• Dorazila neúplná objednávka, reklamace byla rychle vyřízena
    • Base/top Shell lak úplně ztuhl při druhé aplikaci!

• zboží je nekvalitní
    • přístup neprofesionální
    • zboží bylo rozbité -reklamaci neuznali
    • hrozná komunikace

Strašná zkušenost. Jsou to hrozné kšunty. Na fotkách to vypadalo pěkně ale kvalita je mizerná. Lampa mi po druhém použití nešla. Když jsem to poslala zpátky, řekli že problém nenašli a poslali mi jí zpátky.
    Už nikdy víc

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, již jsme se Vám snažili vysvětlit (velice trpělivě a velice slušně) po telefonu. Zaslala jste nám jako reklamaci UV/LED lampu s požadavkem vrácení platby. Lampu jsme důkladně otestovali, je zcela bez závad. Reklamaci jsme tedy nemohli, i přes výhružky udělením negativní recenze, uznat a funkční lampu jsme na naše náklady odeslali zpět.

• Rychlé dodání!
    • Jediné mínus je že jsem chtěla parfém vrátit, nebyl to ten který uvádí na obrázku, ikdyž obchod se mnou komunikoval vstřícně, nebylo mi vyhověno a parfém mám doma!

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, jak jsme již uvedli, jedná se o stejný produkt jako na fotografii, výrobce pouze inovoval víčko, parfém je stejný. Veškeré zboží je samozřejmě možno vrátit ve 14ti denní lhůtě, pokud ale není rozbalené a především použité, což je bohužel tento případ. Děkujeme Vám za pochopení, hezký den.

• zboží nekvalitní....

• Nedostatečná komunikace
    • Dlouhá doba dodání

Utratila jsem 600 kc za dva shellacy umyla nádobí a produkt se odlupuje, aplikace je správně pracuji z nehty dlouho.

v sadě chybí věci, bylo slíbeno doposlání a nic se neděje. Pani po telefonu velmi nepříjemná když jsem volala podruhé že stále chybějící věc nedošla!
    nedoporučuji, budu objednávat příště jinde

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, ještě jednou se omlouváme za chybějící buničinu v objednávce, během pár dní jsme ji doposílali. Mrzí nás pokud se Vám náš zákaznický servis nezdál na 100%, budeme o tom v rámci našeho kolektivu hovořit. Hezký den

Barvy shellaků absolutně neodpovídají skutečnosti. BASE TOP COAT nedoporučuji, laky se po 2 dnech oloupou. už bych nekoupila.

Objednala jsem si 2 zdobicí kuličky s vyměnitelnými hroty. Z hrotu nelze vyndat zdobicí pero a 5 nástavných hrotů nelze vložit (vsunout) do otvoru, který je příliš úzký. Z tohoto důvodu nemohu tento výrobek používat. S prodejnou se nelze na uvedeném tel. čísle 775 111 600 spojit. Prodejna je z důvodu covid-19 uzavřena. Na moji e-mailovou reklamaci mi bylo odpovězeno. Doufám, že mi firma nové "funkční" zdobicí kuličky zašlou, nebo vrátí peníze (počítám i s poštovným) na můj účet.

• nekvalitní zbozi

• Zboží došlo poškozené
    • E-shop nekomunikuje

Neúplné dodání zboží, bez jakékoliv reakce obchodu.

Spolupráce je dobrá, zboží jsem rychle obdržela.

• nedali certifikat k nanorouškám
  • Nebyl problém, nikdy zaplatit na dobírku. Nyní to problém je. Já platím, až přeberu zboží. Funguje to u jiných. Nepochopila jsem, proč to nejde. Bankovní účetnictví nemám, ani nechci...

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, zaplatit na dobírku není stále problém, stačí jí klasicky vybrat při dokončování objednávky. Internetové bankovnictví pro nákup u nás nepotřebujete. Hezký den

Bohužel chyběla část objednávky, peníze za ně dodané zboží na účtu nejsou a na uvedené tel. číslo se nemohu dovolat. To, že chybí čtverečky na odstraňování laků a nečistot mi ani tak nevadí jako to, že mi nedodali brusku na nehty. Za mě velké zklamání a už zde objednávat nebudu.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Ještě jednou se omlouváme, že ne všechno ohledně Vaší objednávky proběhlo na 100%. Jsme rádi, že jsme to společně po telefonu vyřešili :)
    Poznámka pro ostatní zákaznice, na tel. čísle 775 111 600 jsem Vám k dispozici v naší pracovní době a to pondělí až pátek v době 8-12 a 13-16, mimo tuto dobu nás na telefonu bohužel nezastihnete. Na emaily z emailové schránky [email protected] se snažíme odpovídat co nejdříve.

• Rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání
    • Avizovaný byl štětec Kolinski, čekala jsem, že mi tedy přijde štětec s nápisem “kolinski” a i této značce odpovídající kvalita. Přišla mi nějaká levná náhražka.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, Kolinski štětec je obecný název pro štětec s přírodním vlasem z lasice sibiřské, (též Kolonok) od čehož je název Kolinsky odvozen. Nejedná se tedy o název značky. Za cenu 175,- Kč jste obdržela kvalitní Kolinsky štětec. Pokud nejste s výrobkem spokojena, můžete ho samozřejmě ve lhůtě 14 dnů vrátit. Hezký den

• poměrně rychlé dodání
    • prasklina
    • odřenina

Produkt mi přišel prasklý a poškrábaný.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, mrzí nás, že Vám objednávka dorazila poškozené. Produkty poškozené během dopravy samozřejmě obratem měníme za nové, kontaktujte nás prosím. Hezký den

Obchod vůbec nekomunikuje :(.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, ještě jednou se omlouváme za pozdní odpověď, email od Vás nám bohužel skočil do spamu. Manuál jsme zaslali na Váš email. Hezký den

Objednavka vytvorena 1.11. na e shopu neprisla kompletni, od 2.11. kazdy den telefonat o tom, ze nejaky produkt jiz nemaji. Nekompletni objednavka prisla dne 6.11., kdy jsem zaplatila o 145,- Kc navic pri prevezeti na dobirku od kuryra. Protoze v objednavce chybel dalsi produkt, ozvala jsem se na infolinku, kdy mi sdelili, ze penize mi zaslali, nechapu jak kdyz jsem platila dobirkou. Do dnesniho dne mi neprisla ani koruna slozenkou.
    Tento obchod NEDOPORUCUJI!! Jejich jednani se zakazniky neni adekvatni! A v objednavkach nemaji poradek.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, ještě jednou se omlouváme se za nedostupnost pigmentu a transferové fólie z Vaší objednávky. Psali jsme Vám obratem ohledně čísla bankovního účtu kam můžeme zaslat přeplatek 145,- Kč, zprávu přeposíláme. Hezký den