bez problémů

• Kvalitni zbozi

• Vstricny pristup
    • Ochota
    • Prehlednost

Spolehlivy obchod,vstricny pristup,ochotnost sehnat jine zbozi,cena

Není to žádná katastrofa, ale moc spokojený nejsem. Předně dodací lhůta. V dnešní době internetových obchodů je člověk zvyklý div ne na online rekaci. Chápu, že to nejde vždycky, zvlášť když to prodejce asi nedělá jako hlavní zaměstnání, ale aby se někdo objednávkou začal zabývat až skoro týden po zaplacení je skoro dost. Krom toho jsem dostal sice podobný ale přece jen jiný opalovací olej než jsem objednal. (pro upřesnění, objednal jsem ATOK Opalovací olej Karotenoidy OF15 200 ml a dostal jsem ATOK Opalovací olej Karotenoidy OF15 200 ml pro děti). Protože svůj účel splní stejně nebudu ho reklamovat, ale jak píšu - moc spokojený nejsem.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení nákupu u nás. Objednával jste však produkt, který nebyl uveden jako skladem, ale byl na objednání s termínem naskladnění 3-5 pracovních dní. Naskladnili jsme ho 4. pracovní den po Vašem objednání a ještě tentýž den předali přepravci, který Vám ho hned v pondělí doručoval, avšak bezúspěšně. Poté byla zásilka uložena na poště až do pátku, než jste si ji vyzvedl, tím se tedy doručení prodloužilo o celý týden - viz detail Vaší zásilky : https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=DR2312251909U

Reflexbaby.cz

• rychlost dodani, prijatelna cena, moznost vyzvednuti v zasilkovne (levnejsi doprava)

Vše v pořádku.

• Komunikácia

Tovar bol odoslaný a doručený pomerne rýchlo. Žiaľ chýbala jedna položka z balíčka. Obchod rýchlo zareagoval a chýbajúcu položku odoslal.

• Přehlednost
    • Dobré ceny
    • komunikace skvělá

• asi nejlevnější na výrobky od EONE na internetu
    • bohužel u některých výrobků je již při dodání velmi krátká doba expirace - půl roku

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jelikož Eoné je přírodní kosmetika, má standardně u většiny svých výrobků dobu expirace 6 -9 měsíců.

Reflexbaby.cz

Perfektní komunikace, maximální spokojenost, všem doporučuji

• Skvělé ceny
    • Spolehlivost

vytvořila jsem objednávku, zaplatila předem a uvědomila si, že věc kterou objednávám má krátkou dobu spotřeby, a že ji budu potřebovat až zadlouho. Paní jsem zavolala a vše vyřešila bez sebemenších problému. Peníze také dorazily v pořádku.

• Vstricny pristup
    • Siroka nabidka

• Velký výběr zboží
    • Kvalitní a pěkné zboží
    • dobré ceny
    • Nešlo mi zvolit způsob dodání "zásilkovna", musela jsem využít dopravu domů

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši kladnou recenzi našeho eshopu. Jsme rádi, že se Vám naše nabídka zboží líbí.
    Jako způsob doručení do výdejního místa nabízíme doručení na pobočky Uloženky a do DPD Pickup.

S pozdravem a přáním pěkného dne

• Zboží za nízké ceny.
    • Možnost vyzvednutí v ulozence.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

• Rychla a skvela komunikace s obchodem

Super komunikace, potrebovala jsem vedet podrbonost o zbozi, kterou mi v jinem e-shopu nebyli schopni sdelit. Zbozi krasne, ceny moc fajn.

vše zafungovalo, jak mělo.

• Nízké ceny.
    • Bez předchozího upozornění zaslán jiný produkt.
    • Zboží dorazilo v již použité krabici, která se rozpadala a byl na ní nalepen i nějaký jiný adresní lístek.
    • Na stránkách jsou chyby ohledně dostupnosti zboží.
    • Omezený sortiment -> "V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží."

Po reklamaci zaslaného jiného zboží přišel email s omluvou, že objednaný produkt není již k dispozici, ačkoli byl uveden na faktuře. Zboží jsem samozřejmě mohla vrátit, ale v předvánočním čase jsem nechtěla trávit čas na poště.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši recenzi našeho e-shopu. Ještě jednou se omlouváme za zaslání jiného autíčka. Jak jste sama napsala, v tomto předvánočním čase jsme ve spěchu omylem sáhli po jiném - úplně tvarově a barevně stejném autíčku, jen značka výrobce automobilu se lišila, za což jsme se hned omluvili a nabídli Vám výměnu, kterou jste však odmítla. Co se týká stavu doručení krabice, tak pokud byla poškozena, neměla jste balík od dopravce přebírat nebo jste měla alespoň sepsat s kurýrem protokol o poškození zásilky, jak k tomu vyzýváme v emailu informujícím o odeslání zásilky. Co se týče Vaší poznámky o omezeném sortimentu, je pravda že teď 10 dní před Vánoci je už dost produktů vyprodaných, snažíme se však postupně naskladňovat další.
    Přejeme Vám i všem našim dalším zákazníkům krásný a především klidný adventní čas.
    Reflexbaby.cz

Spolehlivé jednání, rychlá komunikace, vstřícný přístup k dotazům, příznivá cena.

Moc pěkné zboží a jeho cena

• Výběr
    • Přehlednost