Zboží ani po 6 dnech od objednání nedorazilo. Telefon je nedostupný.

Doručení zboží trvalo příliš dlouho

• Nezaslali potvrzení objednávky na email a neposlali fakturu ani na email ani v doručením balíku.
    • Nic nepřišlo, nikdo nic neavizoval, nevím proč

Stále a opakovaně nám chodí prošlé testy. Už toho máme dost.

Výrobek 20ks antigeních testů mi byl doručen a konec platnosti je za 14 dní (15.5.22-14.11.23).Přitom platnos testů je 1,5roku a tak jsem byl překvapen, že jsem dostal výrobek skoro s prošlou lhůtou.Už si od vás nic neobjednám a nedoporučím ani přátelům.

špatná informovanost o produktu

• Obchod má chybně spočítané zboží a dosud nevrátil peníze.

• Nebylo předem podrobněji popsáno, že jde o užívání výhradně na základě Bluetooth, kromě toho chybí ČESKÝ NÁVOD PRO VYUŽÍVÁNÍ

• Posláno - snad ta nejmenší velikost Elastické bandáže na koleno, já to nenasunul - 53 let, manželka 48 let také ne, otec 74 let také ne, syn 14 let to nasunul pod koleno !!!!!!! Hrozný !!!!

Něco strašného, poslána snad ta nejmenší velikost Elastické bandáže na koleno, já to nenasunul - 53 let, manželka 48 let také ne, otec 74 let také ne, syn 14 let to nasunul pod koleno, je to tak pro desetileté dítě, možná taky ne !!!!!!!!!!!! Hrozný !!!!!!!!!! ani vracet to nebudu, prodělal bych 2 x na poštovném !!!!!!!!!! To jsem tam ještě nechal 20 Kč na kávičku !!!!!!!!

Popis výrobků by měl být zaměře i na to, z čeho jsou výrobky vyrobeny, Eventuálně upozornění na to, k čemu by neměly být použity. Víc se obsahově zaměřit na zdraví,když používáte názvy ze zdravotnictví.

Nebudem riešiť výhody či nevýhody - na mňa týždeň zabudli až po mailovej urgencii sa zobudili ...

• Čeká mě dlouhá léčba, a proto nutně potřebuji tyto položky.DOSUD žádná informace. Vzhledem k tomu, že už nutně potřebuji, rozhodně nedoporučuji obchod. Po 14 dnech po objednání.

Žádná komunikace.

Reakce obchodu ProZdravotníky

Vaše objednávka stále čeká na zaplacení, proto nebyla odeslána.
    Prosím o platbu a objednávka Vám bude ihned odeslána.

Děkujeme moc za pochopení a omlouváme se za potíže.

S pozdravem,
    Jakub z ProZdravotníky.cz

5x jsem zaplatil a platba se vždy vrátila jako nedoručitelná. U mě banky vše v pořádku.

Čekám na zboží již vice jak 10 dni a stale nic ani žádná zpráva :/

• Výrobek postrádá návod na použití, takže je pro nezasvěceného zákazníka
    nepoužitelný !

• Jsou pomalý a nespolehlivý,už je to týden co jsem si testy objednala a do teď ještě nepřišly .

• Pomalé

Po zkušenost s jinými e shopy je toto pomalé. Zdravotnické potřeby většinou potřebují pružně. Po zaplacení po dvou dnech mi radostné bylo sděleno, že platbu mají.

• Tyto testy nedoporučuji, protože u 5ti lidi, kteří byli ještě ten den na PCR testu, který byl u všech pozitivní, tyto testy neukázaly vůbec pozitivitu.

Dlouhá dodací doba