• Komunikace, rychlé dodání, vše bezproblémové

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi a vážíme si čas věnovaný hodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že zboží i naše služby splnily Vaše očekávání. I pro další Vaše objednávky uděláme maximum proto, abyste byla opět spokojená.

Nikol za Rodinnebaleni.cz

• dobré ceny, rychlá dodávka, komunikace obchodu
    • nezjištěno

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Těší nás, že se Vám naše zboží líbí a i pro Vaši další objednávku uděláme maximum, abyste měla své zboží co nejdříve doma.

Nikol za RodinneBaleni.cz

• Rychlost dodání zboží a také cena a kvalita. Dobrá komunikace s obchodem OK.

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme Vám za recenzi. Jak píšete. Stačí objednat a o všechno ostatní se už postaráme. I pro Váš další nákup uděláme vše k Vaší spokojenosti.

Nikol za RodinneBaleni.cz

• Rychlé dodání, dobrá komunikace, velká spokojenost.

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme Vám za recenzi. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Děkujeme Vám za objednávku a těšíme se na další.

Dana za RodinneBaleni.cz

• Rychle zpracování a odeslání zboží
    • Skvělá komunikace ze strany eshopu
    • Informovanost o objednávce a její expedici

Vždy spokojenost

• Rychlost dodani,komunikace..vse super

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme za hodnocení, a i pro Vaší další objednávku uděláme vše proto, abyste opět byla spokojená.

Dana za Rodinnebaleni.cz

• Ochotná, milá a příjemná komunikace.

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi a vážíme si čas věnovaný hodnocení nákupu u nás. Jsme rádi, že zboží i naše služby splnili Vaše očekávání. I pro další Vaše objednávky uděláme maximum proto, abyste byla opět spokojená.

Nikol za Rodinnebaleni.cz

• Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velice spokojená. Dobrá komunikace s obchodem a spokojenost s objednaným zbožím. Obchod doporučuji.

• Rychlá reakce
    • Dobré ceny
    • Kvalitní bavlněné povlečení

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme Vám za recenzi. Takové hodnocení vždy potěší. I pro Váš další nákup uděláme vše k Vaší spokojenosti.

Dana za RodinneBaleni.cz

• velký výběr zboží, kvalitní zboží, komunikace s obchodem

nic

• Široký sortiment zboží
    • Ceny
    • Rychlost doručení
    • Komunikace obchodu v případě problémů ok

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Jsme velice rádi, že vše proběhlo v pořádku se včasným doručením. Těšíme se na Vaši další objednávku

Dana za RodinneBaleni.cz

• Dobrá kvalita, cena i komunikace obchodu.

• Dobře zboží,dobrá komunikace
    • Nevím o nevýhodě.

Nikol za Rodinnebaleni.cz

• nabídka rychlost a komunikace

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme Vám za hezkou recenzi. Jsme velice rádi, že nákup u nás proběhl v pořádku a zásilka Vám byla rychle dodána.

• výborná komunikace

Mám radost, dostala jsem to, co jsem si objednala. Prostěradla mají krásnou barvu, jsou kvalitní. Už se těším, až je dám na matrace.

Dana za Rodinnebaleni.cz

• Rychlost dodání zboží, dodání v naprostém pořádku, výborná komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme Vám za milou recenzi, jsme rádi, že vše proběhlo tak jak má. O Vaši další objednávku se opět postaráme s maximální péči, abyste měla své zboží co nejdříve doma.

Nikol za Rodinnebaleni.cz

• Dobré zboží za slušné ceny. Rychlá dopeava až do domu.

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

velice nás těší Vaše spokojenost s nákupem u nás. Těšíme se na Vaší další objednávku.

Dana za RodinneBaleni.cz

• Přehledné stránky, rychlost dodání, výborná komunikace

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme za krásnou recenzi, to nás vždy velmi potěší. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

Hezký den přeje
    Nikol za Rodinnebaleni.cz

• skvělá komunikace i rychlost zaslání objednaného zboží

Reakce obchodu Rodinnebaleni.cz

děkujeme za krásnou recenzi . Máme radost, že se Vám nákup u nás líbil a vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Těšíme na Vaši další objednávku.