• Kvalita nabízeného značkového zboží se diametrálně liší od skutečného originálu

Velká pravděpodobnost , že po objednání značkového zboží obdržíte nakonec velmi nepovedený plagiát.....

Dobry den,

velmi nas mrzi, ze ste neboli spokojny s kvalitou dodaneho tovaru.V tomto pripade mate moznost vratit doruceny tovar do 14 kalendarnych dni a peniaze Vam vratime spat na bankovy ucet.

Ohladom kvality tovaru by sme Vas chceli informovat, ze 100% nami ponukaneho tovaru su originaly.

• Rozměry výrobku neodpovídaly označení.

• Příznivá cena
    • Drahá doprava do ČR

V případě reklamace levnějších oděvů, nemá ani pro cenu dopravného do SR a času stráveného balením smysl. Velikosti objednaných plavek zcela neodpovídají evropským velikostem uváděných v tabulce.

Nemohl jsem se na Vámi udávané tel. číslo dovolat. Přes píse,ný požadavek el. poštou jsem jiné tel číslo dovolat.
    Škoda, jinak bych si uvedenou bundu určitě koupil.
    Mějte se. JK

Dobry den,

Nasa zakaznicka linka +421 940 922 382 je dostupna kazdy pracovny den od 9:00 - 16:00. Ak ste sa nedovolali na nasu zakaznicku linku, tak mohli nastat jedine 2 moznosti.
    1. Snazili ste sa nas zastihnut mimo pracovnej doby
    2. Telefonne cislo bolo obsadene z dovodu vybavovania ineho zakaznika.V tomto pripade staci zavolat znova za 2-3 minutky alebo zaslat email, na ktory Vam odpovieme najneskor do 24 hodin.

Dorazila jiná barva ,než jsem si objednal

třikrát mi zrušili část objednávky, že nemají objednanou velikost, přitom na stránkách se znovu moje velikost objevila, po čtvrté objednávce jsem zvedla telefon, domluvila se, co vlastně skutečně mají, slíbili že dodají, ale zboží dodnes nedošlo.

Dobry den,
    ospravedlnujeme sa Vam za skutocnost, ze Vami objednany tovar bol vypredany. Nasledne sme sa po telefonickom rozhovore dohodli na doplneni Vasej objednavky. Vasa objednavka bola doplnena a potvrdena 2.5.2018. Od tohto momentu treba pocitat s dobou dorucenia 10 pracovnych dni ako je uvedene pri kazdom produkte.

Vasa objednavka Vam bude v tomto termine s urcitostou dorucena.

Pekny den zelame.

• dlouhá dodací lhůta
    • Zbozi NEDORAZILO !! do 11.04.2018 ani po urgenci

Tento obchod vžádném případě nedoporucuji !!!!!

• Neaktualizovane data na stranke

• Nizke ceny
    • Postovne
    • Dlouha doba dodani

Objednavka potvrzena, zbozi zatim nedorazilo.

Nabizeji obuv za nizke ceny, ale zbozi ve skutecnosti nemaji. Je to na hrane podvodu. Rozhodne neseriozni a neprofesionalni.

Objednal jsem si zboží, které na webových stránkách obchodu bylo uvedeno, že je dostupné. Z hlediska toho jsem i kalkuloval s poštovným celkovou cenu, zda se mi objednávka vyplatí. Z obchodu mi napsali, že dvě polotrička nemají k dispozici, ačkoli původně byly na webu uvedeny, že jsou dostupné. Býval bych očekával e-mail s omluvou a s dotazem, zda si přesto přeji, aby byla objednávka uskutečněna. Toho jsem se nedočkal. Dle mého názoru se jedná o klamání zákazníka.

Už je to 3 týdny a pořád nic nedošlo.

• Veci vystavené pak nemeli.

Objednal jsem dvoje boty. Na jedny mi suse zrusili objednavku. Divny e-shop. Nedoporucuji.

• Zboží je nepravé

Dobry den,
    dovolime si nesuhlasit.V pripade, ze mate dojem ohladom neoriginalneho tovaru, tak ho mozete vratit do 14 dni bez udania dovodu.
    Mate moznost dat skontrolovat tovar kompetentnemu uradu, ktory Vam vyda osvedcenie o pravosti resp. nepravosti.

Kludne tak mozete urobit, nakolko predavame vyhradne 100% originaly.

• Dnes 12.12.2017 je to už patnáctý den od objednání a zboží stále nemám.

Nabízí zboží které nemají skladem, objednávku zruší a zboží je stále na stránkách obchodu uvedeno skladem.

• jak psali ostatní, zboží jsem objednal, za dva dny obchod objednávku zrušil pro nedostupnost zboží.
    • cena zboží byla výrazně pod ostatními nabídkami
    • nespolehlivý obchod

• Podvodníci
    • Ceny po slevě jsou původní ceny, pouze přepálí původní cenu.

• Zboží nedorazilo