• Rychlost komunikace
    • Nekvalitní zboží

Koupena peněženka a ihned změnila barvu na tmavě hnědou tak že skoro není vidět logo

• rychlé odeslání
    • neexistující kvalita
    • neodpovídá fotkám
    • velikost odstín jiný
    • zipům dávám tak 2 měsíce

Rychlé odeslání a komunikace. Co ale dostanete není to, co jste objednali podle fotek a kvalitou je ještě pod úrovní obchodů z Asie.

Reakce obchodu rajtricek.cz

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a je nám velmi líto, že Vaše zkušenost s touto taškou není podle očekávání. Tato taška je za velmi příznivou cenu a těší se oblibě u našich zákazníků, navíc má téměř nulovou reklamovanost, věříme tedy, že Vaše obavy o kvalitu budou liché. Chápeme, že se Vám můžou zdát fotografie odlišné, dle našich zkušeností je však barva identická s obrázkem, tak jako taška samotná. Nemůžeme ale vyloučit výrobní vadu, v tom případě se na nás neváhejte obrátit.

Reakce obchodu rajtricek.cz

Nejprve nám dovolte říct, jak moc je nám líto, že vám přišla poškozená nákupní taška. Chápeme, jak moc je to nepříjemné a omlouváme se za potíže, které to způsobilo.

Máme pro vás ale dobrou zprávu - dnes Vám odesíláme novou tašku, která by měla dorazit co nejdříve. Doufáme, že to napraví tu nepříjemnou situaci, kterou jste zažila.

Kdyby byl jakýkoliv problém nebo kdyby jste cokoliv potřebovala, určitě se na nás obraťte. Jsme tady pro vás a chceme, abyste byla se vším spokojená.

Děkujeme za vaši trpělivost a těšíme se na vaše další nákupy u nás.

S přátelským pozdravem rajtricek.cz

• Velikosti neodpovídají a materiály také nic moc!!

Nespokojená

Dobrý den, paní Peštová,
    mrzí nás, že jste nespokojená, ale zboží můžete zdarma vrátit, pokud Vám nevyhovuje. Batoh má dané rozměry, které jsou u něj uvedené, materiál je standardní plátnový materiál používaný pro většinu batohů v této cenové relaci. Přejeme krásný den.

Objednali jsme batoh s kolecky a drzadlem v hodnote is postovnym 721,-kc. Poslali ale jen batoh. Tedy uplne jine zbozi ktere ma hodnotu max 150,kc. Takhle vydelavaji na zakaznicich. V "rajtricek" uz nikdy nic! V tomto eshopu nenakupujte!

Dobrý den, paní Dvořáková,
    mrzí nás Vaše nespokojenost, bohužel zde došlo z k nedorozumění. Ve vaší objednávce žádný batoh na kolečkách nemáte, naopak jste si objednala batoh bez koleček. Batoh na kolečkách je o něco dražší než Vámi objednaný batoh. Batoh můžete zdarma vrátit a objednat si dražší batoh na kolečkách. Přejeme krásný den.

• na fotce taška - batoh vypadá lépe než ve skutečnosti, materiál neodpovídá ceně

Reakce obchodu rajtricek.cz

Dobry den, dekujeme za zpetnou vazbu i kdyz negativni. Tasku muzete zdarma vratit pokud s ni nejste spokojena. Material Vami objednane tasky je silne platno jak je uvedeno v popisu, nemusi vyhovovat kazdemu.

• Bylo mi již po několikáté doručeno jiné zboží, než jsem si objednal.
    • Nebyla doručena celá objednávka.

Minule jsem objednal 3 trička. U jednoho mi dorazila jiná velikost, u druhého jiný motiv. - úspěšnost 33 %
    U této objednávky mi místo přívěsku s motivem Piráti z Karibiku, přišel malá sáček gumových medvídků.

Dobrý den, pane Petříček,

děkujeme za Vaší recenzi i když pro nás není potěšující, pokud jsme něco z obsahu objednávky nedodali je potřeba nás kontaktovat, aby to mohlo být napraveno. Během dneška Vám připravíme obálku s chybějícím přívěskem. Je možné že po cestě někde vypadl. Ohledně předminulé objednávky, jsme Vás informovali o chybném označení výrobce a možnosti chybné trička vrátit. Bohužel bylo to v době loňských březnových lockdownů a nebylo možné trička vyměnit, protože firma Mountain v USA nefungovala. Omlouváme se za komplikace.

• komunikace

Dobrý den, paní Beranová,

velmi nás mrzí Vaše hodnocení, vzhledem k tomu, že jste nám od rána systematicky volala přímo na štědrý den dokud jsme telefon nezvedli a požadovala jste si individuální slevu na zboží, doručení do obchodu kam jsme nedoručovali, doručení ZDARMA, které zdarma nebylo a to vše jsme Vám poskytli v rámci vánočního dne, je Vaše hodnocení opravdu smutné. Vážíme si ale každé zpětné vazby a přejeme Vám mnoho štěstí.

• Nevracejí peníze ze zbożí,ktere se nelibi na adresu jen na účet,škoda.....

• Nekvalitní materiál

Reakce obchodu rajtricek.cz

Dobrý den, moc nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Pokud nejste s tričkem spokojena, můžete nám ho samozřejmě vrátit. Jedná se o velmi levné tričko ze 100% bavlny se sítotiskovým potiskem. Preferujeme nižší gramáže pro vzdušnost a lehkost. Ne každému to může vyhovovat.

• Došlo jiné zboží, ovšem obchod obratem poslal to co měl

• Rychlost doručení
    • Malý sortiment

• Po cca 3 měsících mi zboží stále nedorazilo.

Zboží máte pěkné ale nevím co se s tou objednávkou stalo , myslel jsem že to bude trvat déle z důvodu toho , že během koronaviru byli dost vytížení dopravci.

Reakce obchodu rajtricek.cz

Dobry den, pani Gabrielova, ano bohuzel, jak jsme Vam hned psali, tricko se prestalo vyrabet a zda misto nej budete chtit jine. Zprava zustala bez odpovedi a tak jsme objednavku stornovali. Prejeme krasny den.

Tričko je velmi široké, naprosto neodpovídá dětské postavě

Reakce obchodu rajtricek.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste obdržela vadné tričko, firma Mountain vyrábí trička ve sta tisících a bohužel může vždy k nějaké chybě dojít. Standardně taková trička okamžitě měníme, jen je potřeba nám to dát vědět ...

• dlouhá čekací doba

Zboží kvalitní, ale již podruhé na svou objednávkju čekám téměrř měsíc, i předešlou jsem musela dvakrát urgovat než mi přišla. Tentokrát jsem zaplatila předem, trička, která měla být skladem a čekám na ně již víc jak dvacet dní.

Za více než měsíc zboží nedorazilo.

• Již jsem Vám odepisovala, že nejsem spokojená se službami vašeho obchodu. Kabelka s kapsami kterou jsem si objednala nepřišla, přišla podobná bez kapes. Ještě, že ji použiji jako dárek. Ale na úkor mého dárku takže nevím proč bych měla být spokojená. Nové zboží si již netroufnu objednat aby zase nedošlo něco jiného. s pozdravem Hodoušková

Reakce obchodu rajtricek.cz

Dobrý den, to nás moc mrzí, že jste obdržela jinou tašku. Stačilo nám napsat nebo zavolat a poslali bychom k Vám kurýra s výměnnou zásilkou, který by přivezl správnou a odvezl špatnou. Bohužel žádný email jste nám nepsala. Omlouváme se za komplikace, je vánoční období a jsme jen lidé :(

taška nic moc,nedrží tvar,odfláknuté prošití uší,nedoporučuji

Tričko dorazilo v termínu ale bohužel má na zádech malou dírku. jsem nespokojen.... Červeňák

Dobrý den pane Červeňák,
    to se bohužel může stát vždy a všude. Poprosím Vás, vyfoťte tričko v celku a detail dirky. Pošlete nám fotografie na [email protected]. Pošleme Vám nové tričko, pokud na něj počkáte. Původní s dirkou si ponechte. RájTriček.cz