Vše bylo v pořádku, pouze mě mrzí, že tam nebyl český návod.
    Byl tam pouze polský a anglický.
    Jinak jsem byl spokojen.

Bohužel nabízené zboží neměli v uvedené barvě. Objednávka byla zrušena, protože mělo jít o dárek pro malou holčičku. Barva byla její "nejhlavnější" podmínka.

• rychlost, přehlednost, cena

• Na dronu jsem písemně požadoval černou barvu,přišla bílá

• Nebylo dodáno co bylo nabízeno a zaplaceno

Nebyla dodána bonusová baterie která byla k RC modelu. Nulová odezva na Email , nezvedání telefonu , žádná reakce na reklamační formulář

• Rychle, spolehlivě

• Bez problemovou komunikaci
    • Vše v pořádku

• žadné nemám ale ten rc vrtulník t40c mě potěšil věřím že výrobky a věci co prodáváte jsou suprové.

Líbí se mi zájem o rychlé vyřízení a dodání objednaného zboží zákazníkovi. Ochota a vstřícnost v jednání je pro všechny zúčastněné priorita. Obchod bych doporučil.

vse probehlo velmi rychle a bez problemu

vše ok

spolehlivý, rychlý. O.K.

• Jednoduchý, přehledný výběr zboží a objednání, rychlost dodání...

• velký výběr
    • slušné ceny
    • ze 4 objednaných položky přišly 3 rozbité (buggy a lodě v cenách 2-4.000,-/ks, takže nic levného)
    • žádné náhradní díly
    • žádná ochota opravit rozbité modely

Katka z RC modely Praha

• nedostatečné informace, jak a kde se může zboží používat
    • zmatek v kontaktech

Koupila jsem si produkt v tomto internetovém obchodě. Zaprvé jsem si musela o zboží připomenout, prý se někde stratil, tak poslali nový... a po měsíci užívání se rozbil!Při reklamaci se ohání tím, že je nadměrně opotřebený. Jak může být po měsíci užívání nadměrně opotřebený???Špatná komunikace, nepřehlednost kontaktů, kam se člověk má obrátit v případě reklamace (přehazují si zákazníka z jednoho na druhého...!)

Reakce obchodu RC modely Praha

velice se omlouváme, ale každou reklamaci se snažíme vyřídit včas. Reklamované zboží zasíláme vždy na posouzení dodavateli, protože se jedná o technicky složitější produkty. Většina reklamací je uznána a zákazníkovi buď vráceny peníze a nebo poslán nový, či opravený výrobek. Kontakty myslím máme naprosto přehledné. Reklamace pak vyřizuje jiné oddělení než přímo zákaznická linka a tam jsou jiné telefony. Komunikaci mezi reklamací zákazníkovi vždy zprostředkovávám já, někdy pak předávám kontakty přímo na reklamační oddělení pro zrychlení komunikace. Katka z RC modely

• Výborná komunikace
    • Rychlost (po dohodě)
    • Ceny zboží

Rychlost a velká spokojenost s obchodem

Tento obchod absolutně nedoporučuji,přišlo úplně jiné zboží,při následné reklamaci jsme byly Nařčeni z podvodu že zboží které jsme jim poslaly na zpět vůbec neprodávají.

Firma která Zprostředkovává tomuto eshopu balení zásilek nám vyšla vstříc
    a na své náklady znovu reklamované zboží u rcmodelu Praha objednala a nám zaslala. tímto jim děkuji

Reakce obchodu RC modely Praha

dovoluji se ohradit, nikdy jsme nikoho nenařkli z podvodu. Všechny reklamace se snažíme vyřizovat jak nejlépe umíme. Samozřejmě každou musí zvlášť posoudit náš dodavatel zboží.
    Tým RC modely Praha

V balení chyběl Dodací,Záruční list.

• Velmi dobrá komunikace se zákazníkem