Vše proběhlo jak má.

• Zbozi bylo ihned k dispozici
    • Vyzvednuti hned u metra

• Levné zboží

dostupnost, dobré ceny

• Naprosto perfektní vyřízení reklamace.

Strašně nepřehledný e-shop
    Šílený proces košíku.
    Naprosto perfektní vyřízení reklamace.

Stránky perfektní, přehledné, zboží skladem, bleskové vyřízení objednávky a doručení. iPhone SE je můj třetí telefon v letošním roce, první Apple a maximální spokojenost!

Hezký den Danielo,
    děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Pochvala moc potěšila.
    S pozdravem Qstore tým

• Vůbec nic.
    • Snad úplně vše.

Zvažoval jsem koupit telefon od světoznámé společnosti Apple.
    Nikdo si mě v obchodě v Floře nevšiml,hrozná spolupráce,musel jsem se na vše ptát,ale odpovědi mizerný!
    To toho vím více z netu.Bohužel zboží nebylo možné vidět osobně,buď nebylo nebo jen v případě koupi,nikdo se ani nenamáhal a snažil ukázat zboží okolo 20 000 kč,--až nyní jsem se kouknul i na recenzi což jsem měl udělat jako první a ušetřil bych si cestu.samozřejmě jsem četl i názory lidí a mohu potvrdit,že ať je výrobek v folii či ne zájem ze strany obsluhy rozhodně nebyl.Lepší by bylo zaměstnat profesionální lidi s kladným přístupem k této značky a ne nějaké brigádníky ze Slovenska,kterým nebylo ani rozumět a snaha rozhodně nebyla žádná!TENTO OBCHOD NA FLOŘE ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI! Pracuji v médiich a budu sdělovat našim klientům kde koupit kvalitní výroky s kvalitním rozborem této značky!

Dobrý den Petře,
    velice nás mrzí reakce prodejců na prodejně v OC Flora. A bohužel ne první. Prodejny však od 1.5. 2016 patří pod iStore. Qstore nadále funguje pouze jako e-shop na adrese www.qstore.cz s možností konzultace na tel. čísle 233 355 585 nebo při návštěvě ve výdejovém místě Fastrova 22, Praha 6, kde se Vám budeme rádi věnovat.
    Děkuji za pochopení. S pozdravem Qstore tým

• Klid
    • Zakazníci

Před několika dny jsem sám navštívil prodejnu QSTORE Flora. Šel jsem se podívat na nový iPhone 7, který už je na trhu v Číně. Přede mnou byla ještě skupinka 2 pánů a za nim manželský pár. Stalo se něco co mě nemile překvapilo. Pan prodavač nechtěl ukázat zafoliovaný telefon, asi proto že kdyby ho vyndal, tak by si ho nikdo nechtěl koupit jako vybalený a použitý za plnou cenu, ale to nejspíš ti dva chlápci nepochopili a stejně tak manželský pár, který odešel hned po nich.
    Jinak spokojenost.

• Atraktivní obchod
    • Mizerná obsluha
    • Není rozumět pradavačum
    • Ignorace zákazníka
    • Není zájem o obsluhu poradit

Před pár dny jsme byli s manželem v obchodě Q STORE v Atrium Flora.Šli jsme tam s úmyslem koupit telefon Apple iPhone 5S.Asi to náhoda nebyla,před námi stáli 2 páni a prodavač jim nechtěl telefon ukázat s tím,že je zabalen jen v případě prodeje ho ukáže.Pán chtěl mluvit s někým z marketingu,neměl vůbec žádné odvolání,prodavač stále dokola jen říkal,že mu to je jedno,prostě neměl absolutní zájem ukázat telefon,jen ho stále porovnával s jiným modelem.S manželem jsme se sebrali a odešli pryč.To jsme ještě v životě neviděli a ani neslyšeli.Na konec jsme navštívili v obchodním domě na Harfě,to bylo něco hodně hodně jiného.

Hezký den Hano,
    stejně jako u pana Borna i ve Vašem případě nás velice
    mrzí reakce prodejců na prodejně v OC Flora. Jak je zmíněno níže, prodejny od 1.5. 2016 patří pod iStore. Qstore nadále funguje pouze jako e-shop na adrese www.qstore.cz s výdejovým místem Fastrova 22, Praha 6.
    Děkujeme za pochopení. S pozdravem Qstore tým

• V pá jsem byl v Atrium Flora a chtěl jsem vidět telefon,Apple iPhone 5S 16GB,prodavač stál za pultem a nemohl mi ho ukázat i když nebyl vůbec vstaven,tak se ani nehnulz pultu s tím,že je krabička zalepena a,že není možné ho ukázat!to jsem ještě v životě neviděl,takové chování.Tak telefon koupím asi někde jinde.To jsme zvažovali ještě ukázat počítač,který rozhodně také není levná záležitost této značky,ale po takovéto zkušenosti budu vše vyprávět na potkání s čím jsem se tam setkal,nemluvím o tom,že na obchodě jsem byl jen já nikdo jiný!!!

Shrnou se nedá nic snad jen,že nechápu jak v tak značkovém obchodě,může pracovat taková to skladba prodavačů!!!

Reakce obchodu Qstore

velice nás mrzí reakce prodejců na prodejně v OC Flora. Prodejny však od 1.5. 2016 patří pod iStore. Qstore nadále funguje pouze jako e-shop na adrese www.qstore.cz s možností konzultace na tel. čísle 233 355 585 nebo při návštěvě ve výdejovém místě Fastrova 22, Praha 6.
    S pozdravem Qstore tým

• Velké a vleklé problémy s reklamaci. Velice špatná obsluha a komunikace na prodejně v Ostravě. Vysoké ceny. Bohužel, nemohu doporučit. Velmi špatná zkušenost..

Velmi špatné.

• pěkné zboží - Apple
    • Při odstoupení od smlouvy dle občanského zákoníku, vedoucí na prodejně Flora mi nevrátíla peníze ikdyž ví, že je to povinost ze zákona (Obcanský zákoník). "Já vím, ale nemůžu vracet peníze pouze dárkové poukazky nebo vybrat si jiné zboží-my to tak máme interně dané." zákon nezákon - tak jsem se nechtěl hádat-ani nikam volat kvůli 400kč, když VĚDOMĚ porušují zákon a musel doplatit a koupit si dárkový poukáz. NEDOPORUČUJÍ, Apple by mohl zvážit zda, jim dát nálepky Premium Seller, když takto porušují jasně daný zákon.

NEDOPORUČUJÍ - PORUŠUJÍ ZÁKON (PRÁVA ZÁKAZNÍKA)

• Obsluha nezna sortiment, tudiž je neschopna obslouzit zakaznika.

Pri navsteve prodejny Qstore na Karolíně v Ostravě jsem potreboval kryt na iphone 6 - kozeny, barva sedlově hněda. Prodavac mi rekl ze maji posledni kus na iphone 6s. A ja na to ze si jej tedy vezmu protoze je kompatibilni s iphone 6. Odpovedel at si ho objednam ze ten posledni kus je na iphone 6s a nenechal se presvedcit ze tento kryt je kompatibilni s iphone 6 i 6s. Proto jsem si tento kryt objednal u konkurence. Myslim, že v obchodě kde se prodava zboží značky APPLE by meli mít kvalitnějši obsluhu.

• pri reklamacii boli velmi neprijemni
    • skusenost nezodpoveda nalepke premium reseller
    • nemaju ani zakladny tovar

personal neprijemny, neochotny
    vyuzite radsej inu pobocku, tato nestoji za nic

• milá obsluha
    • vždy poradí s výběrem
    • rádi pomohou se vším, co vás napadne

Vždy když něco ohledně Applu potřebuji, navštívím Qstore v Galerii Harfa. Nejen, že vždy pomohou s výběrem zboží, ale i když přijdu s jakýmkoli dotazem, či s žádostí o pomoc s mými zařízeními, vždy ví a poradí, nebo řešení najdou. Prodavači jsou usměvaví i 5 minut před zavíračkou a o prodávaných produktech mají přehled i potřebné znalosti.

A nenechte se zmást, když po příchodu do prodejny uvidíte dvě slečny. Všechny mé dotazy zodpověděly stejně dobře, jak by to zvládli jejich kolegové.