Aby sa nikto nenechal o...klamat!!!

Reakce obchodu ralen.cz

Vaše objednávka byla vyexpedována 12.07.2016 tzn. v termínu, který uvádíme při objednání zboží.
    Ralen.cz

Telefon jsem obědnal 5.7,2016 a do dnešního dne 16.7. jsem Čekající a to měli telefon na skladě proto nedoporučuji.

Reakce obchodu ralen.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vámi objednaný mobilní telefon je pořád pro Vás odložen a nemohl být vyexpedován z důvodu neobdržení Vaši platby na náš bankovní účet, platbu jste si vybral při objednávaní zboží a tuto informaci o platbě máte i v potvrzovacím emailu.

• Nízká cena.
    • Rychlé dodání.
    • Telefon přišel vpořádku.
    • Postrádám však redukci USB na MiniUSB a špunty-sluchátka.

Uvítal bych informaci předem,že nízká cena je vykoupena chybějícími základními doplňky-byť se jedná o porušený obal.
    Na můj mailový dotaz ohledně kompletace dosud nikdo neodpověděl.
    S ohledem na NEKOMUNIKACI- se příští objednávce na tomto obchodu vyhnu !

Reakce obchodu ralen.cz

Odpovězeno na Váš email bylo hned v ten den 01.07.2016 - zkuste se podívat prosím do Spamu.
    U Vámi objednaného modelu mobilního telefonu, je informace o dodávaném příslušenství.
    Děkujeme za Váš názor.

• asi cena
    • komunikace - dovolat se na telefonní číslo je téměř nemožné, když se dovoláte, vypadne signál. Kde asi sídlí prodejna bez pořádného signálu??

Cena dobrá, ale komunikace jenom pro otrlé. Na jakýkoliv dotaz dostanete automatickou odpověď (nic neříkající).

Obchod bohužel doporučit nemohu. Objednala jsem si mobilní telefon, který sice po zaplacení přišel okamžitě, nicméně jsem byla v šoku, když jsem v krabičce zároveň s telefonem našla také veškeré papíry a účtenky o tom, že telefon pochází z roku 2014, byl zakoupen v Polsku (veškeré dokumenty byly taktéž v polštině!) a v roce 2015 byl dokonce i 2x opravován!!! Okamžitě jsem do obchodu volala a žádala vysvětlení, paní na telefonu byla velice milá a ochotná a do druhého dne zjistila, kde je problém - veškeré dokumenty prý zůstaly v krabičce omylem, jelikož telefon, kterého se týkaly byl vadný a byl vyměněn za tento nový přístroj, který je naprosto v pořádku. Telefon i příslušenství byl zabalen a obalen v ochranných fóliích jako nový, to ano, ale bohužel jsem tvrzení paní operátorky uvěřit prostě nemohla (i když byla opravdu milá a ochotná a tímto jí alespoň děkuji za pomoc, jelikož na faktuře byla uvedena poznámka, že na zboží se vztahuje zvláštní režim záruční doby jako na zboží použité (nebo tak nějak). Samozřejmě chyby může dělat každý, i zmýlit se, ale jestliže byla na faktuře tato věta, tvrzení o omylu opravdu věřit nemohu :-( Telefon jsem ihned zaslala poštou zpět, peníze mi byly vráceny do týdne.

Reakce obchodu ralen.cz

děkujeme za Váš názor, velice se omlouváme, že došlo k chybě z naší strany - budeme se jim snažit předcházet.

Velice spokojen

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Super obchod s kvalitním zbožím

Jsem velice spokojena -mobil je krásný a kvalitní

Objednávku jsem zrušil protože nejsou plátci DPH, na co jsem byl upozorněn ze strany obchodu po odeslaní objednávky. Za komunikaci a upozornění palec nahoru.

• - cena
    • - rychlost dodani

• velký výběr
    • přijatelné ceny
    • přehledné stránky
    • Žádné

Tento obchod všem vřele doporučuji!! Vše bylo vyřízeno velmi rychle. Z mé strany 100% spokojenost!!

S pozdravem Ralen.cz

• Dobrá cena, i když ne nejnižší, ale to je zas bohatě vynahrazeno výbornou komunikací a přístupem k zákazníkovi.

Ochotni a mili. Super servis a cena.
    Nic pro ne neni problem.
    Vrele doporucuji

• Velmi dobrá komunikace
    • Přehlednost stránek
    • Nabídka

Jednoznačně doporučuji. Skvělé ceny, dobrá komunikace s obchodníkem. Vše v pořádku.

• Je perfektní a levný

Vše ok, doporučuji.

• komunikace se zákazníkem
    • sympatická cena zboží
    • pravdivá a aktuální informace o dostupnosti zboží
    • okamžitá aktualizace zboží na skladě

informace tohoto obchodu jsou pravdivé a přesné a jelikož nemám zatím žádné negativní zkušenosti, nemohu jinak, než tento obchod vřele doporučit.

• Distribuce EU, je citelně levnější a kvalitativně srovnatelná

Kvalita za rozumne ceny

• vstřícnost, ochota, skvělá komunikace

S pozdravem Ralen.cz

• hned v ten den byla možnost odebrání

nízká cena
    rychlá expedice

S pozdravem Ralen.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.