koupila jsem podložku na skládání puzzle v domnění, že se jedná o nějakou speciální hmotu nebo tvrdší filc, který se dá rolovat a ne, že si koupím za 400 Kč úplně normální látku, na které se dílky zadrhávají a moc nedrží ani poskládané díly po vyrolování

Vážený zákazníku,

je nám líto, že objednaný produkt nesplnil Vaše očekávání. Zboží, které Vám nevyhovuje, můžete zaslat zpět, a to na adresu uvedenou v levém horním rohu daňového dokladu (máte právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu).
    Do balíku, prosím, přibalte i krátký průvodní dopis, aby byla zásilka skladníky správně identifikována.
    Vrácené zboží nesmí být zasláno na dobírku.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

www.puzzle-puzzle.cz

• Zle dodanie zbozia. Polka uplne ina, jednalo sa o 2x puzzle.

Vážený zákazníku,

omlouváme se za chybné zaslání jedné položky.
    Jak jsme telefonicky avizovali, správný produkt byl již odeslán na naše náklady a chybně vyskladněné puzzle jsme Vám ponechali jako omluvné.
    Reklamace vždy řešíme bez zbytečného odkladu a ke spokojenosti našich zákazníků.

• rychle doručení zásilky
    • špatně se unich reklamuje zboží

Vážený zákazníku,

kvalita poskytovaných služeb je pro nás prioritou a proto mě mrzí, že jste s našimi službami nespokojen.
    Vaše reklamace byla 5.11. řádně přijata naším reklamačním oddělením a byly Vám nabídnuty tři způsoby řešení jak telefonicky, tak i následně e-mailem. Do této chvíle jsme od Vás neobdrželi reakci, jakým způsobem si přejete reklamaci řešit.
    Reklamace řešíme bez zbytečného odkladu, proto, jakmile obdržíme Vaše vyjádření, budeme moci Váš reklamační případ uzavřít k Vaší spokojenosti.

www.puzzle-puzzle.cz

Dostala jsem zboží,ale při složení puzzle mi jeden dílek chyběl a proto jsem nespokojena......takové puzzle je mi k ničemu.

Vážený zákazníku,

je-li obsah balení puzzle nekompletní, jedná se o výrobní vadu, která vznikla již při kompletaci u výrobce. Jako prodejci bohužel nejsme schopni tuto skutečnost ovlivnit ani ji předvídat.
    Pokud v krabici chyběl dílek, je to důvod k reklamaci.

V případě, že se rozhodnete reklamaci řešit, neváhejte nás kontaktovat.

Vše v pořádku, doporučuji

• Velký výběr - široký sortiment.
    • Jedno z objednaných puzzlí přišlo s na první pohled nepřehlédnutelnou výrobní vadou. Šlo o 4-dílné puzzle pro nejmenší děti. Jeden díl byl křivě uříznutý, takže obrázek na sebe nenavazoval = pro malé dítě nepoužitelné - na vyhození. Objednávala jsem dvě varianty pro moje dvojčata. Takže jedno dítě dostane a druhé ne? - no, to bude "radosti"!. Puzzle stálo cca 60 Kč, takže se finančně nevyplatí ho posílat zpět. Pro mě vyhozených 120 Kč, objednávala jsem zboží v hodnotě přes 1000 Kč, takže je vidět, jak si váží zákazníka. Dárkový kupón v hodnotě 50Kč na příští nákup přiložili - no úžasné - po tomto jednání si snad myslí, že tam ještě něco objednám, znovu budu platit poštovné a co by mi poslali příště???

Nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že jste i přes pečlivou kontrolu při příjmu zboží na sklad a při expedici ze skladu obdržela vadný výrobek. Za tuto skutečnost se Vám i Vašim dvojčatům omlouváme.
    Bohužel jsme o této skutečnosti nebyli z Vaší strany žádným způsobem informováni, nemohli jsme proto podniknout žádné kroky k nápravě.

V případě, že se rozhodnete reklamaci řešit, kontaktujte nás na naší zákaznické lince. Reklamace řešíme bez odkladu, individuálně a vždy ke spokojenosti zákazníků.

www.puzzle-puzzle.cz

• 1. Chtěla jsem mít konkrétně puzzle od malíře, o kterém se na celém světě tvrdí, že tvoří na pomezí kýče a geniality - Leonida Jefremova a byli jste první, kdo to měli skladem.
    • 2. Nedoporučuji, jelikož nikdy a zásadně nedoporučuji - a už ne známým. Jsou až moc chytří a samostatní.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rozhodla jsem se pro tento nápup přes internet,protože jsem nutně potřebovala tento most koupit.
    • Nevýhoda-dopravce

potřebovala jsem nakoupit na poslední chvíli,nečekaná pozornost.Dopravce nebyl schopen mi balíček doručit během 3 dnů!!!!!Strašně se divil,že nejsem 3 hodiny po domluveném čase již jinde a nemohla jsem na něj čekat!

preglejka pod puzzle bola poskodena, plexisklo bolo skor nepriehladne a puzzle v nom zle vidiet

Vážený zákazníku,

v případě zjevného poškození zásilky při přepravě doporučujeme zboží nepřebírat a sepsat protokol s přepravcem.

Co se týká neprůhlednosti plexiskla, tak plexisklo u kliprámů bývá oboustranně potaženo ochrannou krycí fólií. Před pověšením je třeba tyto folie odstranit z obou stran.

www.puzzle-puzzle.cz

Vůbec nejsem spokojena s materiálem ze kterého je puzzle vyrobeno. Nečekala jsem že puzzle pro skupinu 0+ bude tvrdé a hrubé tak že by si o něj syn při lezení odřel kolena. Naštěstí jsem ho využila alespoň jako podložku pod bazének na terase, jinak bych zboží vracela.

Vážený zákazníku,

zakoupila jste si produkt, který je certifikován pro děti od narození. Pokud by nevyhovovaly mechanické vlastnosti materiálu a mohlo by dojít ke zranění dítěte, certifikace by nebyla možná. Jedná se o nejprodávanější pěnové puzzle v naší nabídce, které je úspěšně používáno mimo domácnosti také v dětských koutcích a mateřských školkách. Reakce zákazníků a kladné ohlasy při použití napříč všemi věkovými skupinami tuto skutečnost dokazují.

Pokud Vám pěnové puzzle připadá tvrdé a hrubé, prosíme o vrácení nepoškozeného výrobku zpět, abychom mohli posoudit, zda je Vámi obdržený výrobek vpořádku.

www.puzzle-puzzle.cz

koupila jsem pro syna puzzle koberec se třemi zvířátky,které vydávají zvuk. když zboží dorazilo, fungovalo pouze jedno zvířátko, druhý den už ani jedno. Po reklamaci dorazil nový koberec, kde fungují jen dvě zvířátka. Reklamovat už to nebudu, protože nevěřím, že by příště už bylo vše v pořádku.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že obratem zaslané náhradní zboží znovu přestalo fungovat. Reklamovaný výrobek byl pečlivě překontrolován a byla zjištěna závada - vybité baterie. Provedli jsme výměnu všech baterií a zboží bylo v době odeslání plně funkční.
    Za skutečnost, že výrobek i přes veškerá naše opatření znovu nefunguje, se Vám omlouváme, a vzhledem k nespolehlivosti tento produkt již na našem e-shopu dále nenabízíme.

V případě, že se rozhodnete reklamaci řešit (např. žádat vrácení peněz), neváhejte nás kontaktovat. Reklamace řešíme bez odkladu a vždy ke spokojenosti zákazníků.

www.puzzle-puzzle.cz

• Vím, že to není vaše chyba, nicméně díky české poště nemám zboží ještě ani 10 dní po objednávce a ani nevím, kde zboží je. Mělo mi být doručeno 2.4. a dodnes nic, ani žádný lístek ve schránce

Vážený zákazníku,

zjišťovali jsem podrobnosti o zásilce s rámem, který jste si u nás objednal, bohužel nám Česká pošta nebyla schopna sdělit, kde se zásilka aktuálně nachází.
    Již jsme zahájili reklamační řízení.
    Abyste na svou objednávku nemusel déle čekat, vyexpedovali jsme Vám objednané zboží dnes znovu, doručováno by mělo být zítra, tedy v úterý 9.dubna.

Velmi se Vám omlouváme za nepříjemnosti, které jsme nebyli schopni ovlivnit ani předpokládat.

www.puzzle-puzzle.cz

(z emailu odeslaného 8.4.)

Zboží došlo, ale plexi skla byly v rozích naprasklé.

Vážený zákazníku,

dodání poškozeného zboží je důvodem k reklamaci. Reklamace řešíme bez zbytečného odkladu a vždy ke spokojenosti našich zákazníků.
    O poškození zboží z Vaší objednávky jsme z Vaší strany nebyli informováni. Pokud chcete reklamaci uplatnit, prosím, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky,

www.puzzle-puzzle.cz

• Zboží mi nepřišlo rozbité nýbrž neúplné, objednala jsem si dětské pěnové puzzle a místo 24 puzzlí mi přišlo jen 12, sice jste hned všechno napravili a druhý den byl u mě zbytek, ale dobrý ohlas to nedělá.

Celkově na mě působil velmi dobře a krásně jsem si vybrala, až na tu dodávku zboží, to mě sklamalo.

• platba za dopravu

všechno bezva, jen mě mrzí platba za doručení.
    Jednoduší je si vyzvednout zboží osobně, ale na to nikdo dnes nemá čas a proto navrhuji raději cenu za dopravu zahrnout do ceny zboží a nikoli příplatek za doručení.

• Skvělá komunikace se zákazníkem, paní ochotná, na moji žádost odeslala objednávku 10.12. a druhý den balík dorazil PPL.
    • Moc se mi líbily pěnové puzzle koberečky 90x90cm safari a džungle,které jsem jinde prodávat neviděla.

Jsem velice spokojena, skvělá komunikace se zákazníkem, paní ochotná, na moji žádost odeslala objednávku 10.12. a druhý den balík dorazil PPL.

• Velký výběr
    • Strašně dlouhou čekací dobu.

Opravdu velký výběr, ale ne všechno je skladem. Udělala jsem celkem velkou objednávku a dvě věci chyběly na skladě, neposlali vůbec nic, čekají až naplní sklad, ale už to trvá víc jak dva týdny.

Vážený zákazníku,
    objednala jste si dva výrobky se stavem "Na dotaz". Po objednání jsme Vás informovali, že obě položky budeme mít naskladněny v pátek 12.10. Pokud byste projevila zájem objednávku změnit a objednat si místo toho položky, které máme skladem (což je více než 95% sortimentu), nebo zaslat zboží bez těchto položek, objednávku bychom Vám ještě tentýž den odeslali.

V případě, že budete chtít něco na své objednávce změnit, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem a přáním krásného dne
    za puzzle-puzzle.cz
    Miroslav Matyska

zboží dorazilo v poničených obalech, vnitřek byl v pořádku, ale jako dárek nepoužitelné

Vážená paní Fárníková,
    mrzí nás, že při přepravě došlo k poničení obalu zboží.
    Jestliže Vám dorazila zásilka poškozená, je třeba zboží nepřevzít a je nutné sepsat zápis o poškození s přepravcem, abychom s ním mohli tuto skutečnost řešit. V takovém případě byste od nás obdržela obratem zásilku novou.

Bohužel bylo zboží převzato a tak jsme o této skutečnosti vůbec nebyli informováni. Náš internetový obchod reklamace řeší bez odkladu a ke spokojenosi zákazníků. Pokud budete mít zájem vzniklou situaci řešit, ozvěte se nám.

Přeji krásný den
    za www.puzzle-puzzle.cz

• Dobré ceny.
    • Pomalé vyřizování objednávek.

Průměrný obchod

Vážená zákaznice,
    jelikož je pro nás spokojenost zákazníků s našimi službami velmi důležitá, ihned jsme prověřili Vaši objednávku:
    - zboží jste si objednala ve čtvrtek 24.11. ve 20:32
    - expedovali jsme jej v pátek 25.11.
    - následující pracovní den (v pondělí 28.11.) jste jej převzala od České pošty (dle informací ze stránek ČP - Sledování zásilek)

Proto se domnívám, že došlo při hodnocení našeho e-shopu www.puzzle-puzzle.cz k omylu, poněvadž v detailu dotazníku uvádíte i to, že jste objednávku sama zrušila.