• Rychle dodanie , fajn cena

• Velmi rychlé jednání. Kvalitní zboží a dobře zabaleno a zabezpečeno proti poškození při přepravě.
    • Není

• Krátké dodací lhůty, flexibilita. Koupil jsem autodráhu Carrera GO, kde jse objevila závada v napájecím dílu. Obchod mne okamžitě kontaktoval po zadání reklamace a vše bylo vyřízeno během 2 pracovních dnů (i přesto, že byly svátky).

• Rychlé, spolehlivé jednání.

• rychlost dodání

• Rychle dodání
    • Skvělé ceny

Vše v naprostém pořádku, již několikátý nákup.

• Vše bylo OK . Jen tak dále

• výhodné ceny

Ochota řešit nekonfliktně i problémy vzniklé na straně zákazníka

• dobré ceny
    • obchod ví, co prodává a dokáže poradit
    • rychlé odeslání

Zatím všechny moje nákupy dopadly na jedničku. Doporučuji všem "hračičkům". Jinde někdy možná najdete lepší cenu, ale mnoho z těchto obchodníků vůbec neví, co vlastně prodává. Takže určitě DOPORUČUJI!

• Rychlé vyřízení
    • Výhodná nabídka + dárek

S obchodem jsem naprosto spokojená a vřele ho doporučuji. Neuvěřitelně ochotná, milá paní, která trpělivě vyslechla můj problém s doručováním zboží a když zjistila, že není kam zavolat a zjistit stav (zboží bylo tzv. v přepravě) hned odeslala nové zboží, abychom neměli zkažené Vánoce. S takovým přístupem a ochotou jsem se ještě nesetkala. Děkuji

• Rychlost vyřízení a doručení

Ochota a dobré ceny.

• Vypadá to že v obchodě pracují lidé mají k modelům vztah. Už název mě zaujal já jsem se přes modely dostal až do kokpitu skutečných letadel. Přeji jen spokojené zákazníky

• Vynikající

Rychlé doručení zboží, mohu doporučit!

• ŠIROKÝ VÝBĚR ZBOŽÍ
    • PŘÍZNIVÉ CENY

• Výborná komunikace
    • Nastal problém a byly mi nabídnuty alternativy a rychlé řešení (je před Vánoci, což jsem velmi ocenila).
    • Zastaralý web, nedá se prohlížet v mobilu, všechny písmenka jsou malá
    • není na výběr barva autíčka, takže vám přijde, co je skladem, není popis, že si nemůžeme vybrat barvu

Ale celkově jsem s kvalitou obchodu spokojená. Byl to můj první nákup a určitě se sem ráda zase před Vánoci vrátím, máme 2 kluky, takže to třeba využijeme vícekrát. Děkuji za rychlé řešení vzniklého problému s barvou autíčka.

Skvělé ceny a komunikace.

dobré zabalení a rychlé dodání