• Jeden použitý,jeden nový,já chtěl dva nové!!!

Ahoj Petře,
    oba ovladače jsou nové. Pokud nejsi spokojen, můžeš je vrátit odstoupením od smlouvy do 14 dnů.
    Lucka.

• POZOR NA TENTO OBCHOD DOATANETE SA RYCHLO DO PROBLEMOV RIESIA NEPREBRATIE VYMAHACOU AGENTUROU !!! PYTAJU NENORMALNE PRACHY ZA POSTOVNE A BALNE ....
    • Neodporucam ešte raz
    • Pozor vymahanie penazi

Marcelo,
    na převzetí balíčku jste měla času dostatek. Též jste měla dost času a to se nám ohledně nepřevzetí ozvat dopředně.
    Dále s vámi mluvila kolegyně telefonicky ohledně upřesnění adresy, kterou jste napsala špatně. Pokud jste schopna vše odkývat a zboží nepřevzít, tak si za to pokrytí nákladů účtovat budeme. Podnikáme primárně pro radost (e-shop máme jako koníček při práci) a vašim přístupem kvůli kterému navyšujete výdaje e-shopu pak zvedáte ceny poctivým zákazníkům, kteří dobírky přebírají, neboť je potřeba je vykrýt. Tyto výdaje se pak snažíme dostat zpět pomocí pohledávkové agentury, viz info ve VOP. Vzhledem k tomu, že většina z vás expertů, kteří dobírky nepřebíráte má 5 a více exekucí, tak jsem jakékoliv obvolávání vás ze své strany vzdal.
    Tak či tak, času na kontaktování nás a dořešení smírnou cestou jste měla dostatek.
    Jirka

Obednal som si hru Half-Life pre PS2. Hra prišla so zničenou vrchnou vrstvou disku. Hra bola systémom nenačítateľná, čiže nehrateľná. Nič z toho nebolo spomenuté v popise na stránkach obchodu. Pri komunikácii s obchodom sa ma pán vedúci ešte snažil presvedčiť, že disk je bežne opotrebovaný a že veď kupujem použité zboží, tak čo čakám. Hru som vrátil a peniaze mi boli poslané naspäť. Ale odporúčam nájsť akýkoľvek iný shop pre nákup, lebo tuto nemajú problém poslať na prvý pohľad vadné zboží a následná komunikácia je katastrofa.

Reakce obchodu PSko.cz

Matěji, díky za recenzi. Hra ti byla odeslána přesně v takovém stavu, v jakém bychom ji rádi obdrželi mi sami, pokud bychom si ji kupovali. Psal jsi, že ti hra nefunguje a proto jsme ti vrátili peníze. Opotřebení hry je naprosto běžné. Bohužel, přes 20 let staré hry většinou nově nevypadají a dále máš nárok na odstoupení od smlouvy do 14 dnů nebo reklamaci, což jsi udělal.
    To je celá věda. :)
    Jirka

• Za mě neseriózní prodejce.

Objednal jsem si ovladač na xbox. V popisu stálo " nové zboží " Přišlo bez originální krabice. Na dotaz proč není v originále, nikdo neodpověděl. Mělo být dodáno s napájecím kabelem. Bohužel nebyl součástí. Poslal jsem screen obrazovky jejich stránek, ale také bez odezvy. Máte co zlepšovat, ale já rozhodně u vás nakupovat už nehodlám.

Karle,
    to není pravda. Psala jsem Vám, že se stala chyba a že kabel k těmto ovladačům nedávame. O krabici tam není ani zmínka. :)
    Děkujeme za recenzi a hezký den,
    Lucka

Dostal jsem úplně jiný justyk.

Reakce obchodu PSko.cz

Petře, joystick ti přišel úplně stejný, jako je na obrázku, viz naše emailová konverzace. Zboží lze vrátit do 14 dnů po dodání zpět k nám.
    Jirka

Musel jsem odeslat zpět nefunkční přístroj a na poštovném jsem prodělal tolik že kdybych ten přístroj zahodil a neposílal zpět tak jsem natom byl stejně.

Reakce obchodu PSko.cz

Jardo, za recenzi, byť není kladná, díky - stále však platí to, co jsem psal již dříve. Zboží je potřeba nám prvě zaslat. To se tedy snad již z tvojí strany povedlo a zboží nám na reklamaci dorazí.
    S nadávkami z tvojí strany a bez zboží se bohužel nepohneme.
    Díky.

Zakoupili jsme koberec za 1500 Kč, přišel nám kus zmačkaného hadru,
    syn z toho byl hodně zklamaný. Pokud toto někdo vydává za koberec tak se asi zbláznil....

Reakce obchodu PSko.cz

Ludvíku, děkujeme za hodnocení.
    Pokud s kvalitou koberce nejsi spokojen, lze jej vrátit do 14 dnů.
    Jirka

Jiný obrázek ovladače,než vám přijde.Nepřesný oproti originálu.

Ahoj Borisi,
    Ať koukáme jak koukáme, tak nám přijdou úplně, ale úplně stejné.
    Pokud však podle tebe koukáme špatně, budeme moc rádi, když nám onu záhadnou chybu pomůžeš najít :)
    Rádi ji pak napravíme.
    Moc díky.
    Jirka
    Edit 15.4. - na emaily neodpovídáš a tel. nebereš ;)

• Dlouhá dodací doba.

Zdravíme Rasťo,
    to je nám líto, příště snad dorazí dříve.
    Hezký den,

• Nefunkční hra

Přišla mi bohužel nefunkční hra

Reakce obchodu PSko.cz

To je nám líto. V případě jakéhokoliv problému se na nás prosím obraťte.
    Děkujeme.
    Gabča

Konzole mi došla poškozena ...nešlo otevírání na cd ..již zde ne nakoupím tohle sem fkt nečekal poslat vadné zboží

Zdravíme Lumíre,
    to je nám líto. Žádnou zprávu od vás však ohledně nefunkčnosti nemáme.
    Hezký den,