• Jak mám ohodnotit něco, co jsem nedostal.

• Žádná komunikace z obchodu po 12 dnech
    • po emailu 0 odezva
    • tel nebyl funkční

nikdy více

Zbozi zobrazeno jako skladem, nicmene nebylo a obchod objednavku zrusil

• prehledne stranky
    • reklamace vytvorena na strankach obchodu, zbozi zaslano obratem zpet, obchod se mnou vubec nekomunikuje
    • dorazilo poskozene zbozi, ktere bylo 2. den odeslano zpet, nizka kvalita nabizeneho zbozi
    • postovne na Slovensko v pripade reklamace cca - 200,- CZK

reakce obchodu na reklamaci = 0. Telefonat inicializovany z moji strany. Potvrzeni ze strany obchodu o obdrzeni reklamovaneho zbozi zpet probehlo po telefonu a i pres prislibene reseni formou vraceni penez mi stale nikdo nekontaktoval. Lhuta pro reklamaci uplynula. Nemam zbozi, ani penize a utratila jsem zbytecne za postovne... takto se seriozni obchod nechova!!!

Na eshopu byla zobrazena doba dodání 10 dní. Po uzavření objednávky, přišel email, že do 48h mi dají vědět zda je zboží dostupné. Po týdnu nečinnosti jsem obchod sám kontaktoval s dotazem, zda tedy zboží dostupné je či není. Bez odpovědi. Po 15 dnech objednávku stornovali, že zboží dostupné není. Zjistili, stejně jako já už předtím, že sportdirect.com jim toto konkrétní zboží do ČR nedodá. Je to okopírovaný eshop. Rozhodně nedoporučuji!!!

Po 14 dnech po objednání přišel email, že zdoží dorazí do 10 dnů. Už jsem ani nečekala, že něco přijde po 14ti dnech nečinnosti.

Naprostá nekomunikace s prodejcem.

Spatna, zbozi avizovane jako dostupne nemeli!

• Zboží neodpovídalo objednávce.Bylo zasláno v jiné barvě.

Objednal jsem s troje stejné kalhoty W40 L.První měli asi velikost W38----délka vnitřní strany nohavic 83cm.Druhé velikost už +- souhlasila,délka vnItřní strany nohavic 86cm.Třetí taky asi +- W40, vnitřní délka nohavic 91cm....DDDDDDD)))))))))))))NO NEKUPTE TO ZE SEKÁČE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Ačkoliv na webu bylo zboží označeno jako skladem, tak byla objednávka zrušena s tím, že skladem není.....

Doba dodání snad 14 dní je mimo realitu online obchodu

• již po několikáté nabízí co vubec nemají

Po objednání dvou kusů zboží mi obchod napsal, že jeden druh zboží je již vyprodaný i přesto, že v nabídce byl. Teď mám obchod hodnotit, i když mi zboží ještě ani nedorazilo ve slíbeném termínu... Tady asi není ani co hodnotit...

Nejprve napsali dostupnost 10 dní, pak to zkrátili na 4 a nakonec objednávku stornovali. Tak se stalo, že i když jsem si objednala zboží jinde, do vánoc už nedojde.

Žádné zboží jsem neobdržela.

měsíc jsem čekala na zásilku abych zjistila že to je přeobjednané z číny!!! super obchod

Reakce obchodu RitaVita.cz

Dobry den,

mrzi nas Vasa nespokojnost ale pri zhliadnuti Vasej objednavky sme dodrzali vsetky datumy, o ktorych sme Vas informovali.
    Vasa objednavka bola prijata v sobotu 17.11.2018 nasledne bola potvrdena v pondelok 19.11.2018. V emaile o potvrdeni sme Vas informovali o doruceni Vasej objednavky do 10 pracovnych dni. Vasa objednavka bola odoslana 3.12.2018 = 10. pracovny den od potvrdenia.
    Z Ciny rozhodne nepreobjednavame tovar a mesiac sa tiez necaka.
    V kazdom pripade zelame pekny den.

• Zboží mělo dorazit do deseti dnů. Už je to víc.

Reakce obchodu RitaVita.cz

Dobry den,

Vasa objednavka bola prijata 15.11.2018 a potvrdena nasledujuci pracovny den 16.11.2018. V emaile o potvrdeni sme Vas informovali o doruceni Vasej objednavky do 10 pracovnych dni. Vasa objednavka bola odoslana 28.11.2018 = 8. pracovny den od potvrdenia.

• - pěkné zboží
    • - objednané zboží nebylo skladem (velikost)

Objednala jsem, za 2 dny přišel mail, že zboží v objednané velikosti není skladem a objednávku ruší. Za další dva dny už opět zboží ve mnou požadované velikosti nabízeno v e-shopu.
    Nepůsobí to na mě příliš důvěryhodně. Škoda.

Obchod podává nepravdiné údaje pod názvem zimní je zimní bunda a ne lehká větrovka ještě že jsem si mohla sáhnout na balík a nezaplatila jsem ne malou sumu 3500kč.Hodnotím to na velký podvod!!