• slibují, slibují, slibují velký výběr zboží skladem za slušnou cenu
    • bohužel je to lež a slibované zboží skladem není - snahou je získat Vaše peníze na účet a pak Vám nabídnout nějaký ležák, co nikdo nechce. Nejde jim o spokojenost zákazníka, jde jim jen o to, prodat to, co jim tam zrovna leží..
    • u Rockway zažijete, co je to klamavá obchodní praktika v praxi

Nesolidní jednání - obchod nedoporučuji! Objednal jsem si na Rockway kolení chránič Bolder 920, u kterého bylo uvedeno skladem, dodání 8.6. - přišel mi e-mail shrnující objednávku s žádostí o zaslání peněz na účet . Peníze jsem okamžitě zaslal a těšil se, jak si nové chrániče o víkendu vyzkouším. K mému překvapení mi však přišel e-mail, že chrániče už nejsou (prostě nejsou a hotovo, ani slovo o tom, že by šli objednat nebo něco takového). Tak jsem odepsal, že by mi mohli zaslat ty samé chrániče jenom s logem jiné firmy, které také měli v nabídce. Na tento můj návrh nijak nereagovali (asi buď také nebyly a nebo se jim cca 25,-Kč rozdílu v ceně za dobré jméno firmy a spokojenost zákazníka zdálo příliš) a nabídli mi namísto kloubového koleního chrániče s 3.popruhy chránič bez kloubu na 2popruhy, což jsem samozřejmě odmítl a požadoval vrátit peníze. Od tohoto okamžiku e-mailová korespondence ze strany obchodu ustala a na moje opakované výzvy k vrácení peněz nijak nereagují. Takže namísto pohodové jízdy na motorce budu muset zřejmě podnikat právní kroky k vymožení zaslaných peněz. Pokud nechcete takto dopadnout, nevěřte, že vše co mají uvedené skladem, skutečně skladem je a hlavně jim nezasílejte peníze dopředu na účet.
    Opravdu velice nesolidní jednání - rozhodně nedoporučuji!
    Ono je lepší koupit třeba za víc peněz tam, kde drží slovo a spokojenost zákazníka je pro ně prioritou..

Vše proběhlo rychle a bez problému.

• Vyhodne polozky v akci
    • Always received nothing.
    • Order made on the 5/04/2018.
    • On site, delivery 3 days.
    • Do not reply to emails.
    • Make a dispute with paypal.

• Ochota
    • Netuším v akom stave je objednávka. Posledný mail znel: zajtra posielame faktúru. Zatiaľ nedorazila.

• vše v pořádku

• Komunikace s obchodem
    • Tabulka velikostí oblečení

• donrá komunikace
    • vstřícnost
    • zboží které jinde nemají
    • a pokud ho nemají ani oni rádi Vám ho objednají
    • možnost dojet na prodejnu a vši si vyzkoušet
    • dárky k objednávkám :-)

obchod s širokou nabídkou produktů za rozumné ceny se vstřícným jednáním

Im still waiting for my goods.

• Dobrá rychlost dodání

Jeden den jsem objednal, druhý měl doma, co víc si mohu přát!

• rychlost dodání a komunikace

• rychlá komunikace a doručení

• Staci otvorit eschop a ideme po tom
    • Nemusim behat a zozeniem vsetko pri kavicke
    • Na ziadnu som neprisiel

• vše bylo rychlé a v pořádku

• rychlost, profesionalni pristup, seriozni ceny

• široky sortiment

• Zboží dorazilo včas a v pořádku
    • Obrázek neodpovídal zcela vzhledu produktu

Mohu doporučit, jediný větší problém byl s obrázkem produktu v e-shopu, který ukazoval starší verzi produktu, přičemž jsem obdržela novější verzi, která vypadá trochu jinak

Nebyl jsem si jistý s kombinací kalhoty - bunda, proto jsem kontaktoval prodejce. S přístupem jsem byl více než spokojen. Mohu jen a jen doporučit.