• Těžko mohu objektívně posuzovat,když zkušenost byla jedna položka a když jsem si ji objednal,tak jsem následně byl informován,že ji nemohou ve skladu najít...

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za tuto nepříjemnost – Vámi objednané zvířátko bylo opravdu ve skaldu zaměněno s jinou položkou a nebylo tedy možné Vámi požadované vyskladnit.
    Pokud k takové situaci dojde, tak se snažíme stejně jako Vás zákazníka co nejdříve informovat.
    Objednávku jste na základě naší informace stornoval.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

• Opravdu dlouhaaaa doba dodani..

děkujeme za Vaši reakci.
    Objednávku jste vytvořila 17.08.2021 v 14:41:13 hod. – u položky, kterou jste si objednala byla informace, že ji odesíláme do TŘÍ pracovních dnů – jako platbu jste si vybrala PLATEBNÍ KARTOU – peníze nám byly připsány na náš účet 18.08.2021 a 19.08.2021 Vám bylo zboží odesláno.
    Vše jsme tedy zvládli do DVOU pracovních dnů a to je o JEDEN den dříve, než jsme slibovali. Pokud by jste zvolila platbu DOBÍRKOU, tak by Vám bylo zboží odesláno 18.08.2021.
    Nerozumíme tedy Vašemu negativnímu hodnocení, kde uvádíte, že nás nedoporučujete a s poznámkou ,,Opravdu dlouhaaaa doba dodani“. Pokud se Vám tedy zdá, že odeslání do DVOU pracovních dnů (z důvodu, že jsme čekali na peníze od Vás) je tak strašně dlouhá dodací doba, tak se omlouváme, ale odeslání zboží telepaticky ještě nikdo nevymyslel.
    V žádném případě z naší strany nedošlo k žádnému pochybení a Vaše negativní hodnocení si v žádném případě nezasloužíme.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

Přišli věci nasypané v krabici. Nijak obalené, krabice nevyplněna.....Takže tužky tam lítaly jen tak. Je to škoda. Toto zboží zrovna potřebuje obalit proti poškození.

děkujeme za Vaši reakci.
    Dle Vámi zaslaných fotografií e-mailem je zřejmé, že se zásilkou nebylo zacházeno ze strany přepravce zrovna nejšetrněji. Přepravní krabice je značně zdeformovaná – v tomto případě by bylo lepší, pokud by jste takovou zásilku vůbec od ČP nepřebírala. Česká pošta by nám ji vrátila zpět a my by jsme ji v takovém stavu ČP vyreklamovali a Vám by bylo zasláno nové zboží.
    Zásilku jste převzala a jsme spolu domluveni, že poškozené zboží zašlete k nám a my Vám zboží vyměníme.
    Jak vylo zboží uloženo v přepravní krabici překontrolujeme podle ukládacího videozáznamu a pokud zjistíme, že náš zaměstnanec nebo brigádník pochybil, tak z toho vyvodíme důsledky.
    Omlouváme se za případné problémy – s pozdravem Tým REMA UH s.r.o.

• Zbytečně dlouhé čekání na zaslání platebních údajů při platbě bankovním převodem.

děkujeme za Vaši reakci.
    O skutečnosti, že platební údaje zasíláme po připravení zboží jste byl informován již při výběru této možnosti platby a uzavřením objednávky jste s tímto svobodně souhlasil – platební údaje se snažíme zaslat co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
    Vy jste si objednal zboží, u kterého bylo uvedeno, že ho zasíláme do PĚTI pracovních dnů, a že je skladem u dodavatele - bylo tedy nutné ověřit, zda Vámi vybranou položku má dodavatel opravdu skladem, aby bylo možné provést platbu.
    Pokud by jste objednávku nestornoval, tak by Vám bylo zboží dodáno přesně tak jak jsme uváděli a Vy jste s tímto souhllasil.

• rychlost dopravy
    • vstřícnost
    • nekvalitní
    • malé

Komunikaci a dopravu chválím, zboží ale nic moc - plastový koš na hračky je příliš malý, uzavíratelná hlava (oblouky) ryby hned praskla a vracet se mi to nevyplatí :(

děkujeme za Vaši reakci.
    Objednala jste si u nás ,,Koš látkový zvířátko 6 druhů“ a zde uvádíte, že hodnotíte koš plastový – zřejmě jste si tedy chtěla hodnotit jinou dodávku zboží, protože od nás Vám byly dodány koše látkové.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

Na Heureka osobní odběr zdarma, ve skutečnosti zpoplatněn.

děkujeme za Vaši reakci.
    U dopravy na Heuréce máme uvedeno, že je osobní odběr zpoplatněn částkou 29,-Kč – tuto informaci jste zřejmě přehlédnul. Při uzavírání objednávky jste si vybral osobní odběr, u kterého byla uvedena částka 29,-Kč a Vy jste výběrem této možnosti s poplatkem dobrovolně souhlasil.
    Osobní odběr je zpoplatněn z důvodu manipulace zboží mezi našimi sklady a výdejním místem.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

• špatně zabaleno - obsah rozbitý !!!

děkujeme za Vaši reakci.
    Pokud Vám bylo doručené poškozené zboží, tak se omlouváme. Dle kamerového záznamu není zřejmé, že by od nás bylo chybně zabaleno. K poškození mohlo dojít během přepravy – pokud by jste nás na tuto skutečnost upozornil ihned po převzetí zásilky, tak by vše bylo vyřešeno k Vaší plné spokojenosti.
    Veškeré zásilky jsou pojištěné, ale je potřeba o případných problémech informovat dodavatele co nejdříve po převzetí zásilky – v případě, že je zásilka viditelně poškozena, tak je nutné sepsat s přepravcem protokol o poškození a vše nafotit a poté informovat dodavatele – v případě, že je zboží poškozené uvnitř zásilky, tak je nutné ihned po převzetí a otevření balíku poškozené zboží a jeho uložení nafotit a poté informovat dodavatele. Při poškození zboží zajistíme výměnu nebo stáhneme zboží a vrátíme peníze - Vy jste nám tuto šanci na nápravu nedal.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

• Objednávku převezme, ale pak ani slovo, 6 dni a zboží nikde...

děkujeme za Vaši reakci.
    Objednávku jste vytvořila 26.04.2021 v 10:24:41 a následně Vám bylo zasláno potvrzení objednávky – u zboží (náhradní díl Bruder) bylo uvedeno: SKLADEM: ANO u DODAVATELE - Zasíláme do 10 pracovních dnů.
    Zboží jste vložila do košíku a s touto dodací dobou jste souhlasila – zboží by Vám tedy mělo být správně odesláno do 10.05.2021 (to je 10. pracovní den) – my Vám zásilku odešleme 06.05.2021 a tím vše splníme dříve, než slibujeme.
    Z naší strany NEDOŠLO k žádnému pochybení a Vaše negativní hodnocení si tedy v žádném případě nezasloužíme.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

• Obchod reagoval na me informace, ale řešení nepřišlo.

Objednala jsem si teckovany blok - bílé stránky, černé tečky- viz i detailní foto u produktu a přišel mi sešit tmavozeleny kompletně, tj. I vevnitř, takže přes tu tmavě zelenou nejsou tečky skoro vidět... na cvičení krasopsani a míchání barev je mi k ničemu:-(

děkujeme za Vaši reakci.
    25.03.2021 jste nám psala informaci, že byly v zápisníku jiné barvy listů, než jste předpokládala. Dále jste uvedla, že Vaše dcera již do zápisníku začala psát – nikde jste neuvedla, že si přejete zápisník vrátit nebo vyměnit.
    V odpovědi na Váš e-mail jsme se Vám omluvili a k položce jsme doplnili informaci, že vnitřek je v barvách zápisníku.
    Z důvodu, že Vaše dcera dle Vašich informací již začala do zápisníku psát, tak nebylo možné provést výměnu a ani vrácení peněz. Pokud by byl zápisník nepoužitý, tak by jsme Vám tyto dvě možnosti automaticky nabídli.
    Předem děkujeme za pochopení – Tým REMA UH s.r.o.

Zboží přišlo včas, ale nebylo patrně dostatečně zabalené, protože některé díly na objednaném autíčku byly popraskané a poškozené.

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za tuto nepříjemnost. Během přepravy větších a křehčích položek může dojít k poškození produktů - pokud jsme o tom informováni, tak vše řešíme k úplné spokojenosti zákazníka. Z Vaší strany jsme tuto šanci na nápravu nedostali.
    Pokud Vám bylo doručeno zboží, které nebylo v perfektním stavu, tak jste nás měla ihned po převzetí zásilky kontaktovat a vše by bylo na naše náklady vyřízeno, buď výměnou zboží nebo stažení zpět a vrácení peněz nebo s Vámi dohodnutou slevou.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

• Když jsem zboží objednávala, bylo skladem ale později mi volal pán, že skladem není a nebylo ani po týdnu... za mě zklamání, jelikož jsem ho potřebovala dát jako dárek

děkujeme za Vaši reakci.
    omlouváme se za nedodanou stavebnici, která byla evidovaná jako skladem, a u které došlo zřejmě k záměně s jinou položkou.
    O této skutečnosti jsme Vás informovali.

Nic moc to nefunguje.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Dne 17.12.2020 jste si u nás objednala (PIATNIK Míchačka na karty s klikou) - 18.12.2020 Vám bylo zboží odesláno a 21.12.2020 vás Česká pošta informovala o připravené zásilce k vyzvednutí – zásilku jste si vyzvedla 30.12.2020.
    Z naší strany tedy nedošlo vůbec k žádnému pochybení – do dnešního dne jste nás ani o žádném problému neinformovala.
    Myslíme si tedy, že si Vaše negativní hodnocení nezasloužíme.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

Zboží dorazilo v pořádku, avšak způsob balení je velmi neprofesionální. Původně zvolený druh dopravy byl zamítnut z důvodu, že zásilka je příliš veliká, i když rozměry výrobku souhlasili s parametry pro daný druh dopravy. Po potvrzení objednávky tedy bylo nutné využít jiný druh s navýšením ceny (toto obchodník avizuje i na svých stránkách). Zboží nakonec však dorazilo ve velmi použité krabici, která byla přibližně 2x větší než samotný výrobek. Zároveň komunikace po telefonu nebyla příliš vstřícná ze strany prodejce.

děkujeme za Vaši reakci.
    Je pravdou, že rozměry výrobku odpovídaly požadavkům pro Zásilkovnu, ale v některých případech je bohužel nutné použít kartón, který rozměry výrobku navýší.
    Chceme Vás ujistit, že není v našem zájmu takto postupovat, ale někdy to okolnosti opravdu vyžadují.
    Omlouváme se za případné problémy.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

• Zboží neodpovídalo zveřejněné fotografii.Bylo odlišné a nehezké.

děkujeme za Vaši reakci.
    Objednala jste si u nás plyšového tygra, který Vám byl i dodán. Do dnešního dne jste nás nekontaktovala s žádným problémem ohledně rozdílu mezi fotografií a skutečností. Pokud se Vám tedy dodaný plyšák nelíbí, tak máte možnost odstoupit od smlouvy.
    V žádném případě není našim úmyslem zobrazovat zkreslující fotografie – vždy, když nás zákazník na takový rozdíl upozorní, tak ihned sjednáváme nápravu a zákazníkovi vše vyřídíme k jeho spokojenosti.
    Takto by jsme postupovali i ve Vašem případě – pokud by jste nám ovšem takovou možnost dala.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

Zboží nezodpovídá jsi)ou to moc měkké folie i když tam psali že jsou 250 mic nejtvrdčí holič ale skutečnost není tak co je psáno

děkujeme za Vaši reakci.
    Popis k tomuto produktu SENCOR dodal přímo výrobce SENCOR – budeme ho tedy o Vaší připomínce informovat s tím, aby Vás kontaktovali a celou záležitost s Vámi dořešili.
    Pokud opravdu došlo k pochybení, tak vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

Neviděla jsem, co přesně objednavam. Zboží, které jsem chtěla nebylo, výběr přes telefon jiné varianty. Přišla mi kabelka na doklady, měla jsem za to ze objednavam nákupní tašku. Škoda

děkujeme za Vaši reakci.
    Objednala jste si Tašku sovičky 6 barev, u které byl uveden tento popis: Látková taška se sovičkami. Taška má popruh pro nošení přes rameno. Popruh je nastavitelný. Rozměry tašky cca 23 x 18 x 6 cm (bez popruhu). Baleno v sáčku.
    Z popisu tedy vyplývá mimo jiné, jaké jsou rozměry výrobku a lze tedy předpokládat, že se nejedná o nákupní tašku.
    Tento produkt je v 6-ti barevných kombinacích – Vy jste si do poznámky uvedla variantu C a E – tyto varianty nebyly dostupné a byly Vám telefonicky nabídnuty varianty dostupné. Telefonicky jste souhlasila s náhradní variantou a opravou množství.
    Myslíme si tedy, že z naší strany nedošlo k žádnému pochybení a Vámi udělené negativní hodnocení není spravedlivé.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

Rychlá dodávka. Jedna hračka byla poškozené a odpověď z obchodu mi přišla v angličtině, kterou bohužel neumím.

děkujeme za vaši reakci.
    Velice nás mrzí, že Vám přišla jedna hračka nefunkční. V žádném případě Vám, ale nemohl být zaslán z naší strany e-mail v angličtině – ZÁSADNĚ komunikujeme jen v ČESKÉM JAZYCE – jsme výhradně ČESKÁ firma s dlouholetou tradicí a velmi potivým přístupem k zákazníkům. Pokud Vám tedy nefungují e-maily, tak nás kontaktujte telefonicky (773 673 334) a Váš problém vyřešíme telefonicky.
    Je velká škoda, že jste nevyužil telefonického kontaktu, protože jinak by jsme od Vás negativní hodnocení zřejmě nedostali.
    S pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

Velká nespokojenost, zboží přišlo ve zbytečně velké krabici která nebyla ničím vyložená, tudíž se v ní věci volně pohybovaly a byly dost pokrčené.

Reakce obchodu REMA UH

děkujeme za Vaši reakci, která nás ovšem překvapila, protože jste nás o žádném problému neinformoval.
    Pokud tedy bylo některé zboží přepravou poničeno, tak nás prosím o tom informujte a vše na naše náklady rádi vyměníme a napravíme k Vaší plné spokojenosti.
    Za případné problémy se omlouváme a jsme s pozdravem – Tým REMA UH s.r.o.

• Cena poštovného

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vše jsme prověřili a žádné pochybení z naší strany u Vaší objednávky jsme neshledali. Z Vaší strany jsme taky do dnešního dne nezaznamenali žádnou komunikaci k nám ohledně jakéhokoliv problému.
    Objednávku jste uskutečnila 29.06.2020 v 21:45:19 a zboží Vám bylo odesláno 01.07.2020 a poté Vámi bez námitek vyzvednuto.
    Pokud tedy nastal jakýkoliv problém s dopravou nebo dle Vašeho názoru došlo z naší strany k pochybení, tak nás prosím kontaktujte a my vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    S pozdravem Tým REMA UH s.r.o.

• mají špatně prolinkovaný produkt, na heurece chcete piatnik karty ale na eshopu z toho je bonaparte

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vaši objednávku jste uzavřel přímo na přes HEURÉKA KOŠÍK. Položky do jednotlivých kategorií na Heuréce se automatem párují podle názvu – opravdu se může stát, že některé zboží se chybně do kategorií napáruje. Vždy je lepší, když si správnost zboží ověříte přímo v e-shopu, který nabídku do Heuréky zasílá - u nás na e-shopu je podle popisu a fotky zřejmé, že se jedná o karty BONAPARTE.
    Necháme tedy na Heuréce tento produkt prověřit a správně napárovat.
    Pokud nejste s nakoupeným produktem spokojen, tak máte nárok na vrácení.
    S pozdravem Tým REMA UH s.r.o.