• Dobrý den,na uvedene adrese jsem obchod vůbec nenašla.....

Reakce obchodu Ráj nehtů

Jako doručovací adresu jste si vybrala pobočku Zásilkovny Kladno: http://www.zasilkovna.cz/point/kladno . Samozřejmě se nejedná se o náš obchod, který se nachází v Teplicích ve Školní ul.15. Ohledně stavu Vaší zásilky kontaktujte nás nebo přímo Zásilkovnu.

• Laky O.P.I za dobrou cenu
    • Příšerně dlouhé doručeení. Objednávka 8.2. Zapalcena on-line kartou.Osobní převzetí možno až 15.2. Chyba na straně obchodu. Do přepravní firmy zavezli až 14.2

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, jako druh dopravy jste zvolila Zásilkovnu. Na ústředí Zásilkovny odesíláme objednávky hromadně každé pondělí a středu, jak je uvedeno na našich stránkách http://www.rajnehtu.cz/postovne/ . Objednávala jste ve středu večer 8.2., objednávku jsme tedy předali dopravci v pondělí 13.2., k vyzvednutí byla objednávka ve středu 15.2. (přesně jak je na našich stránkách popsáno). Pokud by jste stačila objednat během středečního dopoledne, byla by objednávka k vyzvednutí již v pátek. Snažíme se touto službou vyjít vstříc našim zákaznicím nízkou cenou dopravy 40,-Kč, rychlost samozřejmě není taková jako u PPL či Obchodního balíku. Vaše hodnocení nepovažujeme za férové.

• Přehlednost obchodu
    • Špatná komunikace, zboží nedorazilo...

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, PPL se Vám snažilo zásilku doručit, Vaše telefonní číslo je bohužel trvale nedostupné. Snažili jsem se Vás kontaktovat na Vaší emailové adrese, bohužel také bez úspěchu. Prosím kontaktujte nás na tel. 775 111 600.

Nakoupila jsem poprvé, tak zatím nemám další zkušenosti.

• objednala jsem si tipy a přišli bez lepidla, na faktuře však jsou!!!Paní z Vašeho obchodu mi napsala, že tam mělo být přiloženo jiné. NEBYLo!!!! Kdybych si neobjednala lepidlo zvlášť, musela bych ho objednávat dodatečně, což by stálo další poštovné..

• vše na nehty pohromadě
    • horší fota - není na nich vidět vše

nikdy neříkám nikomu své názory

• je tam hodně zboží.
    • poměrně drahý obchod- jinde se to dá koupit levněji.

tento obchod je přehledný, ale neposkytuje informace o zboží ve větší míře.Jinde se to dá koupit levněji.
    shrnutí: obchod je průměrný

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, Vámi zakoupená 1x Konad destička je u nás za velice férovou cenu a především se jedná o originální zboží. Neoriginální zboží čínské výroby se dá jistě sehnal levněji. Pokud neplánujete objednané zboží převzít, tak nás prosím informujte co nejdříve, ideálně před expedicí zboží. Dnes se nám Vaše nevyzvednutá zásilka vrátila zpět.

• Rychlost odeslání a bezproblémové vyřizení objednávky.
    • Výrobky jsou velmi nekvalitní jedná se o tvarovací gel na umělé nehty,který se při správném použití odloupne již po třech dnech.

Nakoupila jsem,zboží došlo v pořádku a velmi rychle,bohužel produkt nevyhovoval mým požadavkům.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, odlupování gelu způsobuje, ve většině případů, nesprávná příprava nehtu před modeláží. Nehty je potřeba důkladně odmastit, především kolem nehtového lůžka. Doporučujeme použít Primer-odmašťovač nehtů. Návod na modeláž gelových nehtů naleznete na našich stránkách: http://www.rajnehtu.cz/gelove-nehty-postup/

• Nízké ceny

RYchlý nákup pro lidi, co nemají čas chodit po obchodech.

Nákup v pořádku, ale zboží je nekvalitní gel na nehty je bud starý nebo ho máte špatně skladovaný mám v něm samé vlasy nebo kousky co tam nemají co dělat.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Zašlete nám prosím gel k reklamaci. UV gely jsou balené u výrobce v Německu, podobnou stížnost jsme doposud neobdrželi.

• Zboží stále nedošlo.
    • Je to dlouhá doba,když srovnám jine obchody.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Zásilka byla odeslána již v den objednání, jak jsme informovali emailem, 2 dny poté byla k doručení poštovním doručovatelem a následně byla uložena na Vaší poště. Pokud Vám zásilka v avizovaném termínu nedorazí, kontaktujte nás prosím, ať můžeme zásilku dohledat. Stává se, že doručovatel nezanechá ve schránce Výzvu k vyzvednutí zásilky, kvalitu služeb České pošty bohužel neovlivníme. Děkujeme.

• dobré internetové stránky
    • dobrá cena