Vše super: velký výběr,rychlost vyřízení objednávky a veliká radost po doručení a rozbalení.

Spokojenost, spolehlivost

• rychlé vyřízení objednávky

velká nabídka zboží, výborná komunikace se zákazníkem, maximální spokojenost s obchodem

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Paní Lenko, děkujeme. Vybrala jste si opravdu luxusní přívěsek, který se bude vyjímat jak na náramku, tak třeba i na náhrdelníku. Věříme, že to nebyl poslední obchůdek u nás a ráda se k nám vrátíte. ♥

• Velký výběr zboží
    • Rychlost zaslání

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Velmi děkujeme za krátkou, ale výstižnou recenzi. Přejeme nezapomenutelné zážitky s našimi korálky. ♥

Nakupovala jsem poprvé, spokojenost. Hradilová

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Paní Hradilová, moc děkujeme, že jste také přidala pozitivní hodnocení. Věříme, že se vybrané šperky pod stromečkem moc líbily. ♥

• Kvalita

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Děkujeme za reakci. Vybral jste moc hezký kousek, věříme že obdarovaná bude nadšená. ♥

Rychlé dodání v následujícím dni po objednání.

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Paní Věro, těší nás, že jste spokojená s rychlostí dodání. Snažíme se objednávky vyřizovat co nejdříve to jde. ♥

Dobrý výběr,dobré ceny,velice rychlé dodání.

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Velmi děkujeme za pozitivní hodnocení naší milé věrné zákaznici. Jsme rádi, že jste s námi celkově se vším spokojená. ♥

• Přehledné stránky
    • Ceny

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Pane Martine moc děkujeme za krátké a výstižné hodnocení. To vše se snažíme dělat na jedničku. Budeme se těšit na další nákupy. ♥

S obchodem jsem velmi spokojená. Nakupuji zde již poněkolikáté, mají krásné, originální šperky, často slevové akce které jsou opravdu znát, dodání bylo pokaždé velmi rychlé. Komunikace milá.
    Děkuji a s potěšením doporučuji ❤️

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Velice děkujeme za krásnou recenzi o spokojenosti a věrnosti k nám. Moc si toho vážíme. Slevové akce jsou u nás opravdu Akce s velkým "A", chceme zákazníkům nabídnout to nejlepší, hodně výhod a příznivé ceny. ♥

Nakupoval jsem zde vícekrát. Má připomínka byla vyřešena obratem k mé spokojenosti, určitě zde zase nakoupím.

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Velmi děkujeme za kladné hodnocení a celkové spokojenosti s námi. Věříme, že obdarovaná bude z vybraných šperků nadšená. ♥

• rychlé dodání, příznivé ceny

nic

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Velmi děkujeme za kladnou recenzi naší věrné stálé zákaznici. Vážíme si vaší přízně a přejeme hodně radostí s našimi šperky. ♥

• Rychlé doručení
    • Nekvalitní zboží
    • Vypadá jak z AliExpress
    • Krystalové srdíčko je obyčejný matný plast
    • Působí velmi lacině, nekvalitní zapínání

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Dobrý den, je nám velice líto, že šperky nesplnily vaše očekávání. Ujišťujeme vás však, že se určitě nejedná o šperky z AliExpress. Na kvalitě si dáváme záležet, například pozlacené šperky necháváme pozlatit dokonce mnohonásobně vyšší vrstvou, než konkurenční obchody. Poté u šperků provádíme kontrolu kvality. Je v našem zájmu, aby šperky sloužily co nejdéle, byly stále pořád krásné a zákazníci se k nám rádi vraceli.

Určitě se nejedná o plast, jak bohužel chybně píšete. U vašeho náramku je zapínání srdce, u kterého je vnitřek osazen broušeným čirým pravým zirkonem a za nás je to určitě velice hezký a hlavně kvalitní kousek. ♥ Tak snad příště, pokud nám dáte ještě šanci, budete spokojenější a vyberete si zrovna pro vás to pravé ořechové. ♥

Vše v pořádku a moc pěkné

Reakce obchodu Royalfashion.cz

Paní Jarmilo, děkujeme velmi za kladnou recenzi. Těší nás, že se vám šperky líbí. Vybrala jste si moc hezké kousky, věříme že se šperky obdarované osobě v dárkové krabičce budou moc líbit. ♥

• Široký výběr šperků, příjemné slevové akce, rychlé dodání, ráda doporučuji

rychlá reakce

velký výběr, kvalitní zboží, rychlost dodání

Velmi rychlé dodání - děkuji

• krásné šperky