• spatne balení
    • Nedostala jsem návod, místo barevného růžového akryloveho prášku jsem dostala bílý!

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, součástí akrylové sady je barevný bílý akrylový prášek 5g a modelovací růžový akrylový prášek 30g. Modelovací růžový akrylový prášek vypadá na pohled bílý, nicméně během modeláže při spojení s akrylovým liquidem se zbarví do růžova. Omlouváme se za chybějící návod a zasíláme ho přes email. Hezký den

• Po vrácení kufříku, který přišel špinavý,pomlácený a zničený mi dodnes nepřišli zpět peníze.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, od nás odcházel kufřík zcela v pořádku, za pracovníky PPL bohužel nemůžeme ručit. I když mělo být poškození reklamováno příjemcem u PPL, vyšli jsme Vám z hlediska rychlého vyřízení vstříc a na naše náklady nechali kufřík zaslat zpět. Platbu za kufřík jsme odeslali zpět během několika dní po přijetí, při refundaci platby přes GoPay je potřeba počítat s několika dny na vyřízení. Z této objednávky tedy nakonec odcházíme s poničeným kufříkem a navíc s touto negativní recenzí, i když pochybení nevzniklo na naší straně a řešili jsme nad rámec obchodních podmínek. Hezký den

• Bruska nefunkční. Poslala jswm zpět, peníze dodnes nevraceny. Poštovné jsem platila dvakrát. Kód neplatný. Paní už nezvedá telefon, nereaguje na sms ani email. Nekupujte zde nic, škoda peněz, času a nervů.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den paní Kovaříková, mrzí nás problémy s mini bruskou. Kód na odvoz zboží, který jsme Vám obratem zaslali, jste nevyužila. Váš telefonát jsme zaznamenali mimo pracovní dobu, nám telefon nezvedáte. Na náš email jste nám také zatím neodpověděla, čekáme na číslo Vašeho bankovního účtu. Hezký den

• kvalitní gel-laky
    • opakovaně neúplná dodávka
    • UV/LED lampa dodána pouze s polským návodem (kdyby aspoň anglickým...)

Nakoupila jsem dvakrát, pokaždé cca 10 - 15 položek. Pokaždé v dodávce chyběla jakože kvůli přehlédnutí jedna položka (cca za 200 Kč). Pokaždé jsem se ozvala a chybějící zboží bylo obratem dodáno. Takže sice ok, ale za ty nervy mi to nestojí.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, ještě jednou se omlouváme za nedostatky při vyřizování Vašich objednávek, v minulých týdnech byl, vzhledem k situaci s koronavirem, náš kolektiv opravdu enormně vytížen. Jsme rádi, že Vám byly chybějící položky obratem doručeny, chybějící návod Vám zasíláme na email. Hezký den!

• Všechno špatně

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, objednávka byla v pořádku vyzvednuta na prodejně druhý den od objednání. Předpokládáme tedy, že se vyskytl problém při modeláži. Kontaktujte nás prosím ať můžeme případné chyby při aplikaci napravit.

• objednala jsem si brusku a bohuzel do hodiny mi prisel email, ze uz neni na sklade

• Inzeruji skladem, neco co nemaji...a nikdy nedodaji.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Vzhledem k enormnímu zájmu o jednorázové rukavice jsme nebyli schopni vyexpedovat Vámi objednané množství, o čemž jsme Vás informovali. Se stejnými problémy se potýkají i všichni naši dodavatelé. Situace na trhu s ochranným pomůckami není ze známých důvodů jednoduchá. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

• Odesílají na neověřené adresy, což je poměrně dost obtěžující

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, dne 23.3. v 16:11 byla učiněna a zaplacena objednávka. Následující den byla předána dopravci a 25.3. v pořádku doručena, recenzi tedy nerozumíme. Pokud se jedná o chybně uvedenou emailovou adresu od zákazníka, tak to samozřejmě nejsme schopni ovlivnit. Hezký den

• Lak na nehty byl řídký a průhledná fialová barva

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojená. Testovali jsme stejnou barvu laku se stejnou šarží, který jste zakoupila. Lak je zcela v pořádku. Před použitím je potřeba laky řádně protřepat, především tyto metalické. V opačném případě bude lak při použití řidší a výrazně světlejší.

Uv gel praská a nedrží

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, problémem může být například nekompatibilní modelovací nebo TOP gel, slabé zářivky či naopak příliš dlouhá doba vytvrzení... kontaktujte nás prosím na telefonu nebo emailu, určitě společně problém vyřešíme. Hezký den!

• Objednavala jsem odstraňovač výpotku, lahev přišla otevřená a 3/4 obsahu vytekleho do balíku. Balík byl obaleny fólií takže pri převzetí bohužel nic nebylo poznat :-(

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, mrzí nás, že došlo při přepravě k poškození objednaného zboží. Balíčky do fólie nikdy nebalíme, zabaleno tedy do fólie, pravděpodobně po poškození, pracovníkem přepravní služby. Nicméně nás prosím kontaktujte na emailu nebo telefonu, zašleme Vám samozřejmě čistič nový. Hezký den!

• Rychlé doručení
    • Žádná není

Proti obchodu nic nenamítám,ale objednané zboží mě prostě nevyhovuje.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den Jitko, mrzí nás, že Vám zakoupené gel-laky nevyhovují. Dovolte nám doporučit naší novou řadu gel-laků Color Me, které perfektně drží na nehtech, mají skvělou hustotu, jsou syté a jednoduše se odstraňují. Hezký den!

Barva laku v realitě neodpovídá fotce na internetových stránkách

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, děkujeme za objednávku. Každý displej počítače/tabletu/telefonu zobrazuje barvy mírně odlišně. Proto je nutné brát zobrazované barvy na Vašem zařízení jako orientační.

Zboží zatím nedostala a je to velký minus

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za objednávku. Paní jsme opakovaně informovali. Tato bruska je, jak je u produktu uvedeno, skladem u dodavatele. V této chvíli je již na cestě z Německa k nám, dodání na Vaši adresu očekáváme během příštího týdne.

• Široká nabídka

Kupovala jsem samolepky na nehty, z 5ks jedny byly staré, lepidlo již nelepí, nelze použít

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, jsme rádi, že jste byla spokojena s naší nabídkou. Vadné samolepky nám pošlete zpět, samozřejmě je vyměníme.

• Přehledné velký výběr
    • Pozor na zboží skladem u dodavatele, dlouhá dodací lhůta.

Nechci hodnotit negativne, ale ta dodací lhůta mě hodně zklamala.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, jak jsme Vás upozorňovali, objednala jste si zboží, u kterého je uvedeno "Skladem u dodavatele". Ze současného sortimentu zhruba 3 tisíc položek, máme takto označeno pouze 8 produktů od Německého dodavatele Promed, vše ostatní máme na našem skladě. Objednanou sadu fréz jsme v pátek naskladnili, v pondělí ji budeme odesílat, na doručení by měla být v úterý. Děkujeme za pochopení.

• Žádné
    • Snad všechno a hlavně to, že zboží které přišlo bylo víceméně OK, ale gel který byl objednán byl otevřený a vyteklý.. NAŠTĚSTÍ byl v pytlíku zvlášť

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, jsme rádi, že jste s produkty spokojena. Je nám líto, že došlo k poškození UV gelu během přepravy. Kontaktujte nás prosím, jistě najdeme řešení. Hezký den!

• Neváží si svého zákazníka, jeho peněz, ani času.

Obchod prý přehlédl moji platbu, pokud bych se neozvala, peníze by si nechali a zboží neposlali, dopravce už má zboží v dopravě 4 dny a dodnes mi nebylo doručeno na doručovací místo - 13 dní po objednání a zaplacení zboží.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den paní Macháčková, můžeme Vás ujistit, že si našich zákazníků vážíme velice. Stejně tak Vás můžeme ujistit, že bychom si Vaše peníze neponechali, vedeme poctivé podnikání, jednalo se o pochybení naší kolegyně, která se Vám již po emailu omluvila a jako omluvu zaslala i malý dárek. Jak jste již byla informována, objednávka byla na pobočku Zásilkovny odeslána ve čtvrtek, vzhledem k víkendu by měla být na pobočce k vyzvednutí zítra, tedy v pondělí. Ještě jednou se tedy omlouváme a přejeme příjemné léto!

• Omezené počty kusů(barevné gely)Potřebovala jsem 10 ks jedné barvy a omezení bylo na 3 ks?!.

Jsem nespokojená...nedoporučím.Našla jsem jiného dodavatele,protože nehodlám kupovat týdně 3 ks gelu+ poštovné.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, zakoupila jste poslední 3ks UV gelu Fantasy NEON 5G - LIGHT RED, které jsme měli v den objednání skladem. Samozřejmě se tedy nejedná o omezení počtu nakoupených kusů, jediné omezení je dáno počtem skladových zásob.

• Slabina je v prodeji špatného výrobku.
    • Koupila jsem kleštičky na nehtovou kůžičku Solingen. Měly být extréně ostré atd. Nelze je použít, jsou absolutně tupé.

Reakce obchodu Ráj nehtů

Dobrý den, mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojena. Nicméně jste zakoupila neznačkové kleštičky za 119,- Kč, jak je u detailu výrobku uvedeno, nikoliv výrobek značky Solingen. Nepoužité zboží můžete samozřejmě vrátit během 14ti dní od zakoupení.