• Hodinky jsem po vyzkoušení vrátil, z důvodu velmi špatné viditelnosti displeji. Již 3 týdny čekám na vrácení peněz za zboží. Ostatní eshopy vrací peníze ihned po přijetí zboží zpět.

• 100% OK

Cena, rychlost, ochota, vše bylo v pořádku a na jedničku s hvězdičkou

• žádný problém vše OK,

• Super komunikace, trpělivě zodpovězeny dotazy k výrobky.

Dobrá cena, rychlé dodání, žádné problémy. Doporučuji

• přívětivé ceny
    • požadovaný sortiment skladem
    • rychlé doručení

Pokud se sami neozvete nic se o své objednávce nedozvíte nakonec vám řeknou že zásilka přišla poškozená a už žádná jiná není.

• Rychlé doručení

Vše v pořádku, obchod doporučuji

Naprostá spokojenost

Super rychlé vyřízení objednávky.

Dobrá komunikace

Eshop zvolil spatneho přepravce 123kuryr a ten mi bohužel zásilku nedorucil.Nova zásilka nestihla dorazit včas.

• vůbec nic

Nechci být zlá, ale... - tento obchod je zatím ten nejhorší e-shop, kde jsem měla tu "čest" nakupovat. Pokud se máte alespoň trochu rádi - doporučuji nakoupit zboží u konkurence.

Zboží jsem objednala a údajně mi bylo ještě ten den odesláno. Bohužel během nesčetných urgencí mi vždy chodily pouze neurčité odpovědi typu "urgujeme u dopravce a omlouváme se", ale nic víc. Až dnes, co jsem napsala, že buď mi objednávku doručí do zítřka, nebo budu požadovat své peníze zpět (které mi mimochodem během té celé zbytečné doby mohly vydělávat další peníze), konečně firma vyšla s pravdou ven, že prý zasílali objednávky s jakousi (pro mne prapodivnou) firmou 123kurier (cože? To jako vážně? A za to jsem zaplatila za poštovné 129,- CZK, když u ostatních eshopů platím max 99 či 79 CZK za dopravu s normálními společnostmi jako dpd či gls, které narozdíl od tohoto "špatného vtipu 123kurier" fungují?) a že spediční firma má jakési problémy a nyní už posílají zásilky s DPD. Považuji to od firmy RichSport za velice neseriózní jednání. Chápu, že mohou problémy se spediční firmou nastat, ale proč to firma nepřiznala hned a narovinu a pouze mne vodili více jak týden "za nos", že údajně firmu "urgují" a v konečném důsledku mi nebude doručeno stejně vůbec nic?! Proč nemohli hned poslat nové zboží s normální spediční firmou, která doručuje zboží ve standardním časovém horizontu, když o problémech moc dobře věděli a pouze mlžili?!!!! Neskutečně neseriózní jednání!! Mohla jsem si ušetřit spoustu svého drahocenného času a zbytečných urgencí a dávno nakoupit produkt jinde, vzhledem k tomu, že na něj kvůli mému brzkému odjezdu do zahraničí na několik měsíců docela spěchám a díky neserióznosti společnosti teď budu nejspíše odjíždět bez něj. Opravdu ubohé jednání, které rozhodně neočekávám u e-shopu, který funguje podle obchodního modelu 21. století! Další věc - pokud se rozhodnete i přesto u společnosti nakoupit - rozhodně neplatit nic předem. Teď jsem jen zvědavá, jak rychle mi dorazí mé peníze zpět na kartu a zda-li vůbec dorazí a nebudu nakonec muset své peníze vymáhat přes banku. Tato objednávka byla má velká chyba a zkušenost bych zhodnotila jako "skanzen obchodního modelu z (v lepším případě) druhé poloviny minulého století". Rozhodně - bohužel - tento obchod velice NEDOPORUČUJI!!

PS - sice se tváří jako český eshop, ale veškerá komunikace probíhá ve slovenštině, což komunikaci v případě problémů také moc neusnadňuje... opravdu, pokud se máte rádi - nakupte jinde. Takto zklamaná a znechucená (a vytočená) jsem hodně dlouho nebyla. Firma dle mého názoru celou dobu moc dobře věděla, co se děje a pouze mne vodili více jak týden za nos. "Děkuji pěkně" za tuto zkušenost.

Vážená paní Isabella ***editováno***,
    snažili jsme se Vám vysvětlit situaci, do které jste jsme se dostali, ale zjevně ani po 20ti dlouhých emailech se nám to nepodařilo. Víc to nemá cenu rozebírat, takže po stykrát Vám napíšeme, že se velice omlouváme. K ostatním Vašim nekorektním věcem o nevrácení peněz nemá smysl cokoli psát.
    Spediční službu 123kurýr jsme během 48 hodin vyměnili jakmile jsme se dozvěděli o jejich problémech. Bohužel při 10 zásilkách jsme neuměli zboží poslat znovu spediční službou, protože jsme neměli dostatečnou skladovou zásobu, takže musíme čekat na vrácení zboží.
    Určitě jsme pochybili, svou vinu jsme několikrát přiznali, ale pro Vás to bylo všechno zbytečné...

• Zboží ojednáno 9.9.2023, poté urgováno pro nedodání. Ze strany e-shopu mělo následovat přověření, neb zásilka je prý u dopravce. Dnes je 20.9.2023 a zboží stále nikde a ani informace z e-shopu. Objednávku tedy ruším a více zde neobjednám.

Reakce obchodu Richsport.cz

děkujeme za Vaši objednávku a omlouváme se za komplikace způsobené externí spediční službou, ve které nastaly vážné problémy a museli jsme ji během 24 hodin vyměnit. Bohužel některé objednávky (jako i ta Vaše) se již vyskladnila a nebylo ji možné vrátit zpět. Spediční službu každý den urgujeme, aby okamžitě sjednala nápravu.
    Ještě jednou se Vám moc omlouváme.

• Nizke ceny
    • Dlouhe dodaci lhuty
    • Na podpore nerozumi cesky

Reakce obchodu Richsport.cz

děkujeme za Vaši objednávku a omlouváme se za komplikace způsobené externí spediční službou.
    Ještě jednou se Vám velmi omlouváme za způsobené komplikace.

Velmi rychlé dodání

• Rychlost dodani

rychlé dodání

Během pěti dní od objednání, z toho dva dny byly sváteční, bylo autíčko dodáno. Spokojenost. Věřím, že se vnoučkovi bude líbit.