Nedoporucuji, 9.12. jsem objednal, zaplatil a nic nemam... Jedna polozka mela byt zacatkem ledna. Za tu dobu poslali 15.1. jeden mail, ze uz to putuje k nim na sklad. Dival jsem se minuly tydes i dnes a maji to skladem...

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zpoždění Vaší objednávky. Zpoždění bylo způsobeno nedostupností jiné položky, než té o které jsme Vás informovali emailem jelikož měla ještě delší dobu dodání. Při přechodu na nový e-shop jsme narazili na problémy s upozorňováním, což ovlivnilo kvalitu komunikace o stavu objednávky a nezvládli jsme Vás proto informovat lépe.

Uděláme maximum, abychom Vám vykompenzovali způsobené nepříjemnosti a ujišťujeme Vás, že jsme přijali opatření, aby se již podobná situace neopakovala.

Váš RPishop.cz

• Problémový přechod na nový eshop
    • Ztráta mé historie objednávek (dokladů a faktur)
    • Tato zaplacená a nevyřízená objednávka se v novém eshopu nezobrazuje
    • Nesplněný termín dodání
    • Nikdo se mnou nekomunikuje

Nakupoval sem na rpishop.cz pravidelně. Bohužel se přechod na nový eshop asi nepovedl (takto to zákaznická podpora komunikuje). Nyní jsem ve stavu, kdy mám prázdnou historii nákupů a tato poslední zaplacená aktivní objednávka také v systému není. Neznám její aktuální stav. Na mail mi nikdo nekomunikuje. Zboží mělo být dodáno v posledním týdnu prosince 2023.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Mnoho produktů
    • Produkt, který měl být doručen s několika týdenním zpožděním mi do dnešního dne nebyl doručen.

Několik měsíců zpět jsem kupoval produkt a již po druhé mi přišel e-mail o tom, že můj produkt má být doručen v jiném období. Poslední e-mail sliboval že to má být v tomto týdnu. Bohužel nedošel ani e-mail ani produkt.

Vážený zákazníku,

moc nás mrzí, že jste musel tak dlouho čekat na dodání své objednávky.

Bohužel došlo k nečekanému zdržení ze strany výrobce. Tuto situaci jsme okamžitě sdělili i všem čekajícím zákazníkům. Jak jste zmínil, v e-mailu jsme Vám slíbili odeslání v průběhu tohoto týdne a můžeme Vás informovat, že Vaše objednávka bude odeslána ještě dnes, v pátek. Vzhledem k tomu, že nedošlo k dalšímu zpoždění, rozhodli jsme se nezasílat další upřesňující informace.

Omlouváme se za vzniklé potíže, které Vám tato situace způsobila. Zdržení způsobené výrobním procesem je něco, na co nemáme vliv a jsme si vědomi toho, jaký dopad to může mít na naše zákazníky.

Děkujeme Vám za vaši trpělivost a za to, že jste nám důvěřoval. Věříme, že čekání se Vám vyplatí a budete s spokojen.

Váš RPishop.cz

Nízká úroveň technické podpory.

Vážený zákazníku,

omlouváme se, že jsme nedokázali uspokojivě odpovědět na Vaše dotazy. Stále se snažíme zlepšovat a Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná. Ačkoliv je poskytování bezchybné podpory pro aplikace třetích stran, se kterými pracujeme velmi okrajově často náročné. Snažíme se vám pomoci nejen s našimi produkty, ale také s projekty a nastavením různých systémů a aplikací. Bohužel, vzhledem k rostoucímu množství systémů a aplikací, které Raspberry Pi podporuje, není v našich silách mít úplný přehled o všech možnostech a úskalích, které tyto systémy a aplikace mají. Je nám líto, že v případě těchto dotazů došlo ke zmatkům a ne zcela správnému řešení problému, kterému naneštěstí nepomohlo to, že podpora Vašeho HW přišla právě v mezičase, kdy jsme problém řešili. Probrali jsme tuto situaci se všemi kolegy z technické podpory a věříme, že v budoucnu budeme schopni poskytnout podporu na takové úrovni, která bude plně odpovídat Vašim očekáváním.

Váš RPishop.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dobrá komunikace
    • Bezostyšné rýžování na špatně dostupných produktech

Co jsem objednal, rychle dodali jako vždy, ale chtěl jsem objednat i Raspberry Pi, jenže nebylo neskladem. Až na to, že bylo, ale jen v sadách s hromadou krámů, co nepotřebuji. (A aby bylo jasno, nejedná se o nějaké oficiální sady, ale o sady, co si dali dohromady sami z Raspberry Pi určených k samostatnému prodeji.) Nemůžu říct, že by se mi to líbilo, ale smířil bych se s tím… kdyby ty sady nestály o tisícovku víc než všechno v nich obsažené dohromady. To už považuji za nehoráznost. Kdyby měli koule ta Raspberry Pi rovnou o tisícovku zdražit, bylo by mi to milejší než tyhle pokusy to skrýt.
    S tímto obchodem mám dlouholeté dobré zkušenosti, ale dokud budou provozovat tyto praktiky, nemohu ho s čistým svědomím doporučit.

prosim zruste online chat na strankach. jinak super

Nic neni skladem, lhuty dodani oddaluji

Vážený zákazníku,

omlouváme se za prodlení s dodání nového Raspberry Pi Pico W. Ty nám zítra dorazí a hned poputují k Vám. U nás se nezdrží ani den.

Ač to zní neuvěřitelně a jako hloupá výmluva, v tomto případě nám chybou výroby v krabicích označených jako Pico W dorazilo znovu Pico H a celé dodání se o týden zdrželo. Datum dodání uvádíme vždy na základě avizovaných termínu výroby, ale raději ho uvádíme jako předpokládané, jelikož jsem situace kdy může dojít ke zdržení, kterému nedokážeme zabránit.

Děkujeme za pochopení,
    Váš RPishop.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Velice špatná zkušenost! Zboží sice dorazilo, ale někdo display již používal přede mnou. Display s mnoha otisky - není možné aplikovat ochrannou fólii. Vlastní display poškrábán na 4 místech. Zboží vracím s vytýkacím dopisem! NESPOKOJENOST!

Vážený pane Jecho,

moc nás mrzí jestli jste narazil na zboží, které jevilo známky používání. Bohužel se to dozvídáme až nyní a neměli jsme proto šanci popisovaný problém vyřešit.

Displej Vám samozřejmě obratem vyměníme za nový kus a to na naše náklady. Náhradu pro jistotu zkontrolujeme a na produkt Vám dáme dodatečnou slevu jako kompenzaci za způsobené potíže. Nové a z výroby zabalené zboží samozřejmě nerozbalujeme a u výrobce Waveshare jsme se s tímto problémem zatím nesetkali. U námi vybaleného zboží, nebo zboží vráceného od zákazníka vždy měníme produktový kód a zboží označujeme jako rozbalené nebo použité (a tak jej dále se slevou prodáváme). Tento displej se nám však nikdy od zákazníku nevrátil takže z naší strany k pochybení dojít nemohlo. Uděláme vše pro to, abychom se dozvěděli jak k tomu mohlo u nového zboží dojít a aby už se podobná situace neopakovala.

V případě jakéhokoliv problému nás prosím kontaktujte přes náš reklamační formulář, emailem, telefonicky, nebo přes online chat. Vždy se podobné situace snažíme vyřešit k maximální spokojenosti našich zákazníků.

Děkuji.

Váš Rpishop.cz

• Objednáno, zaplaceno, ale do dnešního dne nic nemám, jen zprávy o tom, že mění místo doručení na jiné.... nesolidní doručení. zásilkovna...

Vážený zákazníku,

moc nás mrzí, že došlo k problémům s doručením. Zásilkovna doslova ze dne na den zkolabovala a doručení jí trvá výrazně déle, než je obvyklé. Snažíme se řešit každý jednotlivý případ, ale bohužel ne vždy je řešení tak rychlé, jak bychom si přáli. Mrzí nás, že jsme za pochybení dopravce dostali špatné hodnocení, ale i tak se budeme snažit Vám problém s doručením vykompenzovat.

S pozdravem,
    Váš RPishop.cz

Dotazník s žádostí o hodnocení dorazil dříve, než zboží.
    Když se podívám na stav objednávky, tak se dozvím, že je již od objednávky tato vedená jako "Vyřízená", přesto, že jsem zboží neobdržel.

Objednal jsem si Zonepi all-in-one komplet s RPi 4B/4GB a RPi 7" displejem, black - á 5.319,-Kč.
    K mému zděšení mi došel balíček pouze z částí komponent. Obsahoval pouze displej, krabičku, zdroj a klávesnici. Myš a komponenty Raspberry Pi žádné. Po mé telefonické urgenci slíbili nápravu. Opravdu mi došel druhý balíček s myší, Rasberry Pi a paměťovou kartou s programem - nedošel chladič. Takže sestavu nemohu stále spustit. Rezignuji na celý obchod RPiShop.

Vážený zákazníku,

moc nás mrzí, že Vám nedorazila kompletní zásilka a ani oprava nedopadla jak měla. Budeme zjišťovat jak k této situaci mohlo dojít, expediční systém je nastaven tak, že k podobným situacím téměř nedochází. Bohužel jsme pro nápravu nedostali informaci, že Vám chladič chyběl, proto jsme ho v nápravném balíčku nezaslali. I když se nám něco nepovede, vždy se snažíme obratem řešit k zákaznické spokojenosti. Kolegyně Vás proto bude obratem kontaktovat abychom Vám poslali chybějící položku a vykompenzovali způsobené komplikace.

Váš RPishop.cz

dosud zaplacené zboží nemám, žádná reakce obchodu o stavu objednávky

Reakce obchodu RPiShop.cz

Oculus Quest 2 je na e-shopu označen jako předobjednávka, včetně předpokládaného data dodání. Mezera v dostupnosti vznikla z důvodu pozastavení výroby a proto objednávka nebyla dodána obratem, nebo v kratším čase. Tyto informace jsou vždy v produktové kartě a zároveň jsme Vás kontaktovali v den objednání e -mailem. Je nám líto, že jste tuto informaci nezaznamenala. Dobrou zprávou je, že všechny předobjendávky na 64GB variantu budeme řešit novou verzí, která má 128Gb a lepší rozhraní pro kontakt s obličejem za stejnou cenu.

V případě, že máte dotaz na dostupnost, lze nás kontaktovat emailem, telefonicky, nebo na chatu. Vždy odpovídáme obratem. Není nutné to řešit negativní recenzí. Pokud dostupnost avizujeme již při nákupu, dále zákazníka nekontaktujeme, pokud původní informace stále platí.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem,
    Váš RPishop.CZ

I ordered a product without knowing it is not in stock. Waiting for it without having any information when it's due.

Dear Doron,

Oculus Quest 2 is marked on the e-shop as a pre-order, including the estimated delivery date. Also, we contacted you regarding unavailability on the day of ordering by email. We're sorry you didn't record this information.

With kind regards,
    RPishop.CZ team

Nepracuje to. Nejde to zaostrit a jako co s tim kdyz je to na dorazu?????
    Jsem velmi sklaman ze zalezitossti , ktere nemaji vzniknout a delat problemy. Jakekoliv. Takze sorry, ale to je produkt ne jen muj pripad.
    nevim co s tim nyni.

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že se o Vašem problému dozvídáme až z recenze. Napište nám prosím popis Vašeho problému na email, nebo chat. Rádi Vám poradíme a problém vyřešíme. Alternativně lze zboží vrátit v rámci 30 denní lhůty, nebo reklamovat pomocí formuláře zde: https://rpishop.cz/content/31-reklamace-a-vraceni-zbozi

Váš RPishop.cz

• Dodaná stavebnice Grove měla vadné komponenty a navíc přišla ve stavu jakoby ji už někdo otevíral

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že jste narazil na vadné zboží. Můžeme Vás ale ujistit, že zboží označené jako nové je od nás vždy nové. Na použité a rozbalené zboží máme na eshopu speciální kategorii, oddělený regál a oddělený čárový kód.

Zakládáme si na tom, aby naši zákazníci byli vždy spokojeni a řešíme proto reklamace jednoduše a obratem v rámci jednotek dnů.Pro zadání reklamace prosím použijte průvodce z odkazu níže. Vyplnění nezabere ani 5 minut. O dopravu zboží k nám se postaráme (vyztvedneme kurýrem nebo Vám vygenerujeme štítek na Zásilkovnu, dle Vaší preference) a v řádu jednotek dnů Vám pošleme zboží nové, nebo vrátíme peníze.

Váš RPishop.cz

• Zboží přišlo rozložené , slož si sám , prej to asi spletly ve skladě , ale kolega si objednal tu samou složenou konzoli a taky mu přišla rozložená.
    • Kompenzace po měsíci volání a psaní emailu zatím nedorazila vymlouvají se že jim nepřišli peníze.
    • jedna věc že , si to člověk musí složit sám a druhá věc že ta složená konzole stojí taky daleko víc peněz.

Jednání otřesné. Na emaily obchod téměř nereaguje.

Vážený zákazníku,

omlouváme se za způsobené komplikace. V tomto případě je chyba skutečně na naší straně a ani předvánoční shon nás neomlouvá. Jednalo se o lidské pochybení, kdy kolega zboží označil špatným kódem. Obratem jsme situaci na skladě napravili.

Rozdílovou částku mezi složenou a nesloženou variantou jsme Vám poukázali s drobnou prodlevou. Kolegyně z účetního oddělení v tomto případě čekala kvůli správnému zaúčtování až nám dorazí vybraná dobírka, což je možná účetně správný postup, ale z hlediska zákaznického servisu a našeho přístupu k němu to vnímáme jako velmi hrubé pochybení.

Mohu vás ujistit, že se z chyb poučíme a do budoucna se postaráme, aby se již neopakovali. Obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou 500Kč slevy na Váš příští nákup, kde uděláme maximum, abychom Vám situaci vynahradili.