• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 1 měsícem

Žádná odezva, zboží nedorazilo !!!

Reakce obchodu Royalfashion.cz

zboží nedorazilo, jelikož jste si objednala produkt, který nebyl "skladem" ale "skladem u dodavatele". O délce dodání jste byla informována na stránce produktu a dále i v košíku.

Zboží je objednané na sklad. Jakmile ho naskladníme bude odesláno na Vaši adresu.

Za tým Royal Fashion
    Libor Vystrčil

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 1 měsícem

• Trochu delší čas doručení, ale byla jsem předem upozonena, že zboží není skladem.

Sobchodem jsem spokojená

nadherny prstynek, rychle doruceni

Na stránkách bylo napsáno že jsou náušnice stříbrné....platil jsem cca 600kc stříbrné nejsou.... nikdy už si nic tady nekoupím

Dobrý den p. Ježek,

jako obchod se stříbrným zbožím musíme být registrování na Puncovním úřadě, který může dělat namátkové kontroly. Dále jsme povinni dodržovat Puncovní zákon. Každé zboží prochází kontrolou a je na něj vystaven certifikát pravosti stříbra přímo u výrobce.

Vaše tvrzení, že náušnice nejsou stříbrné je lež. V případě, že byl se zbožím nějaký problém, mohl jste nás kontaktovat a zboží bychom Vám samozřejmě vyměnili za nové. Z Vaší strany nepřišla žádná informace o problému s výrobkem.

Za tým Royal Fashion
    Libor Vystrčil

Zatím nevím

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 2 měsíci

Byl to dárek k narozeninám, ale doposud nedorazil.

Vážený pane,

objednal jste si zboží, které bylo VYZNAČENO skladem u dodavatele, dodací lhůta je též VYZNAČENA u produktu a je VYZNAČENA i v košíku - objednávkovém procesu. Dále jsme měli na e-shopu VYZNAČENOU avizovanou dovolenou.

Mrzí, že jste VŠECHNY TYTO 4 VĚCI PŘEHLÉDL a nepokoušel jste se nás ani kontaktovat, abychom Vás ujistili, že na objednávce se pracuje ji od Vašeho objednání a popřípadě našli společné řešení. Šperk je nyní na skladě a připraven k odeslání. Mimo jiné jste objednal 14.08. - na vyřízení objednávky jsme měli 18 dní a my to navíc stihli ještě před stanoveným termínem a to za 9 prac. dní.

Opravdu nás mrzí, že jste nenašel jiné řešení, než nám udělit špatné hodnocení na základě lživých informací.

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 3 měsíci

Obchod má zajímavé šperky, které se mi líbí.
    Je přehledný.

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 3 měsíci

I když bylo zboží u externího dodavatele,bylo rychle dodáno před plánovaným termínem.

Obchod jednoznačně doporučuji.

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 3 měsíci

• Naprosto bezproblémové doručení zboží. Doporučuji všem.
  • nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 3 měsíci

• dobré ceny,kvalitní výrobky,rychlé dodání,přehledné stránky
  • nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 3 měsíci

• Rychlá komunikace, superrychlé doručení:-)
  • nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 3 měsíci

Do dnesniho dne mi zasilka nedorazila stale nedorazila jiz je to 12dni a porad nic

Reakce obchodu Royalfashion.cz

objednala jste si zboží, které nebylo ve stavu "skladem" ale "skladem u dodavatele" tam je delší dodací lhůta. Dodací lhůta je mimo jiné vyznačena jak u produktu tak v objednávkovém procesu. Šperky jsme ještě před termínem dodání - již před 5 dny odeslali k Vám na pobočku Zásilkovny, kterou jste si vybrala. Odesílali jsme Vám i email o odeslání se sledovacím číslem zásilky a další dva předchozí emaily o postupu objednávky.

VAŠE RECENZE JE TUDÍŽ NEOPODSTATNĚNÁ a vůbec nebyla zapotřebí. Kdybyste se nás alespoň snažila kontaktovat což jste neudělala, rádi bychom Vám situaci vysvětlili. Vypadá to ale že máte pouze potřebu udělit špatné hodnocení obchodu. Vše probíhá tak jak má, proto si rozhodně dovolujeme nesouhlasit s 10% hodnocení.

S přáním hezkého dne přeje
    Leona za obchod Royal Fashion

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 4 měsíci

Zboží přišlo rychle. Jen jsem zklamaná že mi z koralku vypadli čtyři koralky :_(

Reakce obchodu Royalfashion.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Také nás mrzí, že jste nás nekontaktovala o problému. Korálek Vám samozřejmě vyměníme za nový. Prosíme kontaktujte nás a vyřešíme tento problém k Vaší plné spokojenosti.

Omlouváme se za nepříjemnosti, Tým Royal Fashion.

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 4 měsíci

nakupovala jsem poprvé a jsem spokojená

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 5 měsíci

Objednávka proběhla rychle, ovšem výdej v zásilkovně trval

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 5 měsíci

Super obchod,velka spokojenost.Vrele doporucuji.

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 5 měsíci

• Přehledné stránky, popis zboží, foto
    • Dodání pouze jedné dárková krabičky u dvou přívěsků.

Objednány 2 ks stříbrných přívěsků, u kterých bylo napsáno, že bude dodáno v dárkové krabičce, bohužel byla dodána pouze jedna krabička a já měla jako dárek pro dva, takže jsem dokupovala krabičku :( . Jinak rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě Royalfashion.cz před 5 měsíci

Zboží jsem dosud neobdržela, byl to dárek. Ale je to vina zřejmě pošty, protože před třemi dny mi byl zaslám email že jste přívěšek odeslali.