• obchod vyexpeduje zboží rychle
    • nevím kde je problém, ale poprvé přišly balíky poškozené - nepřevzala jsem je a když jsem tedy objednala znovu, tak už nedorazily vůbec...

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto, že Vaši objednávku provází problémy, a děkujeme, že jste nás v pátek kontaktovala také emailem. V naší reakci jsme Vás podrobně informovali a nabídli několik možností řešení.
    V současné době zpoždění dodání ojediněle evidujeme z důvodu vyššího počtu zásilek v přepravě, což je dáno blížícími se vánočními svátky nebo způsobem zaslání.
    Bohužel z pozice odesilatele nemůžeme po vyexpedování zásilky rychlost ani průběh přepravy nijak ovlivnit, ačkoliv bychom rádi, jelikož tyto komplikace pak mají dopad na nespokojený dojem z nákupu v našem obchodě.

Stav ke 4.12. - Zásilka byla doručena.

doteraz nemam tovar....

Vážený zákazníku,
    prověřovala jsem Vaši objednávku. Zásilku jsme obratem expedovali do Vámi zvolené Balíkovny, kde byla 25.11. uložena a následně vyzvednuta. Pokud jste zásilku nevyzvedl Vy nebo někdo z Vašich příbuzných, prosíme o kontaktování, abychom mohli záležitost pořešit s přepravcem. Děkuji.

• Rychlé dodání.
    • Velký výběr zboží

Objednávám pravidelně pro maminku ,nikdy nebyl problém. Ale tentokrát přišli jedny puzzle úplně jiné než jsem objednala. Vrátit zboží maminka bohužel nezvládne.

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že došlo k chybě při vyskladňování Vaší objednávky. V případě, že obdržíte jiné než objednané zboží, doporučujeme vždy kontaktovat obchodníka.
    Pracovník našeho reklamačního oddělení Vás bude v brzké době kontaktovat, aby se s Vámi domluvil na doposlání správného výrobku.

Tým Puzzle-puzzle.cz

• Nekvalitně zabalená zásilka, puzzle tak mělo pomačkanou krabici.

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že puzzle v zásilce nedorazilo v bezvadném stavu. Balení ve skladu věnujeme velkou pozornost. V případě, že zboží dorazí poškozené, doporučujeme vždy kontaktovat obchodníka.
    Pokud máte zájem o kompenzaci, kontaktujte nás prosím na infolince.

Tým Puzzle-puzzle.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• velký výběr skládaček

Objednávala jsem zde několik puzzlí na Vánoce a vše bylo OK, pečlivě zabaleno ve větší krabici. Teď teda bohužel – dvoje puzzle plus jedny mini byly zabalené jen v takovém tom kartonovém obalu, který se zpřehýbá kolem dejme tomu knihy a pak zalepí, přičemž okraje dost přesahují a mezi nimi je prázdno. Což na tvrdou knihu je obal vhodný, na poloprázdné nepevné krabice se skládačkami už moc ne. Ale kromě toho pomačkaného přesahu byl obal v pořádku, pošta se naštěstí mírnila. Jedny puzzle měly víko jen tak volně, což je poprvé, co jsem zažila, vždycky byly buď celé zatavené ve fólii, nebo alespoň na krajích byly přelepky. Igelitový pytlík s dílky byl ale neporušený, tak dejme tomu, že to tak výrobce dělá. Bohužel ty nejdražší puzzle vypadají hrozně – po víku jako by někdo jezdil špendlíkem a zdola jako by na ně pro jistotu ještě šlápl, dno krabice je prolomené dovnitř. Obávám se, že to takhle obchod poslal, protože z pošty jsem vyzvedávala balík nepromáčknutý. Bylo by fajn, kdyby se ozvali a řekli co a jak a že mi to dají se slevou, mám-li zájem. A já bych měla, protože to je pro nás, a ne jako dárek – to bych teda zuřila. Jenže oni to ne moc bytelně zabalili a asi doufali, že to zákazník nebude řešit, a když, tak to svedou na poštu. Jenže tohle by pošta nezvládla, protože kromě promáčknutí jsou dva rohy ještě poničené: papír s potiskem, kterým je krabice polepená, je na rozích roztrhaný, snad i rozřezaný, nevím. Každopádně je to tak v rohu a skoro už pod víkem (a natolik "jemná" prácička), že by se to takhle přes kartonový obal poškodit nemohlo. No nic, potřetí už v tomhle obchodě prostě nenakoupím.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za informaci a omlouváme se, že Vám jedno ze tří objednaných puzzle dorazilo poškozené. Kontrole výrobků je ve skladu věnována pozornost a poškozené výrobky jsou vyřazovány již při příjmu. Pokud se na poškození přijde až při vyskladňování objednávky k zákazníkovi a daný produkt je na skladě poslední, pak je zákazník neprodleně informován o skutečném stavu. Mrzí mě, že tento interní a zavedený postup nebyl v případě Vaší objednávky pravděpodobně dodržen, evidentně zde došlo k našemu pochybení. Naše reklamační oddělení Vás bude v této věci kontaktovat.
    Co se týká absence foliového přebalu, ve Vaší objednávce byly produkty kladoucí důraz na ekologii - některá puzzle (zejména americké produkce) jsou opravdu výrobcem dodávána bez vnější folie i lepicí pásky. Až samotné dílky jsou umístěny v zataveném sáčku.
    Jsme rádi, že způsob balení, které v případě krabic puzzle používáme, je dle Vašeho komentáře funční a puzzle dostatečně chrání. Přesah kartonu je vyhotoven záměrně a tvoří deformační zónu, aby nedošlo k poškození obsahu. Chrání zejména nejvíce náchylné rohy krabice v případě upadnutí balíčku na zem. Toto balení používáme zejména tam, kde zasíláme menší množství puzzle krabic s podobnou velikostí.

S pozdravem a přáním hezkého víkendu
    Ivana Matysková

Naprosto neseriózní E-shop. Objednáte si výrobek a nakonec dostanete naprosto jiný. Po zaslání reklamace mi sice odpověděli, ale mnou zvolený výrobek už nemají skladem a ani neví termín, kdy bude možno jej objednat. Velmi potěší si něco objednat a nakonec obdržet naprosto něco jiného. A omluva, že skladník špatně vyskladnil, mě bohužel jako zákazníka vůbec nezajímá. Objednávka byla zaplacena předem a nakonec musím shánět dárek znovu. Další z "kvalitních" E-shopů, který zřejmě neví ani co nabízí.

Vážený zákazníku,
    Vaší nespokojenosti rozumíme, neboť jsme při vyskladňování objednávky jednoznačně pochybili. Více než omluvu a vrácení peněz jako řešení však nabídnout neumíme, neboť požadovaný výrobek je vyprodán i u dodavatele. Je mi opravdu líto, že Vám tak nedokážeme dodat objednaný výrobek.
    Avšak jsme velice rádi, že jste do své recenze uvedla také to, že k chybě nedošlo záměrně, ale nedopatřením pracovníka, který objednávku vychystával, a také to, že jsme reagovali obratem na Vaši reklamaci i v nabité předvánoční sezoně.

Přeji krásné předvánoční dny
    Ivana Matysková

Ačkoliv jsem uhradila dodávku předem, obdržela jsem pouze rám a chybělo lepidlo. Reakce z obchodu sice byla, že se omlouvají a mám si říci sama, zda požaduji peníze nebo dodat chybějící zboží. Ihned jsem reagovala, že prosím doposlat zboží, ale je to již skoro 2 týdny a chybějící zboží stále nemám, reakce žádná.

Vážený zákazníku,
    Vaše nespokojenost s naším obchodem je jistě na místě, jelikož při balení rámu pracovník lepidlo do zásilky opravdu nedopatřením nevložil.

Reklamace byla přijata do systému dne 4.3. a obratem jsme nabídli varianty řešení. Vaši reakci - upřednostnění doposlání lepidla - jsme obdrželi písemně emailem v pátek 9.3. večer.
    Reklamace řešíme vždy bez zbytečného odkladu a ke spokojenosti našich zákazníků. Aktuálně je Vaše reklamace, bez ohledu na Heureka dotazník spokojenosti s nákupem, řešena dle Vašeho přání. Dnes, tedy v nejkratším možném termínu po Vaší odpovědi, je lepidlo doposíláno.

Přeji krásný den
    Ivana Matysková

• Nějak dlouho to všechno trvá.

Vážený zákazníku,

zřejmě se jedná o omyl. Vaše zásilka byla expedována v nejkratším možném termínu (ještě v den objednání) a byla již doručena, tedy někdo ji převzal.
    V případě, že jste zásilku neobdržel, prosíme, kontaktujte nás. Obrátíme se na přepravce s dotazem, kým byla zásilka převzata.

• rychlost vyřízení

V obchodě jsem si objednala puzzle s motivem kávy 1000 dílků. Bohužel já blbec lepím puzzle vždy postupně a ne až celé,ale vždy když skončím ten den stavění. Jeden dílek v puzzlích chybí!!! Ale bohužel vrátit už ho nemůžu, když je lepené :/

Vážený zákazníku,

k požadavkům a přáním našich zákazníků stejně jako k jednotlivým reklamačním případům přistupujeme vždy individuálně. Naším cílem je nalézt společně se zákazníkem řešení k jeho spokojenosti, i když situace není zrovna standardní.

V případě, že se rozhodnete situaci řešit, neváhejhte nás kontaktovat.

Na závěr bych ráda uvedla, že jako prodejce bohužel nemůžeme u puzzle před prodejem zkontrolovat kompletnost výrobku. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne

www.puzzle-puzzle.cz

• široká škála nabídek zboží
    • Nedostatečné popisky u druhů zboží

Objednané deska na skládání puzzlů není pevná, prohýbá se a puzzle na ní kloužou.

• Jak mám asi po první nákupu, kurva, poznat, jaké klady/zápory obchod má, když mě naštvali hned po otevření první krabice???
    • Puzzle s 500 kusy, které má kusů jen 499 je fakt k ničemu! Objednala jsem několik krabic různých druhů. Moje skládám a vím, že v tom ta jedna kostka prostě není. Vysypáno z pytlíku do krabičky, nikde se nic nepovaluje - a prostě to není!!! Ty další budou jako dárky, už se těším, až mě rodina pošle do prdele.

Vis. klady a zápory obchodu

• velký výběr zboží
    • dodací doba

Obchod během jednoho dne vyexpedoval zboží a předal společnosti PPL. Zboží došlo až po 5 dnech, žádné informace o zboží, nikdo se nebyl schopný ozvat. Vrchol drzosti, tohle jsem opravdu nikdy nezažil!!

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že došlo ke zpoždění Vaší zásilky vinou přepravce. Tuto skutečnost bohužel nemáme možnost ovlivnit, jelikož po předání zásilky jakékoliv přepravní společnosti je již doručení plně v rukou přepravce.

Informaci o expedici včetně odkazu pro sledování zásilky odesíláme automaticky e-mailem v den expedice.

Jak lze ze sledování Vašeho balíku na stránkách přepravce vyčíst, zásilka byla z depa řádně naložena další pracovní den, ale bohužel řidič nestihl Vaši objednávku doručit. Povedlo se mu to až třetí pracovní den od odeslání.
    Zpoždění zásilky vnímáme zvlášť nyní před Vánoci jako velmi nepříjemné.

Jsme rádi, že i přes negativní zkušenost, jakou ve Váš dopravce PPL zanechal, oceňujete rychlost expedice našeho internetového obchodu.

www.puzzle-puzzle.cz

kostky jsou škaredé, obrázky vůbec nenavazují, jsou nalepené křivě. Těšila jsem se na ně, jelikož má mickey mouse velmi rád a byl to dárek k narozeninám a bylo to veliké zklamíná

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že se k Vám dostal vadný kus - špatně oblepené plastové kostky.
    Jako prodejci bohužel nejsme schopni tuto skutečnost ovlivnit ani ji předvídat.
    Je-li obdržený výrobek nekvalitně zpracován, je to důvod k reklamaci.

V případě, že se rozhodnete reklamaci řešit, neváhejte nás kontaktovat.

• nečestné jednání

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že jste s našimi službami nespokojen.

Jak jsme Vás již informovali - jak na základě Vaší předběžné e-mailové poptávky, tak i na základě Vaší následné objednávky, 30 ks 3D raketoplánů bohužel nejsme schopni zajistit.

U této položky nedisponujeme tak velkou skladovou zásobou, a informace, zjištěné od dodavatele, jsme Vám poskytli do 24 hodin.

Pro vyřízení Vašeho požadavku jsme udělali vše, co bylo v našich silách.

www.puzzle-puzzle.cz

Nevím jak je to možné, ale chybí mi jeden dílek v puzzlich.

Vážený zákazníku,

je-li obsah balení puzzle nekompletní, jedná se o výrobní vadu, která vznikla již při kompletaci u výrobce. Jako prodejci bohužel nejsme schopni tuto skutečnost ovlivnit ani ji předvídat.
    Pokud v krabici chyběl dílek, je to důvod k reklamaci.

V případě, že se rozhodnete reklamaci řešit, neváhejte nás kontaktovat.

www.puzzle-puzzle.cz

• Zboží přišlo poškozené, což přes obal nešlo vidět, tudíž nešlo nepřebrat na poště. Za poměrně vysokou cenu vypadá rám dost lacině a nekvalitně.

Znovu zde jistě objednávat nebudu.

Vážená paní Čurillová,

i přes pečlivé zabalení do nejpevnějšího možného obalu - pětivrstvé lepenky - může výjimečně dojít při manipulaci přepravce k poškození obsahu.

Vzhledem k tomu, že poškození nemusí být patrné při přebírání zásilky, je možné tuto skutečnost do 3 pracovních dnů od převzetí balíku reklamovat u České pošty. Informace, jak v případě poškození postupovat, je možno nalézt na vnější straně přepravního obalu u každé naší expedované zásilky s rámy.

V případě nejistoty nebo nespokojenosti s výrobkem doporučujeme zákazníkům nás co nejdříve kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Naše operátorky jsou vždy připravené poradit nebo vyřešit situaci ke spokojenosti zákazníka, což je naším prvořadým cílem.

Po přijetí dotazníku jsme se Vás pokoušeli telefonicky kontaktovat, bohužel neúspěšně.

www.puzzle-puzzle.cz

Samotný obchod -ok. Nejsme s pokojen s kvalitou puzzlí. Máme tl. 8 mm a na okrajích se nám od sebe rozjiždí, tak po nich chodíme. Za ty peníze bych čekala lepší produkt.