Velmi profesionální přístup, dobré ceny i rychlé dodání.

• Cena ok
    • Produkt odpovídá popisu

Rychlost dodání. Dárek zatím nerozbalen.

Komunikují a vyjdou vstříc.

Jsem spokojen

Dobre ceny, rychle dodani.

• Rychlost a odbornost

• fantastická komunikace
    • dobrá cena

Chtěla bych moc vyzdvihnout přístup obchodu ke svým zákazníkům. Objednala jsem dárek pro syna, ale trefila jsem se do posledního kusu skladem, který byl bohužel poškozený. Z obchodu mě kontaktovali a nabídli alternativu za zvýhodněnou cenu, jako omluvu přibalili i dárek. (Přiznám, že jsem očekávala nějakou zbytečnou hloupost, ale přišlo krásné velké házecí letadélko.) Jako vrchol všeho byla paní, se kterou jsem komunikovala - ta byla natolik duchapřítomná, že když mi volala, poznala, že telefonuji z auta přes handsfree a jako první se zeptala, jestli mám v doslechu děti, jestli můžu mluvit (bylo před Vánocemi a bylo jasné, že jde o dárek). Naprosto mě to dojalo, rozesmálo a odrovnalo. Fantazie a příště se na vás zase ráda obrátím. Děkuji, že svou práci děláte dobře.

• Velký výběr a skvěle ceny

• velký výběr zboží skladem
    • skvělé ceny, asi nejlepší na našem trhu
    • rychlé dodání zboží

• většinou nejlepší ceny na trhu s díly a auty pro dráhy Carrera
    • Dokáže poradit
    • Komunikuje na úrovni

Dobré ceny, příjemná komunikace, odborné znalosti. Prostě řečeno TOP shop pro díly a auta od Carrera

Naprostá spokojenost. Velmi profesionální přístup ke každé objednávce. Rádi poradí, kvalita zboží a velmi rychlé dodání.

• rychlé doručení

• Rychle dodanie , fajn cena

• Velmi rychlé jednání. Kvalitní zboží a dobře zabaleno a zabezpečeno proti poškození při přepravě.
    • Není

• Krátké dodací lhůty, flexibilita. Koupil jsem autodráhu Carrera GO, kde jse objevila závada v napájecím dílu. Obchod mne okamžitě kontaktoval po zadání reklamace a vše bylo vyřízeno během 2 pracovních dnů (i přesto, že byly svátky).

• Rychlé, spolehlivé jednání.

• rychlost dodání