Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s cenou zboží i s rychlostí dodání z našeho eshopu spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Kvalita, rychlost

Dobrý večer Vladislave,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný večer, Honza - Revilo auto.

• vše ok.
    • není

Velmi spokojen.

Dobrý den Jaroslave,

• ok

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto.

• Doručeno druhý den

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

všechno OK.

Dobrý den Jane,

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

Obchod vřele doporučuju.. jsem velmi spokojený

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za krásné hodnocení. Těší nás, že jste byl s naším obchodem i s dodaným zbožím spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Tadeáš - Revilo auto.

• individualni pristup a vstricnost

Dobrý den Martine,

děkujeme za parádní hodnocení. Těší nás, že jste byl s naším obchodem i jednáním spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

• Levný, rychlý, výborná komunikace. DOPORUČUJII

Dobrý den Ladislave,

děkujeme za krásné hodnocení a doporučení. Těší nás, že jste byl s naším obchodem spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Perfektní obchod

Dobrý den Martine,

děkujeme za super hodnocení. Těší nás, že jste byl s naším obchodem spokojený a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

• Velký výběr
    • Rychlá expedice

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za bezvadné hodnocení a doporučení . Těší nás, že jste byl s rychlostí dodání z našeho obchodu spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Rychlé doručení
    • Zboží skladem

Objednávám pravidelně a vždy spokojenost.

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za perfektní hodnocení a doporučení . Těší nás, že jste byl s rychlostí dodání v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• Rychlost,velký výběr

Doporučuji,nakupuji pravidelně

Dobrý den Miloši,

děkujeme za bezvadné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit na další spolupráci.

Přeji příjemné odpoledne, Ondra - Revilo auto

• kominikace

Dobrý den Marku,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání i s komunikací spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto

• Zbozi bylo mi bylo rychle doruceno.

Dobrý den Martine,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod v budoucnu opět obrátíte.

Přeji příjemný den, Oliver - Revilo auto

Můj první nákup a vše v pořádku. Dokonce pán i zavolal a ověřil zda jsem objednávku provedl na správné auto.

Dobrý den Vladimíre,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s naším jednáním spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Honza - Revilo auto

• odborně poradí
    • doručeno hned druhý den

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s naším zákaznickým servisem i s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

• rychlé doručení

Maximální spokojenost.

Dobrý den Jakube,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Perfektni

Dobrý den Václave,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný nedělní den, Ondra - Revilo auto.

• Rychlá expedice
    • Přehledný e-shop
    • Poradili

Dobrý den Davide,

děkujeme za fajnové hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i se zákaznickým servisem spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.