    • komunikace o stavu obj. až na vyžádání
    • dopravce intime

Zboží objednáno na dobírku,aby odeslání nebylo zdrženo převodem,následně několik dní bez odezvy ke stavu objednávky,až na urgenci byla informace o problému s dodávkou dodavatele.Po předání zboží dopravci,informace o dodání na konkrétní den,ve kterém stejně nedorazilo,závoz až druhý den,kdy řidič ani sám neavizoval,kdy přijede,kontaktovat jsem ho musel sám,jestli tedy ten den opravdu přijde.