• Špatně zabaleno

• nereagují na emaily ohledně dotazů nebo připomínek k produktu.

Reakce obchodu Real Geek

omlouváme se za nepříjemnosti. Překontrolovali jsme naše emaily a bohužel jsme nenašli korespondenci s vaším jménem. Byli bychom vděční, pokud byste nám mohl dotaz či připomínku poslat znovu a my se budeme snažit rychle reagovat. Pokud byste byl ochoten přehodnotit svou recenzi po vyřešení, byli bychom vděční.

Děkujeme a S pozdravem,
    Nikol z Real Geek

• nekomunikují, ani infolinka ani email

V den kdy jsem dostal zboží jsem to hned reklamoval a bylo mi slíbeno, že se na to obratem podívají a už je to týden a nic, nulová komunikace..... už nikdy víc!!! Pro vysvětlení, objednal jsem dětskou mikinu velikosti M, u ní píšou délku 52cm, ta co mi přišla má délku cca 67cm takže k ničemu.

Tyden po uhrade objednavku nemam, dovolat se nelze - po 2 hodinach jsem stale prvni v poradi..na email nikdo neodpovida..

Nekvalitní material za takové peníze
    Polstar za 500 korun a vypadá otřesně a material je šílený

• Na zboží jsme čekali 14 dnů. V objednávce byly další věci zdarma, jako odměna za nákup, tak ty nedorazily vůbec.

• Vysoké ceny
    • Nekvalitní materiál
    • Nedoporučuji
    • Humimu se nelíbilo

V obchodě mají problém s objednávkami. Objednávku, kterou mi potvrdili a byla zaplacena mi zrušili, protože údajně již bylo zboží vyprodáno. Peníze vrátili, ale na e-shopu stále visí zboží jako dostupné v kamenné prodejně. Na dotaz na zákaznickou podporu mi bylo sděleno, že na zásoby v kamenné prodejně nemají dosah, ať kontaktuji kolegu telefonicky na jiném čísle. To asi madam ze zákaznické podpory provést nemůže, protože by to byl telefonát navíc. A tak zákazníka odkáže do potřičných mezí :-(

Reakce obchodu Real Geek

Omlouváme se za nepříjemnosti, které jste zažili při objednávání u nás.
    Vážíme si Vašeho zpětného hodnocení, které nám pomáhá zlepšovat naše služby. Je mi líto, že došlo k nesrovnalostem v dostupnosti zboží a komunikaci s naší zákaznickou podporou. Ujišťuji Vás, že se jedná o výjimku a budeme pracovat na tom, aby se podobná situace již neopakovala.

Pokud máte zájem o konkrétní produkt, ráda Vám pomohu najít vhodné řešení nebo alternativu.
    Děkuji Vám za trpělivost a doufám, že nám dáte šanci to napravit.

Nikol z RealGeek

• Celá objednávka stala jen na sešitu kdybych nezavolal sám kde objednávka stojí 5dni tak malý nemá ani k narozeninám dárek který si přál takže zklamání stačilo zavolat pane chybí nám dva sešity chcete počkat nebo chcete objednávku poslat za mě snaha 0...

Vážený zákazníku,

děkuji, že jste nás informoval o problému s vaší objednávkou. Omlouvám se za nedorozumění a zpoždění. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a je mi líto, že jsme tentokrát vaše očekávání nesplnili.

Ještě jednou se omlouvám za nepříjemnosti a děkuji za pochopení. Budeme pracovat na tom, aby se nám to neopakovalo. Pokud budete mít jakékoliv další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Nikol z RealGeek

Opět zbytečně předražené zboží pro děti, vadí mi tohle vydělávání na dětech, kterým se opravdu těžko říká ne

Reakce obchodu Real Geek

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a litujeme, že jste nebyl plně spokojen s Vaším nákupem u nás. Chápeme, že rozhodování o tom, co je nejlepší pro naše děti, může být často obtížné, zvláště když je v hře otázka hodnoty zboží.

Ceníme si všech našich zákazníků a jejich dětí a bereme na vědomí vaše obavy. Rádi bychom zdůraznili, že naše ceny jsou stanoveny na základě různých faktorů, včetně nákladů na výrobu, distribuci a udržení kvality zboží, které nabízíme. Kromě toho věříme, že naše zboží přináší hodnotu tím, že poskytuje zábavu, podporuje kreativitu a učení pro děti.

Snažíme se však stále posilovat vztahy s našimi zákazníky a jejich potřebami. Pokud máte konkrétní dotazy nebo obavy ohledně našeho zboží nebo cenové politiky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady pro vás.

Tým Real Geek

Plyšák se hned druhý den rozpáral;-((()

• Nevím o ní
    • 30.6.objednáno,11.7.stále nemám zboží.Dpd neeviduje dle odkazů žádnou obj.Zákaz.servis Real Geeku slíbila,že to prověří a ozve se.Musela jsem se opět ozvat já a prý se balíček ztratil dopravci a když chci vrátit peníze tak jejda balíček se najednou našel.Nevím co si o tom myslet,ale byl to první a poslední nákup.

Čekám už skoro měsíc na tričko.

Komunikace OK, rychlost OK, ale zboží je šunt. Jak po stránce materiálů tak provedení.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Trička sice byla poslaná jako náhodné, ale vzhledem k mým dost častým objednávkám jsem myslela, že mi přijde něco podobného, i když má syn velkou velikost. Trička která mi přišla jsou pro mě fakt hnusná. Takže vaše slevy a nabídky už nebudu brát na zřetel.

Na zbozi stale po 18 dnech od objednani cekam.

Obchod má problém sty že jejich věci po vyprání se zmenši proto bych na to upozornil zákazníky aby si když tak koupili vetši velikost

• poškozené zboží
    • špatná komunikace
  • Doručena jiná velikost trička, obsluha evidentně nevěnuje pozornost údajům zadaným v objednávce.