• Jeden použitý,jeden nový,já chtěl dva nové!!!

Reakce obchodu PSko.cz

Ahoj Petře, oba ovladače jsou nové. Ale pokud nejsi spokojen můžeš je vrátit odstoupením od smlouvy do 14 dnů. Díky Lucka

Super domluva a rychlé dodání.

Děkujeme Zdenku za hodnocení :) Lucka

• Sortiment i outdate zboží ke starším konzolím
    • Podpora

Děkujeme za hodnocení :) Lucka

• Rychlé odeslaní, v pořádku zboží, dáreček potěšil!❤️

• rychlé vyřízení

Děkujeme za hodnocení Honzo :) Lucko

• dobrý výběr, něco se dá pořídit za dobrou cenu
    • doručení OK
    • některé hry předražené

Reakce obchodu PSko.cz

Děkujeme za hodnocení Martine :)
    Zboží, zejména použité, vybíráme a testujeme individuálně. S jeho výběrem máme tedy o trochu více práce a to se pak v ceně promítne.
    Lucka

• POZOR NA TENTO OBCHOD DOATANETE SA RYCHLO DO PROBLEMOV RIESIA NEPREBRATIE VYMAHACOU AGENTUROU !!! PYTAJU NENORMALNE PRACHY ZA POSTOVNE A BALNE ....
    • Neodporucam ešte raz
    • Pozor vymahanie penazi

Marcelo,
    na převzetí balíčku jste měla času dostatek. Též jste měla dost času a to se nám ohledně nepřevzetí ozvat dopředně.
    Dále s vámi mluvila kolegyně telefonicky ohledně upřesnění adresy, kterou jste napsala špatně. Pokud jste schopna vše odkývat a zboží nepřevzít, tak si za to pokrytí nákladů účtovat budeme. Podnikáme primárně pro radost (e-shop máme jako koníček při práci) a vašim přístupem kvůli kterému navyšujete výdaje e-shopu pak zvedáte ceny poctivým zákazníkům, kteří dobírky přebírají, neboť je potřeba je vykrýt. Tyto výdaje se pak snažíme dostat zpět pomocí pohledávkové agentury, viz info ve VOP. Vzhledem k tomu, že většina z vás expertů, kteří dobírky nepřebíráte má 5 a více exekucí, tak jsem jakékoliv obvolávání vás ze své strany vzdal.
    Tak či tak, času na kontaktování nás a dořešení smírnou cestou jste měla dostatek.

• Za mě top obchod.

Obchod mohu jen doporučit, perfektní komunikace, tituly které už jsem myslel že neseženu my vždy dokázaly nabídnou. Další věc kterou bych vyzdvyhnul je , že jsem z opačné strany republiky a prostě dopoledne objednáš, druhý den doručení. Važím si celého týmu, jste jedničky ! :-)

Martine , moc děkujeme za super recenzi, máme z ní velkou radost :) Lucka

Vše OK.

Děkujeme Karle za hodnocení :) Lucka

• nabiječka nenabijí

Reakce obchodu PSko.cz

Bořku, díky za recenzi. Pokud ti nefunguje nabíječka, tak je potřeba nám dát vědět a zaslat ji zpět na reklamaci.
    Zřejmě máš však na mysli kabel ke gamepadu. Nabíječku sis nekupoval.
    Kabel je potřeba zapojit do napájecího USB - ne všechna napájecí jsou.
    Jirka

oceňuji rychlost dodání-druhý den v Zásilkovně

Děkujeme za hodnocení :) Lucka

Obednal som si hru Half-Life pre PS2. Hra prišla so zničenou vrchnou vrstvou disku. Hra bola systémom nenačítateľná, čiže nehrateľná. Nič z toho nebolo spomenuté v popise na stránkach obchodu. Pri komunikácii s obchodom sa ma pán vedúci ešte snažil presvedčiť, že disk je bežne opotrebovaný a že veď kupujem použité zboží, tak čo čakám. Hru som vrátil a peniaze mi boli poslané naspäť. Ale odporúčam nájsť akýkoľvek iný shop pre nákup, lebo tuto nemajú problém poslať na prvý pohľad vadné zboží a následná komunikácia je katastrofa.

Reakce obchodu PSko.cz

Matěji, díky za recenzi. Hra ti byla odeslána přesně v takovém stavu, v jakém bychom ji rádi obdrželi mi sami, pokud bychom si ji kupovali. Psal jsi, že ti hra nefunguje a proto jsme ti vrátili peníze. Opotřebení hry je naprosto běžné. Bohužel, přes 20 let staré hry většinou nově nevypadají a dále máš nárok na odstoupení od smlouvy do 14 dnů nebo reklamaci, což jsi udělal.
    To je celá věda. :)
    Jirka

• Rychlá reakce na objednávku a téměř okamžité zaslání.

Moc děkujeme Roberte za pěkné hodnocení :)Lucka

• Za mě neseriózní prodejce.

Objednal jsem si ovladač na xbox. V popisu stálo " nové zboží " Přišlo bez originální krabice. Na dotaz proč není v originále, nikdo neodpověděl. Mělo být dodáno s napájecím kabelem. Bohužel nebyl součástí. Poslal jsem screen obrazovky jejich stránek, ale také bez odezvy. Máte co zlepšovat, ale já rozhodně u vás nakupovat už nehodlám.

Karle,
    to není pravda. Psala jsem Vám, že se stala chyba a že kabel k těmto ovladačům nedávame. O krabici tam není ani zmínka. :)
    Děkujeme za recenzi a hezký den,

Vše v poradku

Jirko moc děkujeme za hodnocení : ) Lucka

• Rychle dodání a super jednání

Reakce obchodu PSko.cz

Děkujeme za hodnocení Denisi :)