• bez upozornění prodávají použité boty

boty měly být jako dárek, ale přišly zánovní, asi někde ze zkušebny nebo od někoho, kdo v nich chodil, se stopy bláta na podrážce, v poškozené potrhané krabici - původní jemný papír s logem Rieker nahrazen kusy "igelitu". podotýkám, že objednávám boty online zcela běžně, takže vím, jak vypadá originál obal i samotné zboží. vše mám zdokumentované (foto), ale už nechci nic řešit a přeposílat... atd. je to otravné. ovšem tento první nákup byl zároveň i poslední.

Vážená zákaznice,

za situaci, kterou popisujete se Vám omlouváme. Zboží můžete vrátit zdarma přes Packetu se zadáním ID odesílatele.

Robel shoes & accessories

• E-shop nabízí zboží, které není schopen dodat !!!

Než objednáte, tak si to rozmyslete. V případě reklamace, budete zboží odesílat na Slovensko.

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že nejste spokojený s dodáním zboží. Termíny dodání zboží máme do 2-4 pracovních dnů. Informace k reklamacím uvádíme na naší webové stránce zde: https://www.robelshoes.cz/reklamace/.

Robel shoes & accessories

• Objednala jsem ve čtvrtek a zboží odeslali až v pondělí, tedy mi zboží do odletu vůbec nedorazilo. 2 - 4 dny, které uvádějí na doručení, není pravda.
    • Pomalé zpracování objednávky.

Vážená zákaznice,

je nám líto, že jste nebyla spokojená s dodáním zboží. Avšak mohlo se stát, že doško ke zpoždění na straně přepravní společnosti, za což se Vám omlouváme.

Vážený zákazníku,

Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že jste nebyl spokojený s rychlostí dodání. Avšak v předvánočním období se může stát, že zásilky jsou dodány později.

Robel shoes & accessories

Nabízejí zboží, co už nemají a pak napíší pouze Sorry, zboží už není, to se stává

Vážený zákazníku,

za situaci, kterou popisujete, se Vám omlouváme. Avšak může se stát, že se daný model vyprodá, zejména v době předvánočních nákupů.

Robel shoes & accessories

Skladove zbozi bylo objednano 23.11, objednavku obchod zpracovaval dlouhych sedm dnu az byla ze strany obchodu zrusena 1.12. Takze nic. A nejspis nikdy vic. Ztrata casu a nulova komunikace.

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s postupem u vaší objednávky. Avšak může se stát, že se daný produkt vyprodá.

Můžete nás kontaktovat na kontaktech níže pro prověření vaší objednávky:

Robel shoes & accessories

Již třetí zrušená objednávka-snad vrátí alespoň již zaplacené částky!

Vážený zákazníku,

za vzniklou situaci, kterou popisujete se omlouváme. Můžete nás kontaktovat na kontaktech níže pro prověření vaší objednávky a vrácení plateb.

• Zbozi

• Vzhledově pěkný.
    • Po 2,5 měsíci občasného nošení (ne každý den, max. tak 3 krát týdně) se již pata zevnitř prodřela. Tyto boty jsou jen na krátký přechod z domu do auta a naopak. A nebo jen na okrasu.

Vážený zákazníku,

za situaci, kterou popisujete, se Vám omlouváme. Pro reklamaci produktu bližší informace naleznete zde: https://www.robelshoes.cz/reklamace/

• Nevi co kde maji

Vážená zákaznice,

mrzí nás, že jste nebyla spokojená. Jsme Vám k dispozici na kontaktech níže pro prověření vaší objednávky a případné dotazy.

• Zkažené narozeniny dárek nedorazil

Nedoporučuji že 3 dnu dodání je 7 a stále není doručeny darek

Vážená zákaznice,

za vzniklou situaci, kterou popisujete, se Vám omlouváme. Naše běžná doba doručení je do 2-4 pracovních dnů. Pravděpodobně vzniklo zpoždění na straně přepravní společnosti.

Můžete nás kontaktovat telefonicky na tel.č.(8:00 - 15:30):800 144 346 nebo e-mailem na [email protected] pro prověření vaší objednávky.

Robel shoes & accessories

Zboží deklarované jako "skladem"nedorazilo.
    Obchod objednávku zrušil z důvodu, že již není skladem

Vážená zákaznice,

za situaci, kterou popisujete, se Vám omlouváme. Avšak může se stát, že se zboží v danou chvíli vyprodá.

• Napsali
    • Skladové zásoby neodpovídají

Obchod objednávku zrušil, protože uváděné zboží nebylo skladem ve skutečnosti i když jsem platbu už provedl.

• Nic mi nepřišlo

• Uvedené velikosti bot nesedí. Objednaná velikost 45 (29,5cm) byla u jednoho páru 30,5 a u druhého dokonce 31,5 cm.

Vážená zákaznice,

Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že Vám velikost nesedla, avšak u různých značek může být odlišné číslování.

Pokud si přejete vyměnit zboží za jinou velikost více informací najdete zde: https://www.robelshoes.cz/vraceni-zbozi/

Robel shoes & accessories

• Velice špatná kvalita, zaprášené boty, nemám čas řešit vrácení, tak se jim povedlo se jich zbavit.

Vážená zákaznice,

za situaci, kterou popisujete, se Vám omlouváme.

Robel shoes & accessories

Obchod má na svých stránkách zboží, u kterého má napsáno skladem, i když skladem není. Uvedete tedy všechny své osobní údaje, abyste se následně dozvěděli, že zboží nemají.

Vážený zákazníku,

za situaci, kterou popisujete, se Vám omlouváme. Avšak mohlo se stát, že se Vámi objednané zboží vyprodalo.

Všechno zboží, které uvádíme na naší stránce, máme skladem.

Robel shoes & accessories

Objednávka zrušena ze strany obchodu a ještě pozdě.

Vážený zákazníku,

za situaci, kterou popisujete, se omlouváme. Pravděpodobně bylo zboží nedostupné.

Jsme Vám k dispozici pro prověření vaší objednávky:

Robel shoes & accessories

• I přes dostupnost v obchodě ve skutečnosti mi obchod informoval, že nejsou k dispozici. Byla jsem nucena stornovat obj.

Vážený zákazníku,

za situaci, kterou popisujete, se Vám omlouváme. Avšak může se stát, že se některé zboží v daný moment vyprodá.

Robel shoes & accessories

Přišly ušmudlané boty se špinavými podrážkami, viditelnou vadou, pohozené v rozbité krabici, nebyly ani probalené papírem, jak to běžně bývá. Toto v žádném případě nebyly boty v perfektním stavu.

Vážený zákazníku,

za vzniklou situaci, kterou popisujetem se omlouváme. Jsme Vám k dispozici na tel. č.(8:00 - 15:30):800 144 346 nebo na e-mailu [email protected] pro prověření vaší objednávky. Pro vrácení zboží najdete více informací zde: https://www.robelshoes.cz/vraceni-zbozi/.