• Always received nothing.
    • Order made on the 5/04/2018.
    • On site, delivery 3 days.
    • Do not reply to emails.
    • Make a dispute with paypal.
    • Netuším v akom stave je objednávka. Posledný mail znel: zajtra posielame faktúru. Zatiaľ nedorazila.

Im still waiting for my goods.

nemaji skladem a nejde objednat

týden jsem čekal na reakci a pak mě napsali, že to stejně nemají
    bez komentáře

Reakce obchodu rockway-shop.eu

V sortimentu máme i výrobky, které nejsou běžně v Čr v distribuci a dovážíme je sami. Muže se stát že čekáme až nám výrobce odpoví zda produkt má nebo ne.

Přesto, že jsem objednala pouze poukázky dodání trvalo 5 dní. Obchod neuvedl PSČ, přesto, že objednávka byla správná.
    Poukázky po uhrazení nelze vytisknout, ale je nutné je dodávat dopravcem za poplatek.

Reakce obchodu rockway-shop.eu

Vážený Anonyme, kdyby jste v poznámce popřípadě v telefonickém hovoru který jsem s Vámi měl po objednání a řešil detaily ohledně počtu poukazů uvedla, že chcete poukázky zaslat mailem, měla by jste je ještě týž den. PSČ tam dle naší kontroly u přepravce bylo uvedený správně. Objednala jste v pátek, odesláno bylo v úterý.

• Tovar som objednal na dobierku a stale cakam.

Reakce obchodu rockway-shop.eu

Dobrý den, Vámi vybraný výrobek neměl dodavatel skladem, což jsem psali mailem, na který jste nereagoval, ale už jsem si vše vysvětlili a je to v pořádku

• Podvod

Podvod!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu rockway-shop.eu

No to je škoda, že není jasný kdo a proč to psal

• Velmi intenzivně nedoporučuji mít cokoli společného s tímto obchodem. Po delší době než čtvrt roku nemám ani původně objednané zboží, ani poukázané peníze zpět při téměř nulové komunikaci ze strany obchodu. Sami nekomunikují vůbec, jen když se domáháte reakce, nějakou odpověď dostanete. Předpokládám, že nejsem s touto zkušeností sám...

Reakce obchodu rockway-shop.eu

Dobrý den, můžete mi napsat na můj mail o co se jedná? [email protected]. Neevidujeme žádné nedořešené objednávky, a už vůbec nevím o komunikaci na kterou bychom nereagovali.

V obchodě jsem objednával 2x. Ke zboží byl vždy přislíben dárek - sprchový gel. Poprvé jsem na zboží čekal více než týden a dárek zapomněli přibalit. Asi za měsíc jsem objednával podruhé, na zboží čekal 10 dní a dárek opět zapomněli přibalit. Samozřejmě mi nejde o ten sprcháč, ale o princip - okrádání zákazníka. A čekací doba na dnešní poměry dost dlouhá. S tímto e-shopem jsem skončil.

• Incommunicado...

• komunikace

Nedoporučuji
    Objednávka zaplacena převodem už přes dva tídny a ještě pořád nedorazila

• Zbozi po deseti dnech nikde, na mail neodpovidaji.

• Nedodá objednané zboží

• kontaktni telefon nedostupny

nedodrřují dodací termíny a stav skladu

Reakce obchodu rockway-shop.eu

Bohužel o anonyma netuším o co se jednalo..
    Telefon je v pracovní době stále zapnutý což je od 9-18hod.

• NEMÁ VÝHODY!!!
    • zboží které je skladem NENÍ SKLADEM!!!

PODVODNÍCI!! NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT!!!

Reakce obchodu rockway-shop.eu

Bez podpisu.. složité vědět čeho se to týkalo ..

• přehlednost, dobře popsané a nafocené zboží
    • nakoupil jsem zboží v kategorii výprodej, načež mi přišla odpověď že možná některé zboží nemusí být skladem. Předpokládal jsem, že je to nějaká standardní automatická odpověď. Nicméně zobží ve výprodeji z logiky věci skladem je (a bylo tak i označeno).
    • Dosud mi nedorazilo ani zboží, ani obchod nijak nereagoval...

Nedoporučuji

• Too expensive delivery!

• Kvalitní webového stránky.
    • Webové stránky ne aktualizovaném a nabízí zboží, které není k dispozici.

Prozatím rozpaky, zboží nedodáno.

• Zboží nebylo doposud dodáno a nemám ani žádné info kdy se tak uskuteční

Vyhnout se velkým oblouken

Reakce obchodu rockway-shop.eu

Vaši gumu už dovozce vyřadil ze sortimentu, což nám oznámil až po svátcích, protože měli dovolenou. Taky jsme ji hned stáhli z nabídky.