• Nízké ceny.
    • Bez předchozího upozornění zaslán jiný produkt.
    • Zboží dorazilo v již použité krabici, která se rozpadala a byl na ní nalepen i nějaký jiný adresní lístek.
    • Na stránkách jsou chyby ohledně dostupnosti zboží.
    • Omezený sortiment -> "V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží."

Po reklamaci zaslaného jiného zboží přišel email s omluvou, že objednaný produkt není již k dispozici, ačkoli byl uveden na faktuře. Zboží jsem samozřejmě mohla vrátit, ale v předvánočním čase jsem nechtěla trávit čas na poště.

Reakce obchodu Reflexbaby.cz

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši recenzi našeho e-shopu. Ještě jednou se omlouváme za zaslání jiného autíčka. Jak jste sama napsala, v tomto předvánočním čase jsme ve spěchu omylem sáhli po jiném - úplně tvarově a barevně stejném autíčku, jen značka výrobce automobilu se lišila, za což jsme se hned omluvili a nabídli Vám výměnu, kterou jste však odmítla. Co se týká stavu doručení krabice, tak pokud byla poškozena, neměla jste balík od dopravce přebírat nebo jste měla alespoň sepsat s kurýrem protokol o poškození zásilky, jak k tomu vyzýváme v emailu informujícím o odeslání zásilky. Co se týče Vaší poznámky o omezeném sortimentu, je pravda že teď 10 dní před Vánoci je už dost produktů vyprodaných, snažíme se však postupně naskladňovat další.
    Přejeme Vám i všem našim dalším zákazníkům krásný a především klidný adventní čas.
    Reflexbaby.cz

• Nedoruceno za cenu kterou jsem si objednala
    • I po domluve ze to odeslou za objednanou cenu, prislo to za cenu spatnou
    • Saticky vubec nevypadaji jak na fotografii od prodejce, a uz vubec ne za tu cenu

Nedoporucuji.

Reakce obchodu Reflexbaby.cz

Vážená zákaznice,

ještě jednou se Vám velice omlouváme za pochybení. Nicméně jsme Vám chtěli přeplatek vrátit na Váš bankovní účet, na což jste nám odpověděla, že Vám o těch 40 Kč zase tak nejde a číslo účtu jste nám neposlala, tudíž jsme Vám přeplatek ještě nemohli poslat.

Dále jste nám v telefonátu sdělila, že se Vám ty šatičky nelíbí a že byste za ně dala maximálně 100 Kč, proto Vám níže posíláme odkaz na porovnání cen, v jakém cenovém rozmezí se Vámi zakoupené šatičky běžně pohybují.

Pohybují se v rozmezí 300 – 400 Kč. Vám jsme je dodali za 268 Kč a jsme připraveni Vám z této částky ještě těch 40 Kč obratem vrátit, jakmile nám zašlete číslo účtu.

Znovu Vám ještě připomínáme, že pokud se Vám šatičky opravdu nelíbí, máte možnost do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy a my Vám za ně peníze vrátíme.

Dejte nám tedy prosím vědět, jakou možnost jste zvolila.
    Děkujeme.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Reflexbaby.cz