Objednal jsem zboží, hned mi poslaly podklady pro zaplaceni. Jakmile jim došla platba, tak me informovaly, že zboží nemaji, že mají záměnu ve skladě. Nadšený jsem nebyl a čekal zase na penize a objednal jinde

• ŽÁDNÉ!!!
    • DOPORUČUJI NEOBJEDNÁVAT!!!
    • ZBOŽÍ MĚLI UVEDENÉ JAKO DOSTUPNÉ, TERMÍN DODÁNÍ MĚLI STAČIT, NÁSLEDNĚ NAPSALI, ŽE Z DŮVODU INVENTURY NEJSOU SCHOPNI DODAT!!!
    • OBJEDNÁVKU AUTOMATICKY STORNOVALI A JÁ MUSEL NA POSLEDNÍ CHVÍLY SCHÁNĚT OBJEDNANÝ STŘEŠNÍ BOX.
    • OBCHODU SE VYHNU OBLOUKEM

Reakce obchodu Richsport.cz

Vážený pán Marek Polívka,
    je nám ľúto, že máte na náš obchod takýto názor, ale pre úplnosť musíme uviesť nasledovné:
    - dňa 3.1. ste si u nás objednali tovar s dostupnosťou do 5 pracovných dní od objednania
    - v objednávke ste uviedli Vašu podmienku doručenia do 3 pracovných dní /v opačnom prípade o objednávku nemáte záujem/
    - vzhľadom k tomu, že sme dňa 3.1.mali inventúru, tak doručenie do 3 pracovných dní nebolo v našich možnostiach. Doručenie do 5 pracovných dní /ako sme mali uvedené pri produkte/ by sme bez problémov dodržali
    - obratom /hodinu po vytvorení Vašej objednávky/ sme Vás informovali o aktuálnej situácii
    Z uvedeného jasne vyplýva, že sme postupovali maximálne korektne a z tohto dôvodu nerozumieme Vašej recenzii.
    Každopádne sa Vám opätovne ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie. V budúcnosti Vás poprosíme o väčšiu pozornosť pri našej skladovej dostupnosti uvedenej pri každom produkte, aby sme predišli takýmto nedorozumeniam.